مثالي براي ساخت SlideShow

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
دوستان ايندفعه با دسته هم با دسته پر اومدم

واسه اين دفعه هم يه مثال دارم كه مي‌تونيد با استفاده از اون آلبوم عكس درست كنيد.
امكانات اين آلبوم :
ــ
عوض كردن عكس با كليد‌هاي كنترلي LEFT و RIGHT هستش.
ــ
تغيير زمان عوض شدن عكس‌ها ( زمان بر حسب ثانيه )
ــ كوچك كردن تنظيمات
و ...

فقط كافيه شما عكس‌هاي خودتون و تو هر صفحه بزاريد يعني هر صفحه يه عكس.
توجه : حتما بايد اسم صفحه‌ي اول Start و اسم صفحه‌ي آخر End باشه.

لينك دانلود با حجم 5 كيلوبايت

موفق و مؤيد باشيد.

تا بعد...!

Saman

سلام

2 تا از دوستان درخواست داده بودند كه SlideShow در يك صفحه باشه، اينم درست كردم مي تونيد از لينك زيربگيريد .
توجه : نام گذاري عكس‌ها بايد به صورت زير باشه حالا مي‌خواد هر چندتا باشه از ax1 تا axn.
1.jpg

شما بايد تعداد عكس‌ها و همچنين شماره عكس‌ اول رو در تنظيمات صفحه با كارتون مطابقت بديد. كه توضيحشو تو عكس زير ميتونيد ببينيد.

بدليل اينكه سايز عكس بزرگ بود Tumb نذاشتم ميتونيد عكسو از همين لينك ببينيد

لينك دانلود با حجم 1 كيلوبايت

تا بعد...!

silvercover

کاربر متخصص

پیوست ها

• slideshow.zip
    4.9 کیلوبایت · بازدیدها: 236
  • slideshow2.zip
    1.2 کیلوبایت · بازدیدها: 191

mora66

New Member
ببخشید.
اینا چرا هیچ کدوم توی بیلدر باز نمیشن؟؟ همشون ارور میدن.
میشه یه راهنمایییم کنید؟ به این تکنیک نیاز دارم.

یا اگه میشه همینجوری شفاهی کمک بدین...

ممنون میشم آقای silver cover

آخرین ویرایش:

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دوست عزيز ورژن برنامه شما چيه ؟
احتمالا ورژن شما قديمي فكر ميكنم اين مثال ها با 4.9.7.8 ساخته شده باشه
بهتره از نسخه آخر (4.9.8.13) استفاده كني لينك دانلودش توي امضاي silvercover هستش

mehrangan

New Member
سلام
ببخشید چطوری می شه اسلایدشوی دوم رو بر اساس ثانیه(مثلا هر بیست ثانیه) تنظیم کرد که عوض بشه
آیا راهی هست که عکسهای تصادفی رو از پوشه ای که می دهیم بخونه(برای کم حجم تر شدن پروژه)

ممنون

Saman

سلام
من یه مثال دیگه براتون ایجاد کردم. فقط دقت کنید باید کد های صفحه اول رو ویرایش کنید. این اسلاید شو میاد تمام تصاویر توی یک پوشه رو لیست می کنه و هر ۱ثانیه یه عکس رو نشون میده.
slideInterval میزان فاصله زمانی بین عکس‌ها هستش که به میلی ثانیه است.
path$ هم مسیر عکس‌هاست. توی کدها من فقط پسوند jpg رو قرار دادم.
کد:
slideInterval=1000
path$='C:\Users\Public\Pictures\Sample Pictures'
ScriptTimer("loadPics","100")

موفق باشید.

پیوست ها

• slideshow3.zip
    1.6 کیلوبایت · بازدیدها: 68

mehrangan

New Member
خیلی ممنون از شما آقا سامان
چطوری می شه همین اسلاید شویی که گذاشتین از فایلهای داخل خود پروژه بخونه؟
ممنون؟

atpf

Active Member
سلام دوست گلم

این که کاری نداره! من خواهش می کنم از شما که یه ذره خودتون تلاش کنید. با یه ذره آزمون و خطا میشه جواب خیلی از سوالات رو فهمید.

خب جواب شما اینه که باید مسیر فایل هارو مثل نمونه ی زیر تنظیم کنید. به همین سادگی.
HTML:
path$='<Embedded>'

موفق و سربلند باشید:rose:

mehrangan

New Member
خوب چطوری می شه بطور مثال 20 تا عکس رو از فایلهای داخل پروژه به این شکل در آورد

خیلی ممنو

atpf

Active Member
سلام

هرچند به خواهشی که من از شما کردم اصلا توجهی نکردید!!!!
با این حال...

شما اصلا به توضیحاتی که آقا سامان در پست دوم دادن هم توجه کردید؟
توجه : نام گذاري عكس‌ها بايد به صورت زير باشه حالا مي‌خواد هر چندتا باشه از ax1 تا axn.

دوست عزیز موفق باشید.

mehrangan

New Member
باورتون بشه من تنبل نیستم و خیلی دنبال این کارهام اما فعلا وقت یاد گرفتن این قسمت های ریز رو ندارم لطفا شما یک مثال بزارین من بعد از این پروژه حتما کد نویسی رو یاد می گیرم

خیلی ممنون:rose:
:shock:

atpf

Active Member
باورتون بشه من تنبل نیستم و خیلی دنبال این کارهام اما فعلا وقت یاد گرفتن این قسمت های ریز رو ندارم لطفا شما یک مثال بزارین من بعد از این پروژه حتما کد نویسی رو یاد می گیرم

ببینید دوست عزیز من چیز زیادی بلد نیستم. ولی آنچه که بلدم و از دوستان خوب و اساتید بزرگوار این فروم یا هر جای دیگه یاد گرفتم رو بدون کلاس گذاشتن و بدون چشم داشت (مثل بقیه دوستان بالاخص اساتید مجرب این فروم) به کسانی که درخواست کردند و نیاز داشتند ارائه دادم و همیشه سعی کردم به ساده ترین زبانی که می تونم بیان کنم تا برای دوستان قابل فهم تر و ساده تر باشه. برای شما هم همچنین! فکر نمی کنم چیز غیرقابل فهم یا مبهمی توی راهنمایی که کردم براتون وجود داشته باشه.(البته به شرط اینکه یه ذره فکر کنید خودتون)! ولی انتظار نداشته باشید کسی پیدا بشه که لقمه آماده کنه و چرب و نرمش کنه و با زور بچپونه توگلوتون تا شما منت بذارید میل کنید. (ناراحت نشید، خدا میدونه قصد توهین ندارم ولی خب چیزی که مشخصه اینه که شما اصلاً هیچ تلاشی برای یادگیری این مطلب نکردید)!!!

خب شما عرض می کنید که وقت ندارید:
من میگم زمانی که صرف زدن همین پست ها می کنید رو اختصاص بدید به یادگیری این مطلب، من اطمینان می دم بهتون یاد خواهید گرفت.

« در ضمن دوستان عزیز مخاطب این پست همه هستند نه فقط این دوست خوبمون. (البته اساتید ببخشند جسارت بنده را)»

موفق باشید

mehrangan

New Member
دوست عزیز من من الکی که درخواست کمک نمی کنم
پروژه اول و دوم رو دانلود کردم
اولی عکسهاش با کلیدها جا به جا می شن و عکسها داخل پروژه
دومی به صورت ثانیه ای اما عکسها رو از پوشه می خونه
من خواستم اسلایدی داشته باشم که از داخل پروژه و به صورت ثانیه ای بخونه که هر کاری کردم نشد
خیلی ممنون از شما که بجای کمک به تازه واردها اینطوری جواب می دین

از دوستان اگه کسی کمکم کنه خیلی ممنون می شم.
:sad:

mary1372vahid

New Member
من میخوام البوم متصل باشه به دیتابیس که کاربر بتونه خودش از دیتابیس عکس انتخاب کنه و عکسها به حالت اسلایدشو نشان داده شوند
توروخدا کمکم کنین زود
درضمن ورژن 4.6a هست

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا