مسابقه ی مدلینگ ::::: موبایل ::::::

سلام
به همه.
یه عید مبـــــــــــــــــــــــــــــ:rose:ــــــــــــــــــــــــــــــــــارکی و خسته نباشید.
من هم با همه بی تخصیصم این دفعه هم قصد دارم در جوار اساتید استفاده کنیم.
یا علی

E-power

کاربر متخصص
ادامه ی کار......... :rose:
a6jxi9hm5yhk8m371kn.jpg

max vray

کاربر VIP
سلام
منم احسان کلی بهم مدلینگ یاد داد
تو ساخت موبایل کمکم کرد
همین جا ازش ممنوم
اگه برسم تمومش می کنم
ممنون احسون

سلام اگه برسم نداره باید کار بزاری این همه وقت نبودی باید جور منم بکشی دوتا گوشی درست کنی:green:

و اما یک پیشنهاد
ما هر سری یک مسابقه میزاریم چند نفر شرکت میکنند و یکی اول میشه و به به و چه چه و مسابقه بعدی و طرح و مدل مسابقه میره تو ارشیو خودمون تا خاک بخوره!!
جای این کار یک صفحه بگذاریم و مدلهامون اونجا بزاریم تا هر کسی بتونه دانلود کنه.
خوب فوایدش چیه؟
همه میگن مدل ایرانی میخوای برو تو سایت مجید انلاین و اینجوری واسه سایت خوبه.
جون قراره مدل تو سایت بزاریم همه دانلود کنند مجبوریم مدل با کیفیت بهتری انجام بدیم.
مدل سازی هم دیگرو میبینیم و از هم چیز یاد میگیریم.
ارشیومون کاملتر میشه
همه تو مسابقه مدل شرکت نمیکنند اما همه به مدل نیاز دارند پس واسه مدل هم که شده خیلیا به سایت میان و با مدل کننده هر مدل اشنا میشند و حتی ممکنه پیشنهادات کار هم بشه به مدل کارا.
در کل همه اینارو گفتم که بگم حیفه فقط مدل کنیم و تو سایت فایلاش ارشیو نکنیم مثل خیلی از سایتها که کلی ابجکت دارند واسه دانلود.شکر خدا سایت پر از مدل کار حرفه ایی فکر کنم اگه این کار بکنیم خوب باشه و بعد اورموشن همه بگن مجیداوشن ابجکتاش خوبه:green:
موفق باشین:rose:

V

Violet89

کاربر مهمان
ضمن عرض سلام و تبریک عید به همه اساتید

من میخواستم برای این مسابقه گوشیه خودم C6 رو مدل کنم

images.jpg

اما نمیدونم چرا از دیشب رفتم سراغ sonyericsson-w960, از دیشب شروع کردم و امروز هم تموم

Violet%2001.jpg

Violet%2002.jpg

آرزوی موفقیت برای همه اساتید
موفق باشید

legendarp

Well-Known Member
سلام اگه برسم نداره باید کار بزاری این همه وقت نبودی باید جور منم بکشی دوتا گوشی درست کنی:green:

و اما یک پیشنهاد
ما هر سری یک مسابقه میزاریم چند نفر شرکت میکنند و یکی اول میشه و به به و چه چه و مسابقه بعدی و طرح و مدل مسابقه میره تو ارشیو خودمون تا خاک بخوره!!
جای این کار یک صفحه بگذاریم و مدلهامون اونجا بزاریم تا هر کسی بتونه دانلود کنه.
خوب فوایدش چیه؟
همه میگن مدل ایرانی میخوای برو تو سایت مجید انلاین و اینجوری واسه سایت خوبه.
جون قراره مدل تو سایت بزاریم همه دانلود کنند مجبوریم مدل با کیفیت بهتری انجام بدیم.
مدل سازی هم دیگرو میبینیم و از هم چیز یاد میگیریم.
ارشیومون کاملتر میشه
همه تو مسابقه مدل شرکت نمیکنند اما همه به مدل نیاز دارند پس واسه مدل هم که شده خیلیا به سایت میان و با مدل کننده هر مدل اشنا میشند و حتی ممکنه پیشنهادات کار هم بشه به مدل کارا.
در کل همه اینارو گفتم که بگم حیفه فقط مدل کنیم و تو سایت فایلاش ارشیو نکنیم مثل خیلی از سایتها که کلی ابجکت دارند واسه دانلود.شکر خدا سایت پر از مدل کار حرفه ایی فکر کنم اگه این کار بکنیم خوب باشه و بعد اورموشن همه بگن مجیداوشن ابجکتاش خوبه:green:
موفق باشین:rose:
من این حرف رو 100000000000000 درصد قبول دارم هم خودمن با مدلسازی بچه ها آشنا می شیم و شیوهای ساخت هم همه مواردی که ایشون می گه رو قبول دارم و هم می تونه خیلی زمینه های دیگه ایجاد کنه من مطمئنم این کار باعث میشه شرکت کنند ا هم بیشتر بشن
مجید آنلاین می تونه بعدش به راحتی یه پک مثله آرچ مدل بزنه مجید مدل بده بیرون ما که داریم می دل می کنیم وقت رو که می زاریم باید مسابقه ساخت تکسچر هم اضافه کنیم بعد از یه مدت دوستان فعال ن رهم می شوند و با متریال سازی هم بیشتر آشنا می شنود دوستان
من با مسابقه ساخت تکسچر هم موافقم آیا تا به حتال بوده اگر نبوده به راه اندازیمش
چون تکسچر زیاد زمان نمی گیره و می شه توی یه هفته هر کسی 3 تا تکسچر رو خیلی راحت ارئه بده و هم دانلودش راحت میشه هم تعدادش خوب می ره بالا هم شرکت کننده های حرفه ای مثل برادر برهانی که متخصص هستند ما رو آباد می کنند
-------
دوستان یه کم آروم تر مدل کنید ما هم برسیم عزیزانم :rose:

legendarp

Well-Known Member
ای نامرد حاج احسان یه مدلی درست کن بعدا ما یایری رقابت رو داشته باشیم یه گوشی انتخاب کردی اینقدر جیزئیات داره که یه پا سامورایی واسه خودش
حاج احسان تعدا پولیگان هات هم هست بعدا کار رو اسموس کردن به مشکل نمی خوری
آز مدل سازیت خوشم میاد
مسله من مبتدی نیستی :green:

ROHAM WEB

Well-Known Member
تکمیل قسمت جلو....
.
.
فکر کنم واسه امروز کافی باشه :soot:

3bwj7gby71pi4ehdaji.jpg
پرقکت.از مدلینگ واقعا لذت بردم.تویه این دو سه هفته ای که تویه مسابقات هقتگی شرکت می کنم از مدلینگ هیچ کس به اندازه شما خوشم نیومده بود.همه چیز عالی و رویه اصوله.وقتی می یامو این مدلینگ تمیز رو می بینم بیشتر انگیزه می گیرم واسه رقابت کردم.موفق باشید:rose::rose::rose::rose:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
شکی درش نیست که احسان جان(E- POWER) جز بهترین های سایته و وایر کارای ایشون نکات بسیار آموزنده ای رو داره.
خوب اینم از ادامه بیشتر روی دکمه ها کار شده.....:rose:

پیوست ها

• n92 4.jpg
    n92 4.jpg
    334.8 کیلوبایت · بازدیدها: 17

جدیدترین ارسال ها

بالا