مدیریت نمایش تصاویر هرد به طور هوشمند

mghhgm

Member
سلام دوستان.یه برنامه نیاز دارم که بتونه تصاویر روی هارد رو به صورت هوشمند نمایش بده.تقریبا مثل سرچ تصویر گوگل.به این صورت که به برنامه بگم تصاویری که بیشتر رنگ سبز دارن رو لیست کنه.یا تصاویر منظره رو لیست کنه.اینطور برنامه ای هست؟
چون حجم تصاویر هاردم زیاد شده و واسه پیدا کردن یه تصویر باید خیلی وقت بگذارم:(

ممنون

javad2493

Member
نرم افزار cyberlink mediashow هست که روی عکس هات میتونی برچسب بزاری که بعدن هی دنبالشون نگردی و با یه سرچ کوچیک میتونی عکس هات رو پیدا کنی. ولی فقط باید زحمت دسته بندی و برچسب گذاری عکس ها رو خودت بکشی!
ولی نرم افزاری که مثل گوگل سرچ کنه سراغ ندارم!

mghhgm

Member
نرم افزار cyberlink mediashow هست که روی عکس هات میتونی برچسب بزاری که بعدن هی دنبالشون نگردی و با یه سرچ کوچیک میتونی عکس هات رو پیدا کنی. ولی فقط باید زحمت دسته بندی و برچسب گذاری عکس ها رو خودت بکشی!
ولی نرم افزاری که مثل گوگل سرچ کنه سراغ ندارم!
ممنونم اما اگه بخوام 36 گیگ تصویر رو تگ بزارم فکر کنم عمرم کافی نباشه:((
کارم طراحی وب هست و بیشتر عکس های در زمینه طراحی دارم که بیشترشون هم فایل psd لایه باز هستن که این برنامه های مدیریت تصویر اصلا نمیتونن عکس با فرمت فتوشاپ رو نمایش بدن:((
اگه بخوام در کنار هر عکس با فرمت فتوشاپ ، همون عکس رو با فرمت دیگه مثلا jpg داشته باشم که فکر کنم باید 70 گیگ فضا داشته باشم:(
راستی نرم افزار خود گوگل (picasa) رو هم تست کردم اما جالب نبود.امکان تگ گذاشتن هم داشت اما اگه یه برنامه ای باشه که با کمک الگوریتم هایی که تو هوش مصنوعی میخونیم ، تصاویر رو تقسیم بندی کنه حرفـــــــــ نداره

اما بازم ممنونم از راهنمایی شما

جدیدترین ارسال ها

بالا