-:-: مجید آنلاین در یاهو مسنجر برای تمامی‌ کاربران :-:-

Peyman-Pop

Active Member
alitanara گفت:
آقا پيمان مشكل اينجاست كه از صبح تا حالا كه من دارم استفاده مي كنم َ فقط باري كه لاگ اين كردم آپديت كرد!
علی‌ جان بعضی‌ از ISP ها صفحات رو کش می‌کنن برای همین زمان رفرش بجای سرور از کش خونده می‌شه به همین دلیل این مشکل برای شما پیش میاد اما در حالت عادی این اتفاق نمیفته.

vooroojakkkk گفت:
agha dastetoon dard nakone ,,, man Download kardam vali nmidoonam chetori bahash kar konam ,,,, plz tozih bedin ,,, merci byebye
وروجک جان اگر نیاز به توضیحات بیشتر برای نصب و استفاده از برنامه دارین میتونین به صفحه توضیحات نصب این برنامه برین و از توضیحاتی‌ که مجید جان زحمت اونرو کشیده استفاده کنین.

http://tools.majidonline.com/yahoo

arashsoft گفت:
آقا پيمان حالا تو رو خدا سورسي چيزي بده ما هم حال كنيم
aryajan گفت:
بازم ميگم اي ولا باحاله .
اين آموزش اينستالر رو بدين ثواب ميبرين
آرش جان و آریا جان چون برنامه کپی‌ رایت داره و به اسم مجید آنلاین نوشته شده متاسفانه نمیتونه Open Source باشه اما شاید در آینده ای نزدیک اونرو برای شما در حالت Open Sourceقرار بدیم.

H_R_M گفت:
سلام
مجيد و پيمان و ايمان عزيز اول كه خسته نباشيد و دستتون درد نكنه
ولي اصلا برا من كار نميكنه يعني اصلا اون پروانه اون پايين نيست
من اخرين ورژن مسنجر رو هم دانلود كردم ولي نشد كه نشد
يه كمكي كنيد :cry:
H_R_M جان زمانی‌ که برنامه رو نصب می‌کنید بطور پیشفرض روی تمامی‌ آیدی های قبلی‌ شما که تا اون زمان در یاهو مسنجر از اونها استفاده کردین نصب می‌شه حالا اگر با یک آیدی جدید و یا آیدی که تابحال با اون لاگین نکردین لاگین کنید چون این برگه روی اون نصب نشده نمیتونه نمایش داده بشه برای نصب بر روی اون کافیه دوباره برنامه نصب رو اجرا کنید و برنامه رو دوباره نصب کنید تا اگر با آیدی جدیدی لاگین کردین روی آیدی جدید شما هم این برگه اضافه بشه.

شاد باشید

پیمان

arashsoft

Well-Known Member
بابا اين كاره
؛كپي رايت :
مجيد خان كه رخصت دادن open source اش كنيد

arashsoft

Well-Known Member
آقا راستي روي مجيد آنلاين مسنجر هم فكر كنيد
جالب ميشه هااااا

Peyman-Pop

Active Member
arashsoft گفت:
آقا راستي روي مجيد آنلاين مسنجر هم فكر كنيد
جالب ميشه هااااا
مشکلی‌ نیست می‌شه اینرو هم نوشت اما نوشتن یک مسنجر تخصصی‌ و جالب وقت و هزینه زیادی می‌خواد که متاسفانه جفتش رو در حال حاضر نداریم.

پیمان

wireframe

New Member
ايول !

مرسي پيمان جان !

براي نصب چت روم در سايت نبايد مشكلي باشه ! خيلي ها اين كار رو كردن !

fafa^mx

Member
يه توضيح هم راجع به نحوه ساخت اين جور Add-On ها برای YM! اگه میشه بدید بد نیست!

اين يه كوچولو مشكل داره چي كارش كنم :roll: نگا كنيد تعداد ارسال ها رو چطور نشون ميده :!: كاشكي درستش كنيد فكر كنم مشكل از سورس پي اچ پي اونه :wink:
1.gif
2.gif

و اگه آخر پي اچ پي اون يه لينك به آدرس همون صفحه اضافه شه مسله ي به روز شدن هم حل ميشه چون بخصوص در ساعات ترافيك اون ليست بعد چند دقيقه قابل اعتماد نيست

جدیدترین ارسال ها

بالا