مسابقه شماره 3 (بنای تاریخی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.خوب باتوجه به رای گیری انجام شده .بنای تاریخی(یا مکان تاریخی و یا شی سنگی تاریخی) موضوع این مسابقست.که امیدوارم شاهد مسابقه ی هیجان انگیزی باشیم.

چند تا بنا هم آقا فرشید پیشنهاد دادن که می تونید از بین اونا انتخاب کنید و یا از بناهای دیگه ای استفاده کنید.

1-
Temple of Portunus
2-
Temple of atena nike
3_ panteun interiror space
4-
Plaza de Cibeles (Cybele) in Madrid
5-malatesta temple large

مراحل ساخت کارهاتون رو توی همین تایپک قرار بدید و بر روی کارهای همدیگر نظر بدید به همدیگر کمک کنید تا بار دیگر شاهد محیطی صمیمی و سالم در سایت باشیم

قوانین مسابقه:

1. داوری متشکل از دو بخش مدلسازی و رندرینگ می باشد که از 100 امتیاز کل 50 امتیاز به مدلسازی و 50 امتیاز به رندرینگ داده خواهد شد.
2.
شرکت مستمر ( شامل قرار دادن مراحل کار و نقد کار دیگران ) در بخش WIP پنج امتیاز مثبت خواهد داشت که به 100 امتیاز فوق اضافه میشود.
3.
ارسال کار همراه وایرفریم wireFrame الزامی هست. چون فرستادن وایرفریم نشان دهنده تکنیک و نحوه استفاده صحیح اصول مدلسازی می باشد.

4.
تعداد رندرهای ارسالی حداکثر 3 عدد میباشد که باید از هر گونه امضا و یا نام گذاری روی اثر خود داری شود.
5.
رندرها + وایر فریم را در این سایت یا در هر سایت آپلود دیگری آپلود کرده ( به صورت هر عکس جدا ) و به ادرس airbosپیغام خصوصی کنید

6.
سایز هر رندر ارسالی از 500 کیلوبایت تجاوز نکند.
7.
آثار طبق زمان مشخص شده می بایست ارسال بشوند در غیر این آثار قبل از ارسال به داورها 10 امتیاز منفی و بعد از آن شرکت داده نخواهند شد.
8. مدلسازی هر شی دیگری به جز موضوع مسابقه در کنار موضوع اصلی، امتیاز مدلسازی در بر نخواهد داشت ولی در امتیاز رندرینگ تاثیر گذار خواهد بود.
***​
9.
مسابقه به صورت انفرادی ست و به صورت گروهی نمیباشد.
10.
هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و یا نظری در مورد مسابقات دارید می تونید در تاپیکهای مربوطه که به صورت نظر سنجی ایجاد می گردد عنوان کنید.

11.رفرنس های مورد استفاده در کارهای خود را برای ما ارسال کنید.

مسابقه از امروز چهارشنبه(92/7/10) آغاز و تا ساعت 12 دوشنبه شب(92/7/22) ادامه دارد.

آخرین ویرایش:

tearose

Active Member
سلام عرض میکنم ، بسیار موضوع زیبایی انتخاب شده
ولی خدمت این عزیز هم کیش ما فرشید عزیز بفرمایید که احیانا ما در ایران بنای تاریخی نداشتیم ، یا دلیلی دارد انتخاب این اثار ؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام ، من نمیدونم میتونم یا نه اما شروع میکنم ، اما یک قانون هست کسی که اعلام کنه و کاری نکنه مسابقات بعدی محروم میشه ، من نمیدونم میتونم کار رو انجام بدم یا نه اگر تونستم حتمی ادامه میدم .

یک چیز جالب ، تو عکس هایی که گذاشتین بیشترش ستون های سبک فراماسونی هستن ... :cool:( شوخی )

آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.خوب آقا فرشید می دونستن که همه ما بناهای تاریخی ایرانی رو می شناسیم و به همین دلیل بنای تاریخی ایرانی پیشنهاد ندادن و فقط پیشنهاد بنای تاریخی خارجی دادن.مگر نه همه می دونن که ما خودمون بهترین بناهای تاریخی رو داریم.انتخاب با خودتون هست و محدودیتی وجود نداره.من خودم به احتمال زیاد یه بنای ایرانی انتخاب می کنم.
:rose:

حمید جان زیاد سخت نگیر مهم دور هم بودنه.با توجه به توانایی هایی که من ازت سراغ دارم ، کارت توپ می شه:rose:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.یه بنر واسه مسابقه درست کردم .هر چند زیاد دلچسب نشد ولی بعض هیچ چی هست.لطف کنید بزارید تو امضا ها تون تا اطلاعرسانی بهتر انجام بشه:rose:

Ali_CG

Well-Known Member
دوستان یه پیشنهاد
موضوع این هفته میتونه بهترین موضوع واسه یه مسابقه باشه
پیشنهاد میکنم این مسابقه رو به صورت گروهی انجام بدیم و به وقتش هم اضافه کنیم تا یه کار موندگار ازش دربیاریم
حیفه از این پتانسیلی که داریم و بینمون هست استفاده نکنیم
این همه بنای تاریخی که ما داریم و حسرت میخوریم که کاش اون دوران بودیم و میدیدمشون
حداقل میتونیم یه مقداریشون رو تا حد توان توی عالم مجازی بازسازی کنیم . . .
مطمئنم تجربه خوبی هم واسه همه میشه
پیشنهاد من یکی از کاخ های تخت جمشید مثل آپادانا یا صدستون . . .
http://fa.wikipedia.org/wiki/تخت_جمشید#cite_note-most-24
http://fa.wikipedia.org/wiki/کاخ_آپادانای_تخت‌جمشید
http://fa.wikipedia.org/wiki/گارد_جاویدان_(هخامنشی)

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
ایده ی خیلی خوبی هست علی جان.خوب بزار اول من یه اطلاع رسانی کنم .چون هنوز این مسابقه رو اطلاع رسانی نکردم.بعد ببینیم چند تا شرکت کننده داریم.اگر بتونیم یه 4 الی 5 تا گروه فعال جمع کنیم.اون موقع ارزش داره.:rose:فقط یه چیزی ، نظرم اینه که بچه ها رو محدود نکنیم به تخت جمشید و بزاریم هرکسی هر بنایی که می خواد بسازه

آخرین ویرایش:

Ali_CG

Well-Known Member
عباس جان داوری مسابقه قبلی انجام شد که تاپیکش حذف شد؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
علی چیزی نگو !
کدوم مسابقه ؟ چی ؟ کجا ؟ ما که اصلا مسابقه ای نداریم ... :green:

شما هم خودتو بزن به اون راه مثل ما ! :mad:

شوخی کردم ها جدی نگیرید .

من میخوام مجسمه ازادی نیویورک رو مدل کنم ، مشکلی نداره ؟ :oops:

Ali_CG

Well-Known Member
وقتی نتیجه مسابقه قبلی معلوم نشده چطوری مسابقه بعدی انجام بشه؟!
شاید اینم بدون نتیجه بمونه . . .

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
من دونبال داوری هستم اما هنوز از داور خبری نیست بهش پیغام دادم ولی هنوز جواب نداده:-?.تایپک هم حذف نشده به بخش مسابقات کوچک منتقل شده http://forum.majidonline.com/threads/207866-کارهای-ارسالی-مسابقه-شماره2.مطمئن باشید مسابقه بدون نتیجه نمی مونه .چون می دونم اگه نتیجه نیاد موجب دلسردی شرکت کننده ها می شه. حمید جان مجسمه آزادی هم مشکلی نداره موضوع آزاده

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
متاسفانه هنوز از داور خبری نیست.شاید واسش کاری پیش اومده که 3-4 روزه تو سایت نیومده.منم اگه بخوام دنبال داور دیگه ای بگردم طولانی می شه.اگر موافق هستید رای گیری عمومی انجام بشه.:rose:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی متاسفانه زمان مناسبی نیست
امیدوارم کارای خوبی رو ببینیم
موفق باشید

Yar.kh

Member
این مسابقه هنوز وقتش تموم نشده؟
تاپیک کارهای ارسالی رو ندیدم.

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.متاسفانه این مسابقه شرکت کننده ای نداره و اینجوری که معلومه مسابقات هفتگی تعطیل شد:rose:

Yar.kh

Member
متاسفانه!
شاید اگه موضوعات رو سبک تر بگیریم دوستان بیشتر استقبال کنند. چون الان وسط سال تحصیلی هم هست.
یه زمانی مسابقه با موضوعاتی مثل دوربین عکاسی، دسته ی گیم، تلفن و... بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا