كار با فرونت پيج

mshirkhani

Member
faryabi گفت:
كمك فوري 3 سوال دارم:1- چكونه مي توانم تصويري كه در فلش رويش كار كردم را در سايت خود بكار ببرم.

از منوی insert --> webcomponent در قسمت سمت چپ advence control و از راست movie in flash format

faryabi گفت:
2- چگونه مي توان اطلاعات سايت خود را در يك بانك اطلاعاتي مثل اكسس ذخيره كنم خصوصا اطلاعاتي كه برايم ارسال مي شود.
/QUOTE]

روی فرم خود راست کلیک کرده و form propertise را بزنید اولین گزینه نوشته Send to File رو انتخاب کنید به طور خودکار اطلاعات فرم روی فایل اکسل که در آدرس مقابلش نوشته ذخیره میشه

faryabi گفت:
3-چگونه مي توانم حالتي را در سايت خوذ بگذارم كه كاربر بتواند نذم افزار هاي مورد نظر خود را دانلود كند.
در ضمن سايتم را با فرانت پيج طراحي كرده ام. :cry: :cry: :cry:

عکس یا متن مورد نظرت رو بذار انتخابش کن بعد CTRL+k رو بزن حالا می تونی آدرسش رو مشخص کنی

m-bazmara

New Member
یه سوال داشتم
من دارم با فرونت پیج سایت میزنم
باید همه ی صفحاتی که به هم لینک میشن تو یه صفحه باشن یا میشه تو فولدر های جدا گانه باشه؟؟؟

ممنون میشم اگه کمکم کنین

overcrash

Active Member
هرجا خواستی میتونی صفحاتتو بذاری ولی باید لینکی که میدی درست باشه.
(اگه تازه شروع کردی فکر کنم یه چندروزی با این سرگرم میشی تا یادبگیری)

mshirkhani

Member
آقای بزم آرا احیانا شما تو کرج نیستید ؟
برای این کار می تونید به این روش عمل کنید :
میشه در فرانت پیج از هر جای کامپیوترتون به هر جای دیگه لینک بدید متن یا عکستون رو انتخاب کنید بعد کلید CTRL+K را بزنید حالا می توانید به هر جا که بخواهید لینک بدید یک سری دکمه داره که به این شرح هست :
screen tip : وقتی موس رو روی لینک نگه داریم این متن نشون داده میشه
بقیه اش رو وقت ندارم خودتون امتحان کنید

sad3ad

New Member
يه كم بيشتر توضيح بده تا خودم جوابتو بدم
اينا همشون دارن فيلمت ميكنن

mshirkhani

Member
آقا لهنتون خیلی زشت بود
اینجا مه دارند به بقیه کمک می کنند این رو گفتم که شما که تازه واردید بدونید اینجا چه خبره

mshirkhani

Member
آقا لهنتون خیلی زشت بود
اینجا مه دارند به بقیه کمک می کنند این رو گفتم که شما که تازه واردید بدونید اینجا چه خبره

wikipedia

Member
كمك! كمك!دوستان هر كس جوابمو بده يك دعوتنامه پرشين گيگ بهش مي دم!

من چه طور مي تونم روي يك عكس در فرانت پيج نوشته اي بنويسم.

mshirkhani

Member
به چند روش من فقط یکیش رو الان یادمه فرانت پیج هم دم دستم نیست بهت بگم
با text box می تونی

جدیدترین ارسال ها

بالا