لپ تاپ تا سقف سه ميليون

.:BehzAd:.

Active Member
تو همون تاپیکک تست رندر یه تست دیگه هم گرفته بودم

این

attachment.php

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
باز هم ممنون از همه دوستان... بهزاد عزيز و پژمان دوست داشتني و بقيه كه اسمشونو نميدونم..
من هادي هستم...
--------
يه سوال... من نگاه كردم رو كانفيك اين مدل جي تي 780 كلاك cpu روي 2 بود... ولي پژمان جان گفته 2.2....
چجوريه؟؟؟
روي سايت ماتريس هم 2 زده كه!!

تازه 2630 نوشته ... اما با صحبت هاي پژمان 2720 بايد باشه كه من چيزي تو سايت خودش نديدم
CPU Intel® Core™ i7-2630QM Processor (6M Cache, 2.00 GHz)
اينم سايت خودش ديگه..
http://www.msi.com/product/nb/GT780.html#/?div=Specification

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام هادی جان منم به همین مشکل برخوردم ، نمونه های فبل از ورود به بازار این پردازنده رو داشته و قبل از ورود به بازار عوض شده ولی در سایت رسمیش و Matris درستش نکردن . قدرت 2670 از 2720 بالاتز هست ! سری جدید تر هم هست و بهینه تر شده . قدرتش رو میتونی در مقاله ای که گذاشتم ببینی ، قسمت Cinebench 11.5 رو اضافه کردم . لینکش در امضا هست .

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام هادی جان منم به همین مشکل برخوردم ، نمونه های فبل از ورود به بازار این پردازنده رو داشته و قبل از ورود به بازار عوض شده ولی در سایت رسمیش و Matris درستش نکردن . قدرت 2670 از 2720 بالاتز هست ! سری جدید تر هم هست و بهینه تر شده . قدرتش رو میتونی در مقاله ای که گذاشتم ببینی ، قسمت Cinebench 11.5 رو اضافه کردم . لینکش در امضا هست .

پس با اين حساب همون 2.2 هست ديگه؟؟؟
يعني من برم ماتريس دنبال gt780 سي پي يوش 2.2 ؟

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
من روزی هزار بار خدا رو شکر میکنم که GT 680 خریدم وایی اگه اشتباه مکردم چیزه دیگه ای میخردیم چی میشد.

من با GT 680 هستم خدمتت هر تستی بخوای میگیرم.

راستی اینجا هم یه تست گرفته بودم.

به تایم رندر دقت کن بعد با پست های دیگه بچه ها مقایسه اش کن.

تاپیک اصلی

تست من

رندر های تحت GPU با آریون هم گرفتم انصافا خیلی خوب جواب داده

بهزاد جان ممنون... ولي در مورد cpu من تست رو نگاه كردم... cpu تو كه پايين تر از همه قرار داره كه!!!!

.:BehzAd:.

Active Member
خواهش میکنم هادی جان

پایین تر منظورت چیه؟

تایم رندر 10 دقیقه هست یعنی با به core i7 920 یه پی سی برابری میکنه ولی اون لپ تاپی که میخوای بخری سی پی یوش خیلی قوی تر از اینی که من دارم هست 2720 فوق العاده اس برای یه لپ تاپ و هر کاری که بخوای میتونی با هاش انجام بدی.

لپ تاپ خریدی تست بگیر ببینیم چی به چی هست چقدر قوی تر شده.

جدیدترین ارسال ها

بالا