جلوه های ویژه لوگو انیمیشن با realflow

vartan

Member
سلام

این انیمیشن را با ریل فلو کار کردم.

تعداد پارتیکل : ۴۰۰،۰۰۰

زمان شبیه سازی : ۵ ساعت

زمان مش : ۲۰ دقیقه

رندر : V-ray

زمان رندر : ۷ ساعت

کد:
http://no5.uk.com/Video/final-movie.mov

پیوست ها

• weld-metal.jpg
    weld-metal.jpg
    511.4 کیلوبایت · بازدیدها: 28

vartan

Member
بهتر نیود مایع داخل یک ظرف نامرئی ریخته میشد؟ آیا؟

این کار را برای یه شرکت زدم که کارشون آلیاژ‌های سنگین است. اگر به غلظت مایع دقت کنی‌ متوجه میشی‌ که غلظت آب نیست .یه چیزی مثل فلز مذاب است.

vartan

Member
من یه چیز دیگه پرسیده پرسیده بودم :)

آهان تازه فهمیدم سوالتون چه بود. ببخشین .

اتفاقا اول صحنت تا تست گرفتم با متریال شفاف اما چون فعالیت این شرکت آلیاژ و این جور چیزا بود نمی‌شد از جنس لطیف استفاده کرد باید تا میشد با واقعیت بیشتر نزدیکش کرد .

m2d

Member
اینا الان مذابه ؟

اگه مذابه که جرقه ایی ، نوری ، جلز و ولزی ، چیزی میزدی بهتر میشد . البته الانم خوبه ولی اونججوری به نظرم بهتر میشد .

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به نظر من هم زیاد از نظر فیزیکی شبیه یه مفلز مذاب نشده. غلظتش به نظرم بیشتر شبیه آبه تا یه مداه مذاب.
اما جالب بود. من با فرشید موافقم که گفت کاش دیگه توی رندر اون ظرفش رو نشون نمی دادی.
شاد باشید و موفق.

vartan

Member
به نظر من هم زیاد از نظر فیزیکی شبیه یه مفلز مذاب نشده. غلظتش به نظرم بیشتر شبیه آبه تا یه مداه مذاب.
اما جالب بود. من با فرشید موافقم که گفت کاش دیگه توی رندر اون ظرفش رو نشون نمی دادی.
شاد باشید و موفق.

مرسی‌ از نظراتت خوبتون

دوست من در شبیه سازی مایعات به خصوص در برنامه ریل فلو ،یه خاصییت داریم به اسم چسبناکی که در حالت استاندارد و پیش‌فرض ۳ است .چسبناکی مولکول‌های آب ۳ می‌باشد که همون حالت استاندارد و پیش‌فرض است .

چسبناکی مولکول‌های انیمیشن من ۱۰ است .اگر کار قبلی‌ من را دیده باشی‌ اختلاف‌های موجود در تغییر چسبناکی را خواهی‌ دید.

در حال حاضر هر ۲ کامپیوترم در حال شبیه سازی است ، در اسرع وقت در حالت دیگه که دوستان نظر دادن هم رندر خواهم گرفت.

مرسی‌

main

Well-Known Member
خسته نباشی....
به نظر یخوده مایع شباهتی به ماده مذاب ندارهـــ و
یکم مصنوعی جاوه میکنه.
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا