غیره ماشین جنگی - Fighter Car

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
من همه یه چیز به ادامه سوالات alipower اضافه کنم اینه که جریان این unwrap چیه به نظرم خیلی به کار متریال دهی بیاد

سلام سالار جان
ممنون از لطفت .در مورد Unwrap به زبان ساده ، در این روش شما با باز کردن مدل کاری میکنید که بشه بافت خاصی رو روی مدل بکشید . چون همه مدلها صاف ، کره ، استوانه یا جعبه ای نیستند که بشه از uvw استفاده کرد .

مثلا جنسیت و متریال رینگ هاتون مناسب نیستن به نظرم، وسط اون همه کثیفی و کف گل آلود و خیس اون گاراژ هم تمیز بودن شیشه ماشین یه کم توی ذوق می زنه.

سلام بر آقا امین عزیز

خوشحالم که نظر دادی دوست من . در مورد رینگها راستش من اولش رینگهای مات استفاده کردم ولی چون همه چیز خیلی مات میشد گفتم براقش کنم . اینم تستش

5s5jyd02ed53r41bnfea.jpg

در مورد شیشه ها هم که روشون کلی کار کردم و کاملاً خاکی شده رفیق :wink:

r79zrsv6wful48u6j6nu.png

همگی موفق باشید :rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
به به خسته نباشی پژمان جون
دمه عیدی گل کاشتی
از همه نظر عالی شده :rose:
متریال ماشینا جا داشت گیراتر بسازی و رندر دومی از چپ خوب نشده مخصوصا کف گاراژ و سیم بکسل قسمت قلابش سایه نداره انگار تو هواس

تاپ گالری

آخرین ویرایش:

emadmax

Well-Known Member
سلام . خسته نباشی.

کار فوق العاده ای شده :clap::clap: و پر زحمت :clap::clap: . نظر آقا حامد و دوستان رو مبنی بر تکسچر ماشین!! تایید میکنم.

کاش یه رندر استودیویی فقط از ماشین بگیری.

ممنون

::reza::

کاربر VIP
سلام پژمان جان
ایده و طراحیت از شروع خیلی خوب کار گواهی میداد و مدلسازی رو هم که قبلا تو بخش WIP دیده بودم. کار خیلی خوبی شده آفرین.(البته این مدلت منو یاد مدلهای شرکت BMW میندازه مخصوصا قسمت جلوی کاپوت که دوتا توری خنک کننده رادیاتور و موتور داره)
فضا سازی محیط هم خیلی خوبه .
در مورد رندر، رندر خیلی خوبی شده البته منم نظرم رو بهتر کردن تکسچر بدنه با اون کثیفی های شیشه بود که میبینم قسمتهایش رو درست کردی.
کار قشنگی شده آفرین:rose:

hosienmax100

3D Artist
خسته نباشی پژمان جان

کار مدلسازی عالی شده اما حقیقتش من با تکسچرینگ کل کار مشکل دارم قبلا هم فکر کنم گفتم مدلسازی کار ارزش اینو داشت بیشتر روی تکسچرینگ کار کنی کمی هم البته نورپردازی ..الان اون قسمت تهویه ها هم جالب نشده ..

می تونستم خیلی راحت بگم کار قشنگی شده و بگذرم اما حیفم اومد مدلسازی رو اینجوری ببینم

از نظر تاپ هم که لایقه اما روش کار کن .. /

موفق باشید

madmaster_3d

Well-Known Member
اقا بلوط مرسی از جوابتون.

من همه یه چیز به ادامه سوالات alipower اضافه کنم اینه که جریان این unwrap چیه به نظرم خیلی به کار متریال دهی بیاد
باز هم ممنون
ببین سالار جون مثلا یک کاراکتر آدم رو در نظر بگیر اگر بخوای مثلا صورتش یک رنگی و تکسچری باشه و دهنش یکجور و کفش هاش یکجوری و ... نیمشه که همینطوری متریال و تکسچر رو assign کنیم. یک آموزشی میزارم که بچه هایی که کلا مشکل دارن حتما ببینن خیلی راهشون میندازه. حتما ببینید. با idm هم می تونید دانلودش کنید. traptcg.com/tutorials/11

این رو ببینید حتما .
Unwrapping and Texturing a Character in Max Part 01

این هم خوبه می تونید تو سایت های ایرانی دانلود کنید یا بخرید
CG Academy - Intermediate Texturing 1

یک مدل آموزش دیگه هم cg academy داره برای uvw maping هستش که توضیح میده. این اکادمی ها رو توی zobdeh.ir یا vatandownload.ir می تونی دانلود کنی. البته اون آموزش اولی که گفتم رو بگیر همون trapcg دیگه راه میفتی.

آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
اقا بلوط مرسی از جوابتون.

ببین سالار جون مثلا یک کاراکتر آدم رو در نظر بگیر اگر بخوای مثلا صورتش یک رنگی و تکسچری باشه و دهنش یکجور و کفش هاش یکجوری و ... نیمشه که همینطوری متریال و تکسچر رو assign کنیم. یک آموزشی میزارم که بچه هایی که کلا مشکل دارن حتما ببینن خیلی راهشون میندازه. حتما ببینید. با idm هم می تونید دانلودش کنید. traptcg.com/tutorials/11

این رو ببینید حتما .
Unwrapping and Texturing a Character in Max Part 01

این هم خوبه می تونید تو سایت های ایرانی دانلود کنید یا بخرید
CG Academy - Intermediate Texturing 1

یک مدل آموزش دیگه هم cg academy داره برای uvw maping هستش که توضیح میده. این اکادمی ها رو توی zobdeh.ir یا vatandownload.ir می تونی دانلود کنی. البته اون آموزش اولی که گفتم رو بگیر همون trapcg دیگه راه میفتی.

خیلی متشکرم آقا علی قدرتمند
من همین الان می خواستم از بلوط درخواست آموزشی بکنم که دیدم شما پیش دستی کردی و لینکی برای آموزش گذاشتی تشکر به تنهایی جواب نمی داد
سال خوشی رو برای شما و خانوادتون آرزومندم
با تشکر ویژه

:rose:

آخرین ویرایش:

30min

Banned
فوق العاده .
پسر تو مخت خیلی ترسناک هستش ها !!!! این ایده ها چیه میاد تو ذهنت خوب ! :-?
موفق هستی موفق تر باشی .
احسنت .

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.عجب کاری شده.من دیدم این تایپیک بالا هست فکر کردم یکی از دوستان توی پست های قدیمیت نظر داده بالا اومده! شرمنده بابت تاخیرم.
کار خیلی بزرگی شده و به نظرم باید به برگزیده های تاپ گالری منتقل بشه.
خیلی خیلی نقاط وقت زیادی داره
طراحی مدلسازی تکسچرینگ شیدرسازی انتخاب زاویه دوربین مناسب ترکیب بندی رندرینگ پست پروداکشن
به نظرم اینقدر کار خوبی شده می تونی به عنوان یه رزومه حرفه ای به شرکتهای بزرگ مثل پیکسار ارائه بدی.آخه اونها قدر امثال تو رو بهترمیدونن.
در کل موفق باشی.خوشحالم دوستان قدرتمندی مثل تو دارم.
به نظرم باید با توجه به فعالیت چشم گیرت و رزومه قدرتمند جهت تغییر رنگت از این به این اقدام بشه.

aminn70

Well-Known Member
واقعا حرفه ای کار کردی
یعنی آخر بیکاری d:
خیلی حوصله داری دمت گرم
به قول همه از تاپ گالری هم بالاتر

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام بچه ها

عارف ترکوندی مارو آقا جان ، شرمنده شدم :) میدونم سرت برای کارای عروسیت خیلی شلوغ هست و وقت گذاشتی به عنوان یک فرد با تجربه نظر دادی .آخه دیدم زیر پست تشکری نبود گفتم شاید کلاً از کار خوشت نیومده :cry:
راستش این کار رو در CGArt.ir هم گذاشتم که خیلی سریع و فکر میکنم در کمتر از 1 ساعت تایید شد و در گالری قرار گرفت . اونجا دوستانی مثل آقای علی جلالی یا هومن راحتی که برای خودشون CG Master به حساب میان و میتونیم بهشون افتخار کنیم که کارهاشون در بهترین گالری های CG دنیا به اسم ایران گذاشته میشه هم بنده رو شرمنده کردند و این موضوع حسابی خستگی رو از تنم بیرون برد . راستش وقتی اونجا کسی برات بنویسه که "فکم افتاد" خیلی لذت بخش هست . افرادی که حتی در مسابقاتی مثل Dominance War دارای مقام هستند و تعداد کارهایی که در گالری هایی مثل CGArena دارند از دستشون در رفته و یا دوستانی که با شرکتهای بزرگ خارجی همکاری گستردهای دارند .

9na2o1cfsnbpv49ch25x.jpg

امین جان من بخدا بیکار نیستم و بچه ها در جریان فعالیت های بنده و تیم بلوط هستند. جدا از اون هم من مدرس انیمیشن هستم و خدایش وقتم خیلی پر ولی هر روز تا دیر وقت روش کار میکردم ، رندر ها رو هم میذاشتم تا صبح میزد . تفلک لپتاپم ، تو این چند ماهی که خریدمش فکر نمیکنم بیش از 5 شب خاموش شده باشه !!! :cry:

از همگی ممنون :rose:

یک کار فوق حرفه ای که خیلی خیلی عالیه منم با نظر دوستان موافقم تاپ گالری پشت کارت خیلی خیلی عالیه همین هم عامل موفقیت کاملا درک خوبی از ترکیب بندی و کمپوزیسیون داری خیلی حرفه ایییی امیدوارم هر چه زودتر لپ تاپ ده هسته ای بیاد که مارو از فلاکت نجات بده فقط یک نکته من بکم حس میکنم لبه های نبشی های آهن یکم تیز شده من دوست داشتم با موتورهای دیگه هم رندر می گرفتی تکسچر و ست کردن کارت که دیگه نگو تو حلقم انشالله که همنشین وارنر برادر بشی

hesam_sn

کاربر VIP
عجب مدلی:shock: خیلی خوب شده.
پیشنهاد برای تاپ گالری

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
به به .
پس از مدتها یک کار ئه پر کار رو شاهد هستیم
قبل از هر چیزی بگم که واقعا ذوق زده شدم از این همه حجم مدلسازی و تکسچرینگ

بعد یه مقداری نقد کنم که مثلا واقعا جای DOF خالی هست توی رندر ها و یا اینکه تکسچر های کف و کثیفی های بدنه دیگه زیاد از حد قلنبه شده اند

ولی همه چیز عالیه و با اجازتون کار رو می فرستم به تاپ گالری :rose:

در مورد گالری برگزیده ها هم متعاقبا اعلام خواهد گردید (چه کلاسی گذاشتم :green:)

جدیدترین ارسال ها

بالا