مجید آنلاینه تقلبی !!!!!!

AMiR

Active Member
اينو يكي از دوستان ديروز معرفي كرده بود
ظاهرا شديدا گندش در اومده ،‌ يا صادق باهاشون برخورد كرده !
167.gif

از ديروز تا حالا دست به كار شدن سايت رو تغيير دكور بدن !
246.gif

تابلو ه اين كاره نيستن !

YTERROR

Active Member
من که چیزی ندیدم

ولی چقدر بد بخت بیچاره بودن که اومدن از روی مجید آنلاین سوژه برداشتن

قضیه همون پلیس از پسرش می پرسه می خوای آینده چکاره بشی می گه می خوام مثل تو بشم بابا می زنه پشت کله اش می گه خاک بر سرت پسر من وثتی سن و بودم می خواستم ریس پلیس بشم شدم یک پلیش معمولی تو که می خوای مثل من پلیس معمولی بشه معلوم نیست چی بشی

aghahamidgol2

Active Member
از رو اسم سایت هزار نوع کپی می کنن چه برسه از قالب و طرح کار
چند سال پیش یه سایت با دوستم زیدیم ara4u از فردا دامین های mehdi4u amir4u و ... اومد قالب که چیز جدیدی نیست ...
کپی کاری تو همه جا هست مخصوصا ایران

alireza-metal

Active Member
اینا دیگه چه قدر آدم های ضایعی هستن --- تا حالا اینجوریشو ندیده بودیم که دیدیم

AMiR

Active Member
همين سايت قيل از عمل
حيف از كل سايت ديشب عكس نگرفتم - صفحه اول Mo‌رو فرض كنيد ولي با جفنگيات اين سايته!
63.gif

ديدني بود !
اينا فكر كردن اينجاهم بله ! هر كاري بكنن كسي نمي بينه !

اينم چندتا از سوتي هاشون

پیوست ها

• oops2.JPG
    oops2.JPG
    24.8 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • OOpeees.JPG
    OOpeees.JPG
    17.2 کیلوبایت · بازدیدها: 40
آخرین ویرایش:

pendesign

Member
بنظر من کلمه " طراحی وب " در بالای این وب سایت یکم سنگینه براشون ! !! طراحی وب سایت ؟!!

YTERROR

Active Member

آره بابا کلی هم اون موقع برو بیا بود + رامین 4 یو بعدش اومده بود نمی دونم 1000 تا چیز دیگه آدم فکر می کرد این .... آنلاین یا .... 4یو توش یم رمزی خوابیده که همه می زارن :d

aghahamidgol2

Active Member
آره بابا کلی هم اون موقع برو بیا بود + رامین 4 یو بعدش اومده بود نمی دونم 1000 تا چیز دیگه آدم فکر می کرد این .... آنلاین یا .... 4یو توش یم رمزی خوابیده که همه می زارن :d

اگر توجه کنی الان دیگه اثری ازشون نیست چون فکر کوتاه مدت کردند دیگه...

دایی محسن

Active Member
یه چیز جالب دیگه که من تو این جور سایت های تازه وارد می بینم اینکه صفحۀ اول میان شماره حسابشون رو میازارن فکر می کنن شاید یکی اومد پول ریخت به حسابشون

mrezvani

New Member
واقعاً شرم آوره !!!!
من خودم سیرجانی هستم و این طرفو می شناسمش !!!
سال گذشته از طرف آموزش و پرورش سیرجان بعنوان طراح برتر استان لوح سپاس و تندیس و یک عدد نیم سکه بهار آزادی دریافت کرد !!:eek:
اصلاً همه اینارو بیخیال بشید !!!!! فقط یه تک زنگ بزنید بهش و در مورد مشخصات سرور یا مثلاً phpmyadmin سرورش ازش بپرسید !!!!!!!!!!
طرح الآنش رو ببینید و با طرح سیستم DataLife Engine Farsi ورزش 5.5 یا 5.7 مقایسه کنید !! اگه تخییری توش مشاهده کردید هرچی خواستید بهم بگید !!!
یه فرم LOGIN هم درست کرده که معلوم نیست بجا میره :-? (دکوری)
اگر وقت کردید به سایتهایی هم که طراحی کرده (مشتریهاش!) مراجعه کنید !!!
جالب اینجاست که توی طراحی جدیدش برای آپ تام سرور از لینک یه سایت دیگه توی host-tracker.com که 100% بوده استفاده کرده ! :razz:

جدیدترین ارسال ها

بالا