مجموعه آموزشی مدل سازی در مایا 2013 به فارسی

با سلام به دوستان عزیزم

اینجا جندتا لینک دانلود فیلم آموزشی فارسی در مورد مدلسازی در مایا 2013 قرار دادم، اگه دوست داشتید دانلود کنید:

درس اول:آشنایی با انواع موضوعات در مدل سازی دانلود
درس دوم:آشنایی با موضوعات نوع منحنی (curves) دانلود
درس سوم:آشنایی با ابزارهای رسم منحنی ها (قسمت اول)دانلود
درس چهارم:آشنایی با ابزارهای رسم منحنی ها (قسمت دوم)دانلود
درس پنجم:آشنایی با فرامین مربوط به ویرایش منحنی ها (قسمت اول)دانلود
درس ششم:آشنایی با فرامین مربوط به ویرایش منحنی ها (قسمت دوم)دانلود
درس هفتم:آشنایی با فرامین مربوط به ویرایش منحنی ها (قسمت سوم)دانلود

آخرین ویرایش:
آقا شما هم این انجمن رو کردی بازار فروش خودت ها .:snap:

من نمیفهمم؟!

برادر من یک ساعت و نیم از این آموزش رو مجانی گذاشتن روی سایت، آقای غول مایا، من این تاپیک رو برای جنابعای نذاشتم. برای چندتا که قصد دارن کار با مایا رو شروع کنن گذاشتم. یه نگاهی به تاپیک های تو این انجمن بنداز، اکثر تاپیک ها بدرد نخوره! حالا بعد یه عمری یه بابایی پیدا شده داره یه کارایی میکنه، بعد یکی مثل جنابعالی از روی بیکاری تشریفت رو میاری اینجا مثل خاله زنک ها دنبال سوژه می گردی، متآسفم براتون

در ضمن فراموش نکیم اطلاع رسانی یکی از کارایی که باید توی فوروم انجام بشه.

آخرین ویرایش:

rezaoptic

Well-Known Member
من !!!!!غول مایا !!!!!! اشتباه گرفتی.
این فروم قسمت مخصوص برای گذاشتن آموزش داره لازم نیست هرجا گیرتون اومد پست بزارین.
اکثر تاپیک های انجمن بدرد بخور هم هستن اصلا کاربرد اصلی تاپیک اینه که کسی مشکلشو مطرح میکنه بقیه میان جواب میدن و این خودش میشه یه جنبه آموزشی.
بعد یه عمری بابای پیدا شده این کار رو کرده من که بعید میدونم از چش و ابروی کسی خوشش اومده باشه این کار رو براشون بکنه .
یه نکته دیگه هم هست اینکه خدا وکیلی فقط برای اینکه به فکر بچه های دیگه هستی اومدی این پست رو با اون آدرس سایت به اون گندگی و گذاشتن کلمه امکان فروش بر روی سایت
گذاشتی یا اینکه یه چیزی بهت میماسه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
لازمم نیست برای من متاسف باشی برای خودت باش که حداقل قوانین رو رعایت کنی تا اونجا که یادم میاد تبلیغات تو فروم ممنوعه.
به جای این کارا که سعی کنه فروشتو ببری بالا برو پول بده تو سایت ها تبلیغ کن.
روز خوش

من !!!!!غول مایا !!!!!! اشتباه گرفتی.
این فروم قسمت مخصوص برای گذاشتن آموزش داره لازم نیست هرجا گیرتون اومد پست بزارین.
اکثر تاپیک های انجمن بدرد بخور هم هستن اصلا کاربرد اصلی تاپیک اینه که کسی مشکلشو مطرح میکنه بقیه میان جواب میدن و این خودش میشه یه جنبه آموزشی.
بعد یه عمری بابای پیدا شده این کار رو کرده من که بعید میدونم از چش و ابروی کسی خوشش اومده باشه این کار رو براشون بکنه .
یه نکته دیگه هم هست اینکه خدا وکیلی فقط برای اینکه به فکر بچه های دیگه هستی اومدی این پست رو با اون آدرس سایت به اون گندگی و گذاشتن کلمه امکان فروش بر روی سایت
گذاشتی یا اینکه یه چیزی بهت میماسه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
لازمم نیست برای من متاسف باشی برای خودت باش که حداقل قوانین رو رعایت کنی تا اونجا که یادم میاد تبلیغات تو فروم ممنوعه.
به جای این کارا که سعی کنه فروشتو ببری بالا برو پول بده تو سایت ها تبلیغ کن.
روز خوش

شما اینطوری فکر کن، اصلا اهمیتی نداره.

جدیدترین ارسال ها

بالا