لطفا کمک!

cgman

Member
سرعت سی پی یو های
amd phenom X4 9850
چطوره؟
واسه رندر می خوام
ایا خریدش عاقلانس؟

سیستمم در حال حاضر اینه
cpu:intel pentium D950 3.4Ghz 4mb cache
main:p5ld2-se (asus)
Ram:4gb ddr2 667
VGA:geforce 8600GT 512mb DDR3 (EN8600/HTDP Asus)

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام دوست من . شما الان که سیستمت خوبه ! غیر از سی پی یو که یکم ضعیفه بقیه خیلی خوبن . جون میده برا بازی ... :D

من از سری Phenom خیلی تعریف شنیدم اما معمولا برای workstation ها که باهاش کارهای گرافیکی فوق العاده می کنن از intel استفاده می کنن . اگه یه سری به سایتهایی که یه چیزی برا رندر میذارن و به حساب تست رندر دارن . قوی ترین سیستمها intel سی پی یوشونه.
البته این چیزی بود که من دیده بودم . شاید بقیه دوستان نظر دیگه ای داشته باشن .
راستی الان که سی پی یو اینتل داری بخوای amd ببندی باید main رو هم عوض کنی . amd باید رو سوکت am2 سوار بشه .

در کل اگر می خوای ببینی یه سی پی یو چه عملکردی داره نسبت به بقیه برندها برو جاهایی که تست رندر میگیرن . اونجا معلوم میشه سی پی یو قدرت واقعیش چقده . شاید phenome بهتر باشه از کجا معلوم

موفق باشی

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.عزیزم یه نگاه بندازی یکی از اساتید تو همین بخش یه تگ کامل درباره سیستم مکس هست.خیلی خیلی کامله.خود من دیروز سیستم گرفتم
CPU Q6600
MB Asus P5Q
HDD 320 SataII
Ram 4GB OCZ Gold Doual Channel
VGA ATI 4870 512MB DDR5
POWER 680 W Real
کلا 1000000 آب خورد برام.شما اگه مایه داری Q9450 بگیر 350 تومن. 45 نانومتریه. 12 مگ کش L2 داره.روانی میکنه.ولی مثل من قسطی میگریری و بی پولی Q6600 بگیر. 65 نانومتریه.8 مگ کش داره.باس 1066 و 2 هسته پردازشگر و 2 هسته کنترل کننده ( 4 هسته ای ) و همه AMD را با هم قورت می ده. 195 تومنم بیشتر نیست.بازم سوال داشتی دربست در خدمتیم

roohollah

Banned
amd phenom X4 9850
برای رندر باید چیز خوبی باشه، فقط بگو قیمتش چنده الان؟:-?

cgman

Member
سلام
225000t

نمی دونم
!!!!!!!!
فردا می خوام بگیرم ولی نمیدونم چی!!!!!!
احتمالا فنوم
واقا فرقشو نمی دونم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
ببین شک نکن Q6600 اینتل برات خیلی بهتره.مادر بوردت ساپورت می کنه.دیگه پول مادر بورد نمی دی.تازه قویتر و ارزون تر هم هست. لا اقل من تو مکس خیلی ازش راضیم.سرعت تبدیل Divx که دیگه نگو.در حد روانیه

جدیدترین ارسال ها

بالا