لوگو . برای نظر خواهی

Parsa.Kh

Member

پیوست ها

• GraPix logo copy.jpg
    GraPix logo copy.jpg
    627.3 کیلوبایت · بازدیدها: 19
آخرین ویرایش:

MOSTAFA

کاربر فعال
به نظر من توی اجراش خیلی میتونست بهتر باشه...
میتونستی از مربع های کوچک هم در کارت به عنوان نمادی از پیکسل استفاده کنی
اما در کل طرح اصلی کار خوبه به شرطی که روی اجراش و حالت های دیگه هم بیشتر کار کنی
موفقیتـ:rose:

L-B

Well-Known Member
Gp اش رو تحسین میکنم ... خیلی خوب شده (( ایدش )) .. فقط تو اجرا این میتونستی بهتره عمل کنی .
به نظر من اگه بُرش دور حروف صاف نباشه ... یعنی یک حالت تکه تکه شاید بهتر باشه .. ( بازم سلیقه ی شفارش دهنده مهمه )

Parsa.Kh

Member

پیوست ها

• GP logpy.JPG
    GP logpy.JPG
    486.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • GP logo 2 copy.jpg
    GP logo 2 copy.jpg
    507.3 کیلوبایت · بازدیدها: 4

Parsa.Kh

Member
به نظر من توی اجراش خیلی میتونست بهتر باشه...
میتونستی از مربع های کوچک هم در کارت به عنوان نمادی از پیکسل استفاده کنی
اما در کل طرح اصلی کار خوبه به شرطی که روی اجراش و حالت های دیگه هم بیشتر کار کنی
موفقیتـ:rose:

شما درست مي گي ،‌خيلي جالبه كه از پيكسل هاي كوچك استفاده كنم اما يه مشكلي هست و اونم اينكه هر كار چاپي كه ازش اسم مياد تو لوگوش مي توني چهار تا مربع با چهار رنگ c m y k پيدا كني ... خواستم يه مقدار فرق داشته باشه با بقيه

Parsa.Kh

Member
gp اش رو تحسین میکنم ... خیلی خوب شده (( ایدش )) .. فقط تو اجرا این میتونستی بهتره عمل کنی .
به نظر من اگه بُرش دور حروف صاف نباشه ... یعنی یک حالت تکه تکه شاید بهتر باشه .. ( بازم سلیقه ی شفارش دهنده مهمه )

دوست عزيز مشكل اينه كه سفارش كسي نيست و كار براي خودم هست ،‌و اينكه كار براي خودم هست يه مقدار برام گيج كننده شده ،‌بعد اينكه منظورت از تكه تكه كردن پيكسل پيكسل كردنه ؟
و يه مسئله ديگه : آيا وقتي كه اين كار رو بالاي سربرگ مي زنيم و به همين شكل مُهر اون رو هم مي سازيم به نظر شما حتما نيازي هست كه شماره تلفن و اسم و ... رو هم پايين مهر بزنيم ،‌چون به نظر من يه مقداري كار رو زشت مي كنه

سلام دوست عزيز پيشنهاد ميكنم به سايتهايه خارجي و يا داخلي كه كارشون لوگو هست مراجعه كنيد:rose:
براي كسب تجربه...
درمورد لوگو هم به نظرم اين لوگو مثلث شكل از بقيه كمي بهتره ولي از اين بهترم ميتوني انجام بدي.
رنگ بندي هم قرمز و سياه بنظرم خوبه...
موفق باشي.

R-med

Well-Known Member
لوگو باید ساده باشه تا بتونه جلب توجه کنه و پایدار بمونه
من هم ایده ی شما رو به خاطر ساده بودن کار تحسین میکنم
ولی طرح شما خیلی خیلی ساده شده . به نظرم یه کم باید رو جزئیاتش بیشتر کار کنی

Yunes.grapix

Well-Known Member
با راهنمایی دوستان ، آخرش شد دیگه این
فکر می کنم بد نباشه ، باز اگه ایرادی داره ممنون می شم بگید
ببخشید به خاطر این آرم مسخرمون کلی شلوغ بازی در آوردم ، البته عذر خواهی می کنم قبلا با یوزر Parsa.kh می نوشتم ولی این یوزرمو بالاخره رمزش یادم اومد دیگه با این میام بالا
http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=65801&stc=1&d=1313058636

پیوست ها

• GP copy.jpg
    GP copy.jpg
    197.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3

ijnaraghi

Member
من زیاد ازش خوشم نیومد ...!
ببخش یکم رک گقتم ......
زیاد خودتو درگیر حروف نکن ، یکم برو بیرون از محیط حروف بعد دوباره برگرد به این حالت ...! یکم فلسفی شد نه ؟ ...! ، همینجوری چند تا طرح بزن ، یکیش رو انتخاب می کنیم با برو بچه های اینجا ...!

جدیدترین ارسال ها

بالا