پشتیبانی مدل رفیقم سجاد

با سلام خدمت همه دوستان .
این عکسی رو که میبینید مدل یکی از بچه های دانشگاهمونه و رفیقمه که به نظرم اومد سه بعدی شو بسازم مدل جالبی میشه ...
با دو عکس رفرنس این مدل رو ساختم حالا نمیدونم تا چه اندازه تو ساختش موفق بودم ...
البته تو این زمینه این اولین کارم نیست خیلی آزمون و خطا داشتم و اولین کاریه که فکر میکنم ارزش گذاشتن توی سایت رو داره .
البته هنوز کامل کامل نیست یه ریزه کاری هایی مونده و مدل موهاشم تغییر دادم تو بین رندر هام این مدل مو از همه بهش بیشتر میومد.
شاید خودشم بیاد نظر بده و با اجازه خودش این عکس رو تو سایت گذاشتم .
ممنون .
3ds max 2013 & ps cs 5

sajad vray render.jpg
sajad pic.jpgwire sajad.jpg

madmaster_3d

Well-Known Member
خیلی کار قشنگی شده ولی رنگ چشماش و مو رو مثل خودش بزاری بهتره و سایز کله هم یکمی متفاوته. در کل خوشم اومد :)

Yunes.grapix

Well-Known Member
کار قشنگی شده رفیق . اما به قول دوستمون madmaster رنگ چشم و مو و سایز کله یه کمی فقط نا مناسبه . و ضمنا اگه حالت ویو صورت رو می چرخوندی و تو حالت عکس می گذاشتی بهتر جای مقایسه وجود داشت . موفق باشی

taghi abbas

Well-Known Member
سلام خیلی مدلش خوبه فقط یه عکس از رویرو میذاشتی تا با رفرنس مقایسه کنیم . آخه در این حالت به نظر میرسه که صورت مدلت کشیده تره از سمت عمودی . ولی در کل خیلی شبیهه خسته نباشید . منتظر پایان کارت هستم.

خیلی کار قشنگی شده ولی رنگ چشماش و مو رو مثل خودش بزاری بهتره و سایز کله هم یکمی متفاوته. در کل خوشم اومد :)

شبیه خودش درست کردم زیاد برای خودم جالب نشد ... این بهتر بود.(نظر شخصی ام)
سایز سرش هم در دید پرسپکتیوی است که اینطور نشون میده ولی دقیقا مطابق نمای کنار و جلو از عکس اصلی میباشد .

ممنونم از نظر خوبت .

اگه حالت ویو صورت رو می چرخوندی و تو حالت عکس می گذاشتی بهتر جای مقایسه وجود داشت . موفق باشی

دقیقا همین طوره ... تو این رندر ها سایز بندی رو نمیشه مقایسه کرد . فقط هدفم این بود که ببینم تاچه حد شبیهش شده که تا حدودی فهمیدم.

سلام خیلی مدلش خوبه فقط یه عکس از رویرو میذاشتی تا با رفرنس مقایسه کنیم . آخه در این حالت به نظر میرسه که صورت مدلت کشیده تره از سمت عمودی . ولی در کل خیلی شبیهه خسته نباشید . منتظر پایان کارت هستم.

وقتی تکمیلش کنم حتما از چند نما کار رو میذارم .
فعلا درگیر امتحان میان ترم دانشگاهم .
ممنون از نظر امیدوارکننده ای که دادی ...

جدیدترین ارسال ها

بالا