كند شدن برنامه در ركورد هاي بالاتر از ٣٠٠٠ تا

با سلام
آقا من يه برنامه با همين نمونه مثال هاي sql درست كردم ولي تعداد ركوردهام وقتي از ١٠٠٠ تا ميره بالا برنامه كند ميشه وقتي هم به ٣٠٠٠ تا ميرسه خيلي بد ميشه هم تو لود كردن پايگاه و هم تو ثبت اطلاعات جديد، لطفا راهكار بديد ضمنا هيچگونه كد اضافي لحاظ نكردم فقط با همين كدهاي معمول مثالها انجمن درستش كردم
٢- چطور ميتونم تمام اطلاعات داخل يك جدول به جدولي ديگر كه از قبل تو پايگام ايجاد كردم كپي كنم

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
در جواب سوال اول نباید اطلاعات زیادی رو لود کنید و نشون بیدید تو ListView باید صفحه بندی کنید و اطلاعات رو مثلا 100 تا 100 نشون بدید و دکمه بزارید بازدن اون بشه اطلاعات دیگه رو نشون داده البته من نمیدونم شما تو چه چیزی اطلاعات رو نشون میدید
درمورد سوال دوم هم باید بگم ابتدا اطلاعات رو باید Select کنید و البته با یه حلقه و تو همون حلقه هم کد ذخیره در دیتابیس و جدول دیگه رو بزارید تا با Select اون رو بخونه و دوباره ثبت جدول دیگه ای بکنه این یه روشش بود و روش های دیگه که هست و این بهتره برای شما

در جواب سوال اول نباید اطلاعات زیادی رو لود کنید و نشون بیدید تو ListView باید صفحه بندی کنید و اطلاعات رو مثلا 100 تا 100 نشون بدید و دکمه بزارید بازدن اون بشه اطلاعات دیگه رو نشون داده البته من نمیدونم شما تو چه چیزی اطلاعات رو نشون میدید
درمورد سوال دوم هم باید بگم ابتدا اطلاعات رو باید Select کنید و البته با یه حلقه و تو همون حلقه هم کد ذخیره در دیتابیس و جدول دیگه رو بزارید تا با Select اون رو بخونه و دوباره ثبت جدول دیگه ای بکنه این یه روشش بود و روش های دیگه که هست و این بهتره برای شما
نه
محمود جان تعداد ركوردهاي نمايشي ليست رو تو هر صفحه ٥ عدده ، ميزان ركورد هاي ثبت شده تو پايگام ٣٠٠٠ عدده تو اين شرايط موقعي كه برنامه ميخاد به پايگاه وصل شه بدجور هنگ ميكنه و عمليات ثبت اطلاعات جديد هم با كندي انجام ميشه ، براي تست اومدم تعداد ركورد هاي ثبت شده تو پايگاه رو كردم ١٠٠ عدد مشكل هنگ كردن برنامه موقع اتصال و لود كردن پايگاه رفع شد عمليات ثبت اطلاعات جديد كاملا نرمال انجام ميشه، حالا با اين وضعيت ميشه گفت زياد بودن ركوردها سبب كندي و حتي هنگ كردن برنامه ميشه؟ شما خودتون با اين حجم ركورد ثبتي و يا بيشتر mmb رو تست كردين يا نه؟، راستش من تمام كدها رو طبق روش خودتون تو مثالها نوشتم ، حالا با اين شرايط چه كنيم برادر ؟ برا اون بحث كپي كردن هم دستت درد نكنه . آقا ما همچنان منتظريم

MahmoodM30

منکه فکر نکنم برا 3000 داده بخواد این اتفاق بیافته چون متصل شدن به پایگاه داده اصلا ربطی به حجم و تعداد رکورد ها نداره که ممکنه شما موقع متصل شدن دارید یسری اطلاعات رو میخونید یا یه چند تا اسکریپت تایمر دارید و .... دارن یسری عملیات انجام میدن
اینطوری سخته توضیح داد که از چی میتونه باشه پروژه رو برام ارسال کنید با دیتابیس 3000 رکورد تا یه تستی هم من بکنم

منکه فکر نکنم برا 3000 داده بخواد این اتفاق بیافته چون متصل شدن به پایگاه داده اصلا ربطی به حجم و تعداد رکورد ها نداره که ممکنه شما موقع متصل شدن دارید یسری اطلاعات رو میخونید یا یه چند تا اسکریپت تایمر دارید و .... دارن یسری عملیات انجام میدن
اینطوری سخته توضیح داد که از چی میتونه باشه پروژه رو برام ارسال کنید با دیتابیس 3000 رکورد تا یه تستی هم من بکنم
آقا این اسکریپت که اجرا میکنه گیر میکنه مربوط به RUN DATA هستش
SQLQuery$='SELECT * FROM OzvTBL;'
PluginSet("PlugInSQLite","SQLQuery$")
PluginRun("PlugInSQLite","Query")
PluginGet("PlugInSQLite","RowsAll")
DisplayValue("AllRecord","RowsAll")
RecordNumber=0
RecordNext=100
PageNexe=INT(RowsAll/RecordNext)+1
Record=1
**--------------------------
P=1
P$='صفحه'+' '+CHAR(P)
LoadText("RecordPaging","P$")
**--------------------------
RunScript("ScriptRecordPaging")

پیوست ها

• DATA.zip
    4 مگایابت · بازدیدها: 47

MahmoodM30

جای دیگه اپلود کنید از دیروز هرچی خواستم دانلود کنم تا نصفه میره قطع میشه

MahmoodM30

دلیلش اسکریپت ScriptRunData هست که کلا اطلاعات رو تو الین اجرا دارید فراخوانی میکنید به جای این روش از SQLQuery$='SELECT COUNT(*) FROM OzvTBL استفاده کنید درضمن من نمیتونم این نمونه مثال شمارو درست حسابی چک کنم از بس بد کد نویسی شده و قروقاطی هست همه چی فقط این رو بنویسید و چک کنید خوودتون

جدیدترین ارسال ها

بالا