كرديت كارت

||SIAVASH||

Member
سلام- نگين اينجا جاش نيست كه جايي بهتر پيدا نكردم
بروبچز باحال-والا من يه كرديت كارت مي خوام كه باهاش يه چيزي از يه سايتي بگيرم بعد معادل پوله رياليش رو براش پست مي كنم و يا به حساب بانكيش واريز مي كنم(براي خريده هاسته :d )

ToFaN

Well-Known Member
||SIAVASH|| گفت:
سلام- نگين اينجا جاش نيست كه جايي بهتر پيدا نكردم
بروبچز باحال-والا من يه كرديت كارت مي خوام كه باهاش يه چيزي از يه سايتي بگيرم بعد معادل پوله رياليش رو براش پست مي كنم و يا به حساب بانكيش واريز مي كنم(براي خريده هاسته :d )
بستگي به خريد شما داره دوست عزيز
1-creadit card
2-pay pal
براي خريد از طريق اولي بايد يه كريديت كارتي داشته كه اگه master car - visa - Amrican Express باشه خيلي بهتره
متاسفانه مشكلي كه ما ايراني ها داريم هيچ سايت خارجي ما رو حمايت نميكوننو در تحريم هستيم (‌ناگفته نماند تقصير خودمون هم هست )‌
paypal هم يه نمونه سيستم خريد و فروش هست كه اكثرا در امريكا مورده بهربرداري قرار ميگيره كه ديگه احتياج به هيچ نمونه حساب بانكي نيست و خيالت هم راحته كه پولت رو سرغت نمي كنند

ToFaN

Well-Known Member
جالا شما سايتو بگين شايد هم بتونيد چك براش ارسال كنيد
اينو مد نظر داشته باشيد كه سايتهاي امريكايي راحت ميتونند پولتون رو بالا بكشين و شما هيچ كاري نميتونيد انجام بدين مگه اينكه شما وكيل امريكايي بگيرين كه پولش ميشه يه خونه خريد تو ايران

iman_ebru

Active Member
سایت ها و شرکت های مختلفی در ایران در زمینه خرید و فروش کارت های اعتباری ( ماستر کارت - کش یو و ... ) فعالیت میکنند. تا اونجا که من اطلاع دارم همین پرشین سرویسز خودمون هم این کار رو انجام میده و برای اطلاعات بیشتر میتونی با مجید تماس بگیری.

اما اگه دوست نداری کارت اعتباری برای خودت بگیری و فقط دوست داری همین خرید رو انجام بدی، میتونی از کسی که این امکان رو داره درخواست کنی و باهاش توافق کنی و مبلغ رو به حساب دوستت بریزی و ایشون کار خرید رو برای شما انجام بدن.

نکته: شما که میخواین هاست بگیرید من پیشنهاد میکنم که خودتون مستقیم این کار رو نکنید. چون اگر از نمایندگی هایی که در ایران وجود دارند خرید کنید هم میتونید همیشه باهاشون در تماس باشید و هم اینکه از خیلی نظرها مثل امنیت فضاتون خیالتون راحت هست. این فقط یک پیشنهاد از طرف منه.

||SIAVASH||

Member
از کمک همه متشکرم-من قکر می کردم اگه از ایران بگیرم امنیتش کمتره

fuxco

Member
داداش این حرف ها چیه راحت به روزنامه همشهری نیازمندی هاش یه نگاه بنداز و با 10هزار تومان از یه کریدیت کارت واسه خودت بخر و بعد با بانک های ایرانی مثل بانک ملت پولت رو تو حسابت خیلی راحت واریز کن و منت دیگران رو نکش . قربونت

sanbad

Member
fuxco گفت:
داداش این حرف ها چیه راحت به روزنامه همشهری نیازمندی هاش یه نگاه بنداز و با 10هزار تومان از یه کریدیت کارت واسه خودت بخر و بعد با بانک های ایرانی مثل بانک ملت پولت رو تو حسابت خیلی راحت واریز کن و منت دیگران رو نکش . قربونت
من تو همشهري تبليغ كرديت كارت نديدم. اگه هست شمارش را بنويس. البته اگه يك آشنا از خارج بخره بهتره چون مثلا در انگليس پريپد كارت با قدرت خريد 10دلار 11 دلار(10 درصد گران تر) و در رقم بالاتر مثلا 300 دلار كارت فقط 2درصد گرانتر فروخته مي شود ولي 10دلاري در ايران 19 دلار فروخته مي شود و مثلا اگر بخواهيد دو تا دومين در ياهو ثبت كنين 10دلار هزينه ثبت است و اگر كارت از انگليس خريده شود 11 دلار هزينه كرده ايد كه مي شود 9900تومان ولي كارت از ايران خريده شده باشه مي شه: 17100 تومان.
يعني علاوه بر اينكه ممكن است به دليل تحريم دچار مشكل شويد به علت اينكه كارت خيلي گران است صرف نمي كند.

آخرین ویرایش:

iman_ebru

Active Member
sanbad گفت:
من تو همشهري تبليغ كرديت كارت نديدم. اگه هست شمارش را بنويس. البته اگه يك آشنا از خارج بخره بهتره چون مثلا در انگليس پريپد كارت با قدرت خريد 10دلار 11 دلار(10 درصد گران تر) و در رقم بالاتر مثلا 300 دلار كارت فقط 2درصد گرانتر فروخته مي شود ولي 10دلاري در ايران 19 دلار فروخته مي شود و مثلا اگر بخواهيد دو تا دومين در ياهو ثبت كنين 10دلار هزينه ثبت است و اگر كارت از انگليس خريده شود 11 دلار هزينه كرده ايد كه مي شود 9900تومان ولي كارت از ايران خريده شده باشه مي شه: 17100 تومان.
يعني علاوه بر اينكه ممكن است به دليل تحريم دچار مشكل شويد به علت اينكه كارت خيلي گران است صرف نمي كند.

تمامی صحبت های سنباد تایید میشه و در توضیح بگم که همه نمایندگی ها و مراگز فروش نمایندگی رسمی باید باشند و برای اطمینان از این موضوع به مجلات تخصصی مربوط به کامپیوتر مثل رایانه و ... یا روزنامه هایی مثل عصر ارتباط مراجعه کنید.

در ستون بازار عصر ارتباط هر هفته شرکت ها و ثیمت ها و شرایط مختلفی معرفی میشن

ایمان

arashdanger

Member
اگر مستر کارت میخوای میتونی از سایت www.epay.ir بگیری من که از اینجا گرفتم وخیلی هم راضی هستم شاپورت خیلی خوب و سریعتری هم میده.

اگر سایتی که میخوای ازش خرید کنی از 2co.com استفاده میکنه هیچ راهی نیست که بشه ازش خرید کرد چ.ن فوری میفهمه که ایرانی هستی و پولتو 20 روز نگه میداره!!!
در مورد paypal هم اینو بگم که من یه حساب paypal داشتم که فقط با یه ISP خاص میتونستم توش Login بشم و یکبار که با یه ISP دیگه توش Login شدم فهمید که من ایرانی هستم و حسابم رو مسدود کرد حالا هم میگه باید یه شماره حساب تو انگلیس داشته باشی یا یه شماره تلفن تو انگلیس بده که بهت زنگ بزنیم و بهمون ثابت بشه که تو تو انگلیس هستی!!!

همونطوری که میبینی خرید از اینترنت هزار تا دردسر داره!!! اگر هاست میخوای از همین آقا مجید خودمون بگیر که کارش خیلی درسته اگر هم هاست ارزون میخوای همین بالای صفحه رو نگا کن (تبلیغات)

NextWorld IT

Active Member
ToFaN گفت:
بستگي به خريد شما داره دوست عزيز
1-creadit card
2-pay pal
براي خريد از طريق اولي بايد يه كريديت كارتي داشته كه اگه master car - visa - Amrican Express باشه خيلي بهتره
متاسفانه مشكلي كه ما ايراني ها داريم هيچ سايت خارجي ما رو حمايت نميكوننو در تحريم هستيم (‌ناگفته نماند تقصير خودمون هم هست )‌
paypal هم يه نمونه سيستم خريد و فروش هست كه اكثرا در امريكا مورده بهربرداري قرار ميگيره كه ديگه احتياج به هيچ نمونه حساب بانكي نيست و خيالت هم راحته كه پولت رو سرغت نمي كنند

pay pal احتياج به كرديت كارد و يا دبيت كارد دارد. لطفا اول مطمين شيد بعد توضيح بديد.تشكر.

How does PayPal work?

PayPal can be used to send and receive payments through the Internet. Once you sign up for PayPal, you can send money to anyone with an email address using money from your PayPal balance or another funding option of your choice, such as a credit card, debit card, or your bank account. Recipients are then notified via email that they have received a payment from you.

arashdanger

Member
البته افتتاح حساب در paypal نیازی به کردیت کارت نداره و هر کسی میتونه یک حساب در paypal باز کنه و اگر کسی به حساب اون شخص پول واریز کنه اون شخص میتونه از سایتهای مختلف خرید کنه ولی اگر کردیت کارت نداشته باشه به عنوان یک paypal verified member شناخته نمیشه و ممکنه paypal از اون بخواد که هویتش رو اثبات کنه.

NextWorld IT

Active Member
arashdanger گفت:
البته افتتاح حساب در paypal نیازی به کردیت کارت نداره و هر کسی میتونه یک حساب در paypal باز کنه و اگر کسی به حساب اون شخص پول واریز کنه اون شخص میتونه از سایتهای مختلف خرید کنه ولی اگر کردیت کارت نداشته باشه به عنوان یک paypal verified member شناخته نمیشه و ممکنه paypal از اون بخواد که هویتش رو اثبات کنه.

شما تا حالا از paypal استفاده كرديد؟
paypal verified member يه چيزه ديگه هست!
اگر شما بخوايد paypal verified memberبشيد بايد درخواست بديد . اونوقت paypal شما رو دو بازر شارج ميكنه با قيمت پايين. اونوقت اخر ماه شما وقتي استيتمنت بانك رو گرفتيد جلوي پولي كه paypal از شما گرفته يه شماره هست. اون شماره رو وارد سايت ميكنيد و انوقت شما verified ميشيد. اين هم فقط براي تاييد ادرس محل زندگي شماست .چون بعضي از شركت ها فقط verified member را قبول دارند! در ضمن شما اگر كرديت بانك يا دبيت نداشته باشيد با چي ميخوايد پول بفرستيد و بگيريد؟

arashdanger

Member
حرفهای شما درسته بعضی از سایتها فقط paypal verified member رو قبول دارن و برای verify شدن باید همون مراحلی رو که شما گفتید طی کرد.

در مورد اینکه شما پرسیدید من تاحالا از paypal استفاده کردم یا نه باید بهتون بگم که من الان بیشتر از 2 ساله که account paypal دارم (یعنی از همون وقتی که paypal 5 دلار به هر کاربر میداد که عضو بشن!!!) و چیزی که شما در نظر نگرفتید اینه که من یک ایرانی هستم و اونقدر برای خرید از اینترنت تحت فشار و تبعیض قرار گرفتم که واسه هر چیزی یه کلک پیدا کردم!!!
من وقتی عضو paypal شدم نه کردیت کارت داشتم و نه ... من فقط یه چند دلاری تو e-gold داشتم که تو ایران خیلی راحت میشه تهیه کرد بعد رفتم توی اینترنت گشتم وکسانی رو پیدا کردم که e-gold رو با paypal عوض میکردن و در عوض یه سودی میگرفتن!!! بعد e-gold رو ریختم به حساب اون طرف و اونم به حساب paypal من واریز کرد(در نظر داشته باشین که برای اینکار لازم نبود که من verified باشم!!!) بعد هم از این طریق به خوبی و خوشی به خرید از اینترنت پرداختم!!! و سایتهایی هم که فقط verified member قبول میکردن یه ایمیل بهشون میزدم و میگفتم که من با سیستم payment شما مشکل دارم و میخوام پول رو دستی بریزم و اونها هم آدرس ایمیلشون رو میدادن و میگفتن اینجا واریز کن و تازه کلی هم معذرت میخواستن که سیستم payment شون درست کار نمیکنه!!!
حالا nextworld دیدی که ایرانی چه کارا میتونه بکنه؟ شما صد سال هم فکر میکردی اینکارا به ذهنت هم نمیرسید چون توی ایران نیستی و هزار تا تحریم بین المللی رو تحمل نمیکنی که فکرت رو برای کلک زدن بکار بگیری!!! بهرحال امیدوارم قانع شده باشی که اینکارا واسه کسایی مثل من نشد نداره!!!
امیدوارم موفق باشی

NextWorld IT

Active Member
اين كارا احتياج به فكر كردن داشت؟ پس تا حالا زرنگي نديديد كه به اين چيز ها ميگي كلك و استفاده از عقل.

arashdanger

Member
من نگفتم که اینکار به هوش زیادی احتیاج داره بلکه گفتم که آدم تا تحت فشار قرار نگیره همچین فکرهایی به ذهنش نمیرسه.
تازه آخه این که همش نبود!!! اینو هم در نظر بگیرید که paypal ،IP کشورهایی رو که بهشون سرویس نمیده رو مسدود کرده و نمیذاره اونها تو سایتش عضو بشن!!! تو ایران هم از هر 50 تا ISP با یکیش میشه تو paypal وارد شد!!!
بهرحال من دیگه بیشتر از این حوصله سر و کله زدن با شما رو ندارم! امیدوارم این بحث رو همینجا تموم کنیم.
موفق باشید.

arashdanger

Member
oxygenws گفت:
ممنون nextworld جالب بود :)

آقای امید آقا این دکمه تشکر رو که بیخودی پایین هر پست نزاشتن!!! اینو گذاشتن واسه همچین مواقعی که دیگه قربون صدقه کسی نری!!! مگه نمیدونی مجید آنلاین مکانیزه شده؟! یه دکمه میزنی عوض تو سایت خودش دور فرد مورد نظر میگرده!!! حالا چون تو این فروم تازه کار هستی و تعداد پستهات کمه میبخشمت ولی اگه یه بار دیگه تکرار بشه هم تاپیکت رو قفل میکنم هم پستت رو پاک میکنم هم از انجمن بازنشته با حقوق بخور و نمیرت میکنم!!! اگه دوباره تکرار بشه 60 سال میندازمت زندان با اعمال شاقه!!! :D

حالا از شوخی بگزریم خداییش این چه کاری بود کردی؟ چرا قوانین انجمن رو زیرپا گزاشتی؟
وای به روزی که بگندد نمک!!!! :D
البته ناراحت نشی ها اینم شوخی بود
(سطر بالا رو نوشتم که از انجمن اخراج نشم!!! :D )

جدیدترین ارسال ها

بالا