كتاب آموزش suse

tafkiki

New Member
يه كتاب آموزش suse نياز داشتم كه بتونه يه تازه كارو راه بندازه اگه معرفي كنين خيلي خوشحال مي شم.

D.c0d.r

Member
نشنِدم تا حالا ......آموزش سوزه کتاب داشته باشه !!!!
میتونی سوالاتتو تو تکنو تاکس بپرسی ...... اونجا از ابتدیی ترین آموزشتا لینوکس توضیح داده اونو بخون چون سوزه با سیستم عامل دیگه لینوکس فرقی ندهره موفق باشی :neutral: :oops: :oops:

d@nyal

Member
يه كتاب آموزش suse نياز داشتم كه بتونه يه تازه كارو راه بندازه اگه معرفي كنين خيلي خوشحال مي شم.
لطفا قبل از پرسش در انجمن ها جستجو کنید :
آموزش نحوه نصب لینوکس Suse بصورت فیلم و به زبان فارسی !!
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=56010

مخلصیم دانیال !

D.c0d.r

Member
دانیال جان مرسی اما اما ایشون آموزش برنامه های سوزه میخواست نه آموزش نصبشو مرسی :oops: :oops: :cry:

sahama

Member
suse

لینوکس منم suse10 بود ولی چون منع آموزشی فارسی مناسبی براش پیدا نکردم (اگه پیدا کردید به من هم خبر بدید)رفتم سراغ فدورا کر .توجه داشته بهشید که توضیع های مختلف گنو لینوکس گرچه عموما دارای محیط های KDE و gnome هستند ولی تفاوتهای جزیی با هم دارند و همین تفاوت ها با عث سردرگمی در تغییر بین دو توضیع مختلف می گردد. نقطه سر خط

tafkiki

New Member
آموزش لينوكس

دانیال جان مرسی اما اما ایشون آموزش برنامه های سوزه میخواست نه آموزش نصبشو مرسی :oops: :oops: :cry:

بله درست حدس زديد ولي آشنايي با دنياي لينوكس از نصبش شروع مي شه و تا اونجايي كه ميدونم لينوكس يك خط فرمان بسيار قوي داره و به نظر من كار كردن با اون خيلي لذت بخش تره به همين منظور دنبال يك منبع خيلي قوي براي حالت متنيش ميخوام اگه راهنماييم كنيم خيلي خوشحال ميشم

جدیدترین ارسال ها

بالا