مسابقه ی مدلینگ :: لوستر::

اره خیلی شلوغ شده ، کلا همش لوستره دیگه، فقط زیادی بزرگ شده ، خواستم یه چیز پر جزیییات کار کنم که اینجوری شد دی:
الان هم یه دو تا دیگه رو دارم مدل می کنم ببینیم چی میشه :green:

موفق باشین

.:BehzAd:.

Active Member
به به دسته همه درد نکنه چه کارای خوبی دارید میزنید از ایده و کاری که عمو برهانی داره میزنه خوشم اومد و رضا جان هم که طبق معمول داره میترکونه فقط برای این که میگی
تعداد آبجکتهای ریزی که ساختم زیاد شده و مکس جواب نمیده.
میدونی که باید چکارش کنی دیگه دیشب که صحبت کردیم راجبش....

من فعلا به خاطر قول های که دادم تصمیم گرفتم هیچ مسابقه ای رو شرکت نکنم و کار نزنم تا وقتش برسه.

آخرین ویرایش:

amirz1376

Well-Known Member
سلام
سر کار وایسادم تا اینجاش رسوندم! ببین صاحب کاری که به آدم شام تعارف کنه چه میکنه!
فردا هم شاید بیام همینجا کار کنم!
ببینم فردا وقت میشه لوستر بشه یا نه
...البته این متریال نیست بازی فتوشاپ و رندر سریع زیبراش هست ... محض تنوع :green:
+
(وای چقدر تو CRT رنگش افتضاحه!)
یا علی

attachment.php

استاد ترکوندی .اولرو شدی:oops:

کار منم آخراشه

پیوست ها

• loster.jpg
    loster.jpg
    42.4 کیلوبایت · بازدیدها: 11

Hamed

Active Member
سلام
ال وعده وفا...من دفعه قبل وقت نکردم شرکت کنم...ولی ایندفعه شرکت کردم...با اینکه خیلی عجلی شد اما... فکر کنم کار خوبی شد متریالم که مرد افکن شدن...:cool:
برای من افتخاری بود تو این مسابقه شرکت کردن مطالب جدید یاد گرفتن...
تا یک ساعت دیگه کارامو میفرستم برای مجید ولی دوستان دیگه ازشون خبری نیست...من یه انتقاد از این مسابقه دارم...

درسته ما اینجا داریم دوستانه مسابقه میدیم ولی شرکت کنندها باید محلتی برای ورود به مسابقه داشته باشن تا همه بدونن با کیا دارن مسابقه میدنو چند چندن...اینجوری رقابت هم مزه دار تر میشه هم بقیه بیشتر از دیدن کامنت های شرکت کنندگان لذت میبرن و بعضا مطلبی یاد میگیرن...ببخشید فضولی کردیم...

علی علی

سلام اساتید
متخصصیت مجید تبریک
کاری که رضا کامی زده همون جور که فکر کردم خیلی ظرفیت داره و جالبه
امیر هم که داره راه میفته ولی عجله کن ... چی چی شدم نگرفتم پررو شدم ؟ روبرو شدم؟ شایدم نوشتی اول !:lol: نه حتما چیز دیگه ای نوشتی ...
حمید هم بهم گفته یه سبک خفن تو راهه اگه یادش نرفته باشه
حامد و هادی و همه اسمهای گرامی هم خسته نباشید.
امروز که فعلا هیچی کار نکردم. بی دستگاهی و هزار بهانه شبه اداری ... انشاءا... کار رو به زور هم شده به لوستر میرسونم! اگه تموم نشه هم باقیشو بعد از وقت تموم میکنم. احساس نیاز به یک روشنایی متفاوت دارم.

دوستان هم کارهاشون رو اگه پس لرزه داره باز بگذارن.
این عکسای مسابقه هم که مجید جان فوروارد میکنه چون پیوست نیست بعدا میپره مجید یه فکری به حاش بکن حداقل تو یه rar آرشیو کن ...

آقا اجازه ما بریم کارگاه روشنایی ...:paint:

یا علی

Hamed

Active Member
بجم....بجم...بجم...

تقريبا تمومه فقط ميخواستم در باره متريال كمكم كنيد چه چيزايي بهش بدم

سلام
خوبین شما...چندتا پیشنهاد تا وقت تموم نشده یه حرکاتی بزن....
1 - لوسترت با واقعیت خیلی فاصله داره...نو آوری خیلی هم خوبه ولی از مسیر خارج نشیم...
2 -این همه سایه رو سقف چیکار میکنه؟؟؟نور از پایین تابوندی؟؟؟
3 - سیمات چرا آبین...یا سفیدش کن یا مشکی....
4 - این مسابقه لوستر نمیخوام بزنم تو ذوقت عزیز ولی این بیشتر شبیح سیم رابط میمونه که با بست از سقف آویزونه...یه آویزی یه ستونی...یه حرکتی...
5 -توی لامپا آب ریختی؟؟؟اهان متریالات ایراد داره بیرنگش کن یا روشنش کن...
جسارت نکرده باشم قصد کمک بهت داشتم فقط اگر دوست داری تغییر بعدی بجم...

علی علی

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام به همه اساتید گرامی
شرمنده که دیر جواب دادم.

سلام
چرا فکر میکنی بده؟؟؟
من خودم مدلینگم خیلی ضعیف شده این لوسترمو رو توی 5 ساعت البته نه با فکر طرحش.. مدل کردم برای من آبرو ریزیه...ولی خوب دوبار یه استارت کوچیک زدم یادم بیاد...نه این حرفا چیه خیلی ام خوبه من به شجاعت احترام میزارم و اگر من به درد کمک کردن میخورم ندا بده...با کمک خودت حلش میکنیم...فقط بین حبابات یه اتصالاتی بزار چون توی این مسابقات مدلینگ مدل بیشتر از رندر اهمیت داره...
موفق باشی
علی علی
سلام مجدد آقا Hamed
ممنون بزرگوار, این کار رو که نرسیدم, ان شاء الله تو مسابقات بعد حتما, البته اگر اجازه بدید و لطف کنید, از راهنمایی هاتون استفاده می کنم, سپاس

خانوم violet (درسته ؟ خانوم یا آقا ؟ مسئله این است دی:) ایده و کار خوبیه ، اون قلب ها همین جوری قراره رو هوا باشه یا نه ؟ یه وایر هم بزارین !

سلام بر جناب آقای لرد
من خانم هستم بزرگوار, ایده کار که از من نبود که, ایده برای آقای برهانی بود, خوب بود که من استفاده کردم دیگه, البته با کمی تغییر که خراب شد,قلب ها هم نور هستند که البته باید اصلاح بشه, قلب شکسته خوب نیست, باید تبدیل به ستاره بشه, اما فعلا نمیتونم وقت روش بزارم, این یه کار 6 ساعته بود, میدونم زمان زیادی بود و پر از اشکال, خوب من مبتدی هستم و به همین حدم راضیم تا پیشرفت کنم, اینم وایر

Violet.jpg

وایولت عزیز
به این بدی هم که می گی نیست
کارهای اولیه مکس من رو میدید که هیچی با چوب دنبالم می کردی الان این خوبه
مرین می خواد و اینکه حتما برای بارهای اول از یه سری رفرنس آماده کمک بگیر و از روی اونها درست کن
اون قوت دستت راه می افته چیزی که توی نت زیاده لوستر یه سرچ بکن یه دونه آسونش رو پیدا کن درست کن
هدف اصلی این مسابقات اینه که ما توی کراهامون سریع تر قوی تر بهتر و دقتمون بیشتر بشه و از کراهای همدیکه و نمونه های مسابقات بگیریم
شاید من نتونم توی یه هفته 10 تا لوستر مدل کنم اما وقتی توی این ماسبقه شرکت می کنم می بینم دوسان چه چیزهایی رو مدل کردند و این ها همه می شه ایده و نگاه کردن به همه اینها خودش یه جور تمرین هست و وقتی نگاشون می کنی انگار خودت انجامشون دادی و این خیلی خوبه

سلام بر legendarp بزرگوار
ممنون از اینکه وقت گذاشتید, کاملا با صحبتهاتون موافقم, چشم وقت بیشتری برای تمرین کردن میذارم.

بزرگواران متاسفانه نتونستم این بار کارم رو کامل کنم, ان شاء الله دور بعد.

منتظر کارهای عالی بزرگواران هستم

همگی موفق باشید:rose:

سلام

خوبین شما...چندتا پیشنهاد تا وقت تموم نشده یه حرکاتی بزن....
1 - لوسترت با واقعیت خیلی فاصله داره...نو آوری خیلی هم خوبه ولی از مسیر خارج نشیم...
2 -این همه سایه رو سقف چیکار میکنه؟؟؟نور از پایین تابوندی؟؟؟
3 - سیمات چرا آبین...یا سفیدش کن یا مشکی....
4 - این مسابقه لوستر نمیخوام بزنم تو ذوقت عزیز ولی این بیشتر شبیح سیم رابط میمونه که با بست از سقف آویزونه...یه آویزی یه ستونی...یه حرکتی...
5 -توی لامپا آب ریختی؟؟؟اهان متریالات ایراد داره بیرنگش کن یا روشنش کن...
جسارت نکرده باشم قصد کمک بهت داشتم فقط اگر دوست داری تغییر بعدی بجم...

علی علی
بازم سلام
ممنون از بابت نكات خوب و بجاي كه گفتين :rose:
راستش داشتم توي عكساي لوستر ميگشتم كه يه دفه اين به چشم خورد
از طرفي هم به خاطر كمبود وقت نمي شد خيلي پيچيده كنم كارو
اين ربات رو هم قبلا زده بودم
يه دفه يه چيزي به ذهنم رسيد كه نتونستم خوب اجراش كنم
ولي خوب خودمم موافقم
الانم مي خوام برم سر كار ولي سعي ميكنم ساعت 10كه برگشتم يه لوستر كه بشه بش گفت لوستر:lol:
بزنمو زود بفرسم بازم تشكر ميكنم.
اگه شد اينو ميفرستم
:paint:
اما يه انتقاد رو هم دارم از مسابقات (اكثر كسايي كه شركت ميكنند توي كارشون استاد هستند (به جز خودم):snap:
و به نظر من به جاي كار كردن روي مدل هاي رئال بيان مثل آقاي برهاني از ايده هاي نو استفاده كنند.
تا ذهن آدم هايي مثل من هم درباره طراحي و ايده يه حركتي كنه و جرقه هاي جديدي زده بشه):rose:

راستش

پیوست ها

• 103.jpg
    103.jpg
    304.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • parastoo.jpg
    parastoo.jpg
    621 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • imagesCAEXLAZE.jpg
    imagesCAEXLAZE.jpg
    7.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • robot.jpg
    robot.jpg
    375.2 کیلوبایت · بازدیدها: 11

ROHAM WEB

Well-Known Member
جمیعا سلام
کار من هم تموم شد و الان می فرستم واسه آقا مجید.فقط ببخشید که این هفته زیاد نتونستم توی wip فعال باشم .امیدوارم کار همگی عالی بشه.(کار من که خیلی عالی شد((تضعیفه روحیه شدید)):green:
:rose::rose:

legendarp

Well-Known Member
رضا کامی عزیز
هدف بیشتر این مسابقات یادگیری و رفع اشکال و بررسی مدل سازی هست و بعد از این میره روی ایده های جدید
خیلی ها مثل خود من توی مدل سازی استاد نیستند و می خوان با شرکت توی این مسابقات قدرت مدل سازی خودشون رو تست بزنن همیشه ایده مهم نیست یه وقتایی کار خوب چه کپی باشه ارزش داره
زمانی که من توی مدل سازی استاد بشم بهتر می تونم به ایده هام نگاه کنم و عملیشون کنم ولی زمانی که کننده نیستم چه ایده ایی رو پیاده کنم نه من همه همین طور هستند
اما توی این مسابقات ایده ها هم جاداره و اونهایی که اتاد هستند و کم هم نیستند توی این سایت خوب هم مدلسازی می کنند و هم ایده هاشون رو پیاده می کنند نمیشه مسابقه رو فقط روی یه شاخه پیش برد با این حالت همه جوانب رو ما داریم
----------
ما مه کارمانرو ارسال کردیم و از همین الان خودمان رو برای اولی از آخر آماده کرده ایم :cool:
امضا هم نمی دیم :green:

سلام
آقا خوندم و دیدم تشکر هم داره
هم از کاری که نتونست تموم بشه اما قصدش رو داشت که اصلاح بشه
هم از ایده ای که مدلسازی رو بهانه کرده بود و هم از خودم که کنار شما دووم آوردم متشکرم. :green:
پایان یک هفته تلاش رو به همتون تبریک میگم.

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا