لطفا ببینید ... نمونه کارهای جلوه های ویژه

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کارهای جدید خوب شدن قدیمی ها هم که خوب بود

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
من لینک دانلودی ندیدم
فقط همین دو تا عکس هست ؟

حمید جان اینجا 10 تا عکس هست نه دو تا :wink: و این هم لینک دانلود کلیپ 8 مگابایته

ِDownload the showreel from Rapidshare

حتما ببینیدو نظر بدید ، چون این نمومنه کار تکه تکه از کارای مختلفه اگه لطف کنید جدا جدا تحلیل کنید ممنون میشم چون میخام بدونم سطح این کارا در چه حدیه البته این کارای قدیمیه به هر حال چیزی دستم میاد بعضی از نماها کاملا سه بعدیه مثل همین عکس جنگل ، دریا و اون مقبره ، کارایی که فریم های قبلیو توش نشون دادم هم ترکیبیه مثلا اون پسر بالداره اگه بش دقت کنید دکل مخابراتو اون درختها هم پشت تصویر اضافه شده

فعلا ....

آخرین ویرایش:

30min

Banned
خیلی عالی بود .
خسته نباشید .
در مورد اون تصادف و تعقیب و گریز توضیح بده . سریع ! :wink:
اون برف هم خیلی طبیعی شده بود گرچه اگه Dark تر بود طبیعی تر هم میشد .
در کل AWESOME :wink:

در مورد اون تصادف و تعقیب و گریز توضیح بده
اون برف هم خیلی طبیعی شده بود گرچه اگه Dark تر بود طبیعی تر هم میشد

ممنونم
درباره اون تصادفه : اون تصادف و تعقیبو گریز برا فیلم کوتاه 99% که 2 سال پیش برا جشنواره فیلم پلیس ساختیم ، نویسنده و کارگردان و فیلمبردار و جلوه های ویژه خودم بودم D:
فیلم کلا در یک هفته بسته شد ولی به قسمت مسابقه نرسید ، امسال به همین جشنواره خواهیم فرستاد و به همین دلیل نمیتونم فیلم کامل رو اینجا به نمایش بزارم
اون برف هم به نظر خودم ایراد زیاد داره ایشالا وقت بشه برا کلیپای بعدی نمونه های تمیزی درمیاد :wink:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
الان با کیفیت خیلی بهتر پیدا بود

من در حدش نیستم که ایراد بگیرم خیلی هم جالب بودند :rose:

خواهش میکنم آقای شیرانی ، فقط ایراد حالا نه ولی بگین کجاش اگه تغییری کنه بهتر میشه ...

:wink:
فیلم تصویر زیر رو که اینجا گذاشته بودم رو در یا موضوع جدید تو همین تماشاخونه گذاشتم
لطفا ببینید

px16c9sqwgkjzep1ez3.jpg

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام
خیلی کارای عالی و قشنگی داشتید.
من که خیلی حال کردم.
موفق باشیــ.

جدیدترین ارسال ها

بالا