مجید آنلاین و داستان از دست دادن کاربران

majid2x

Active Member
الان اين چه ربطي به بحث ما داشت ...
245.gif

قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد
كلمه نامناسب مي بيني ؟ نكنه منظرت با آشخوريه ؟
171.gif

قانون شماره 23 ) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.
والا من كه نديدم !
248.gif

قانون شماره 23 ) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.
چيزي نبود ....

اینطوری می خواین کاربرارو زیاد کنین فکر کنم اگه هفته ای 2 تا اضافه بشن روزی 3 تا حذف میشن!!
اينو ديگه به مديرا بگو
یه سوالم دارم ملاک مدیر انجمن شدن چیه؟؟؟
ملاك ؟! ملاكشو نمي دونم ولي بستگي به چيزاي زيادي داره ...
ولي اگه قرار بود ما و شما مدير باشيم الآن همين مجيد آنلاين [x] هم نبود
171.gif

هر کی صبح تا شب اینجا بچرخه پست بزنه بعد چند وقت مدیر میشه؟؟؟
اگه قرار به تعداد پست هاست آقا عرفان هم پست هاي زيادي داره ! چرا مدير نيست !

P.A.Y.T.O.N

Active Member
اينو ديگه به مديرا بگو

خب منم از مدیرا پرسیدم شما خودتون امومدین وسط :wink:

بعدشم کاربر sara_is_nice....
میشه دلیل مدیر شدنشو بگین
واقعا برام جالبه... :cool:

P.A.Y.T.O.N

Active Member
یکی از دلایلی که کاربرا کم میشن واسه اینه که اینقدر فضارو بسته نگه داشتین که تا یکی یه چیزی حتی به شوخی میگه آقایون به اونجاشون بر می خوره ...

P.A.Y.T.O.N

Active Member
اینم جا موند ...
من 3 روز پیش چند تا سوال تو قسمت چاپ پرسیدم ، بعد از سه روز یکی نیومد بگه مثلا بلد نیستم یا یه چیزی که دلمون خوش بشه ... وقتی رسیدگی کامل نمیشه چطور انتظار دارین اون قسمت پویا بشه ؟ یه چیزه دیگم که برام جالبه من چند بار خواسته بودم تا انجمنی مثل صفحه آرایی یا انجمنpremiere راه اندازی بشه فکر نمی کنم برنامه ای که برای میکس و موتاژ به کار میره از swish و .... کمتر طرفدار داشته باشه ولی کو گوش شنوا ... تو همینشم موندین چه برسه به 4 تا لینک تازه !

bache +

Well-Known Member
ببابا اینجا رو با جای دیگه مثل پی تی مقایسه نکنید
اونجا گفتگوی ازاد داره
همونم گند زد به فروم
اینجا تخصصیه
به نظر من دیگه عضو نگیرن دعتنامه ای کنن بهتره
کاربرای قدیمی هم بر میگیردند هم جو صمیمی تر میشه
ولی اگه نکن اینکارو این داستان همینطوری ادامه داره

bache +

Well-Known Member
خوب پرشین تولز هم اینوایتی شد
انشالله اینجا هم میشه!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
P.A.Y.T.O.N گفت:
اينو ديگه به مديرا بگو

خب منم از مدیرا پرسیدم شما خودتون امومدین وسط :wink:

واقعا برام جالبه... :cool:

ببخشید من تازه الان این پست رو دیدم چون واسه قبل بود و قبل از داون شدن سایت.

payton عزیز من 10 جای دیگه هم گفتم اینجا هم میگم. باور کنید من همین الان هم حاضرم جامو با کسی که لیاقت بیشتری داره عوض کنم. اینو جدی میگم و میتونید امتحان کنید.

در ضمن مگه مدیر شدن به جز اضافه شدن بار مسئولیت و دردسر دیگه چی داره؟ بعدشم همش تقصیره مصطفاست. میگین چرا؟ اون زمانی که قرار بود من انتخاب بشم قرار شد بین 2 - 3 تا از بچه های سایت انتخاب کنن و قرار بود این انتخاب رو به خود بچه ها واگذار کنن ولی نمیدونم چجوری شد که یهو گفتن نه همین سارا باشه. حالا این وسط تقصیر من چیه؟!!

بازم میگم اگر شما احساس میکنی که میتونی بهتر فعالیت کنی به خدا من حاضرم جامو به شما بدم.

Parham

Well-Known Member
P.A.Y.T.O.N اینکه در انجمن ها کسی‌ مدیر بشه را شما نمیتونی‌ تصمیم بگیری ، من هم نمیتونم ! فقط مدیران ارشد پس از بررسی‌ عملکرد کاربر می‌تونن این تصمیم را بگیرن و دلیلی‌ هم نداره که دلیل مدیر شدن افراد در اینجا توضیح داده بشه ، در مورد سارا هم فعالیتی‌ که در این مدت از خودش نشون داد به نظر خیلی‌ از مدیران اونقدر بود که به عنوان مدیر این انجمن *فتوشاپ* انتخاب بشه ...

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
ببخشید دیر جواب دادم
واقعا برام جالبه...

شما اگه به خودتون زحمت میدادین و فعالیت ایشون رو مشاهده میکردین فکر کنم به نتیجه میرسیدید

در ضمن دلایلی هم نمبینم که به شما بیشتر از این توضیح بدم

انقدر دم از ادب و اخلاق می زنین انقدر محیط و محدود می کنین که فکر کنم آخرش آقای محمودی با 2-3 نفر دیگه بمونن تو سایت!!!!
از ما گفتن حالا هی ادیت کنین و تذکر بدین آخرشم حذف کنین و .... حالشو ببرین !

بله خیلی هم حال میکنیم با این کار ما چون بیکاریم این کارو انجام میدیم از خوشی زیادی هست

شما مشکل اساسیتون اینه که از دید خودتون و کوتاه دارید به انجمن نگاه میکنید اگه تو زندگیتون هم با همین دید به هم چیز نگاه کنید مطمئن باشید که موفق نمیشید

علی

siavash-tanha

Well-Known Member
هنوز هم بحث تکراری !!

اگه به جای این بحث ها ، فعالیت مفید تو سایت داشته باشیم ، نتیجه بهتری داره

در ضمن رفتن عضوها و ... ربطی به مدیر انجمن یا سایت نداره

قدیمی ها بیشترشون الان به کار و زندگی مشغولن و نمیتونن مثل 2-3 سال پیش هر روز باشن تو سایت ( بیشتر اعضای کنونی هم تا چند سال دیگه خیلی کمتر به سایت سر میزنن )

موضوع قدیم و جدید و ... بهتره تموم بشه ، اگه هر کس ، هر بار که میاد تو سایت ، فقط یه پست مفید حتی میتونه سوال کردن باشه که همین سوالها ،‌جواب و بالطبع یادگیری بقیه رو در پی داره:wink:

GFX Master

اقا سیاوش اگر همه مثل شما فکر میکردن که الان وضع خیلی بهتر بود!!
inc.gif

majid2x

Active Member
P.A.Y.T.O.N
بي زحمت هر وقتي خواستي پست بدي اول فكر كن چي مي نويسي بعد بنويس !
دقت مي كردي مي ديدي اين خواهر عزيز ( sara_is_nice_girl ) يك گرافيست حرفه ايه ! تو انجمن فتوشاپ هم فعاليت كم نظيري داره !

بعدش هم سايت ماله جناب علويزاده هستش !
مي تونه هر كس رو كه دوست داشت مدير كنه ! ( به منو تو چه ؟! )
راستي فكر نكنم اوشون همچين كاري بكنه !

مجيد

P.A.Y.T.O.N

Active Member
شمام که رفتی پیش آقا لوجیک!!
ببینم تو شهر شما همتون باهم خواهر برادرین آق مجید؟ :wink:
سلام برسون!!! :cool:

pok_rat

Member
کسي که يه فروم رو به عنوان خانه دوم خودش انتخاب ميکنه!
نميتونه 12 ساعت تو انجمن photoshop باشه...

به نظرم يه انجمن گفت و گو ازاد براي majidonline لازمه...

GFX Master

pok_rat گفت:
به نظرم يه انجمن گفت و گو ازاد براي majidonline لازمه...

تا اونجایی که من میدونم اینجا به دلیل اینکه یک سایت تخصصی در زمینه گرافیک و وب هست اینجور انجمنی توش نداره!

چون تجربه سایتهای دیگه ثابت کرده اینجور انجمنا جز بی نظمی چیزی نداره!!

AMIR-ASHERI

Member
با عرض سلام و خسته نباشید
همونطور که مشاهده می کنید من اومدم باز
واقعا دوران سختی بود
فکر می کردم اینجا به قدری بد شده که دیگه تصمیم گرفتم نیام و رفتم تو بلک مایس در اونجا حدود 400 تا پست در عرض یک هفته در زمینه گرافیک و سیستم های مدیریت محتوا و ..... زدم که اصلا نمی زدم بهتر بود به خدا مجید آنلاین بهترین فروم فارسی هستش وقعا جدی می گم بر فرض که اگه هم بد باشه باز برای نوشته و آموزش آدم ارزش قائل می شن.بالاخره به خاطر یه پست بی ارزش که بر خلاف قوانین سایت هم نبوده و در بخش گفتگوی آزاد هم بوده و خودشون هم نمی دونن واسه چی من رو از فروم اخراج کردن.
و همین شد که من قدر مجید آنلاین رو بدونم و دوباره بیام اینجا :d
در هر حال بسیار ممنونم از زحمات تمامی اعضا فعال این سایت.

با تشکر
امیر

جدیدترین ارسال ها

بالا