لودینگ درصد

diring

New Member
با سلام و خسته نباشید من می خواستم یک لودینگ برای یک پیچ که html یا قالبم وردپرس هستش بزارم
موضوع از این قرار که من می خوام یه سایت فلش گیم بزنم برای هر گیم نمی تونم ادیت کنم preloader بزارم بعدش هم نتونستم موفق به این کار بشم ، دو تا سایت پیدا کردم که جریان از این فرار بود وقتی یک گیم رو باز می کنید اول بصورت یک کد فراخانی میشه و یک لودینگ درصدی بر حسب بایت swf اعمال میشه وقتی گیم پشت صحنه کامل لود شد درصد 100% شده و گیم برای کاربران دیده میشه عکس هم میزارم و سایت نمونه هم میزارم ممنون میشم راهنمایی کنید

oyunlar1.com
این سایت فکر کنم از asp استفاده کرده و لودینگ رو درون قالب گذاشته بر حسب حجم گیم این سایت اول یه تبلیغات تصادفی گوگل دیده میشه بعد گیم میاد البته مشکل این سایت اینه که هم لودر دیده میشه هم لودینگ سایت که من اینطور نمی خوام

uqucjur02bxwe250c3x.jpg

gamegape.com
این سایت علاوه بر لودینگ یک فایل swf برای تزئین سایت گذاشته من کد این رو می خوام یا بجای تزئین سایت کد تبلیعات تصادفی که گیم های خودم رو معرقی کنم رو میخوام البته مشکل این سایت هم نبود شمارش درصد هستش

u3905f58ewhqlgs0356.jpg

oyunim.com
این سایت فقط یک لودینگ بر حسب حجم گذاشته
9oi6uk0h2hztwvqxal54.jpg

diring

New Member
آقای echessdesign شما اصلا مطلب رو خوندین که منتقل می کنید به فلش ؟ من میگم این سایت ها از کد وب جاوا اسکریپت و jquery استفاده کردن شما فکرتون به فلش رفته اصلا اون سایت هایی که معرفی کردم رفتین دقت کردین ؟ مطمئنا نه
آقا ++Hadi++ من یه پست دیگه با مطلب فلش باز کرده بودم اما از راهنمایی شما موفق نشدم البته راهنمایی نبود نشان دادن امضا بود به هر حال این مطلب به فلش ربطی نداره که شما باز می گید برید تو امضام مطمئنا شما هم نخوندین ممنون از نخواندن مطلب

++Hadi++

Active Member
نمایش امضا نبود عزیزم اول نگاه می انداختین بعد حرف می زدین...
امان از دست شماها که انقده طلبکارین...
انتقال

eAmin

Well-Known Member
کسی این کد رو نمی دونه ؟
برای استفاده از این کد حداقل باید در JavaScript متوسط باشید تا بتونید همچین چیزی رو پیاده سازی کنید. اینکار از چند بخش تشکیل میشه:
1: لود کردن فایلهای JavaScript
2: لود کردن فایلهای CSS
3: لود کردن عکسها
4: پاس دادن پیغام درست برای پیش بردن Progress Bar

در موارد 1 تا 3 برای اینکه بفهمید فایل resource مورد نظر کامل بارگذاری شده باید از رویداد onload در مرورگرهای استاندارد استفاده کنید، و از onreadystatechange در مرورگر IE 8 و پایینتر. در مورد IE در ورژنهای مذکور باید برای عکسها از پراپرتی complete استفاده کنید.
حالا وقتی progress bar رو کامل کردید، در رویدادهای فوق برای resource های بارگذاری شده مقدار progress bar رو افزایش بدید تا کامل بشه.
این آدرس هم برای اینکه کمی با روش کار آشنا بشید میتونه مناسب باشه.

diring

New Member
سلامی دوباره ممنون از مدیر محترم از اینکه پاسخ دادید . من خیلی تلاش کردم اما نتونستم این کد رو پیاده سازی کنم اگه از دوستان میتونند بگن یه مبلغی برای زحمت کار بدیم این کار رو برا ما تموم کنند .
جاوااسکریپت کار

جدیدترین ارسال ها

بالا