كاربران محترم مكس كار اين انجمن مربوط به مايا است ! مكس خدا است پس بيخيال شين لطفا !

samoel_love

Banned
بابا گور باباي مايا و من مايا كار . اه بيخيال شين ديگه برين تو انجمن مكس و مكس را ستايش كنيد !اگر ما نميدونستيم كه كدوم بهتر نميومديم دنبال اين نرم افزار مزخرف (مايا ) پس نميخواد فرق مايا و مكس را بگين و اگر هم خيلي تعصب داريد رو مكس لطفا اينجا كه انجمن مايا است نظر نخواهيد بريد جايي نظر بخواهيد كه همه بگن مكس خدا است و شما ارضا شويد . اه بابا اومديم اينجا با هم آشنا شويم و با كار هاي هم اشنا شويم نيومديم كه كل كنيم ! اگر كسي كل داره بره تو ياهو روم بزنه و اونجا كل كل كنه نه اينجا .
بابا مديران گرامي لطفا تاپيك هاي مزخرف و دعوا ساز را حذف كنيد مثل همين تاپيك من كه الان ساختم .

توفان جان يه انجمن بزن به اسم انجمن ضد مايا كه هر كسي حرفي داره يا خصومتي با مايا داره بره اونجا بد و بيراه بگه نه اينجا !

خواهش ميكنم رسيدگي كنيد .
اگر براتون مهم نيست امر كنيد كه يه آدم بيجنبه مثل من كه ميخواد اينجا واقعا آموزش بده بره و همين صحبت هاي ارزشمند اينجا بمونه !

مرسي توفان عزيز :razz:

mamali132002

Active Member
اقای samuel عزیز از شما توفع نیمرفت که این طوری صحبت بکنید. فکر کنم جواب آخری که مجتبی داد بهترین جواب باشه یعنی استفاده از هر نرم افزاری برای افزایش توانایی. در هر نرم افزاری ایراد ها و کمبود هایی هست.
فکر کنم دارید زیاد از حد شلوغش میکنید .... تا بحث هم تموم میشه دوباره یک تاپیک راه میندارین !

اصلا شما که مایا کار هستید میتونید کارهای بچه های مکس کار در cgtalk رو بسازید !؟ اگر آره که هیچی اما اگر نه لطفا به بچه های مکس کار توهین نکنید و ارزش اونها رو هم پایین نیارین.
خوب اگر هم 3d max اینقدر ضعیفه پس باید جایزه اسکار رو به جای شرکت مایا به بچه های مکس کاری داد که کارهاشون واقعا بی نظیره.
کاربر باید قوی باشه نه نرم افزار! نرم افزار قوی فقط به سرعت و راحتی شما کمک میکنه.

عباس با اين همه مدتي كه در اينجا بود اونقدر خودش رو نگرفت كه شما با 2 هفته اومدنتون خودتون رو گرفتيد.

آخرین ویرایش:

samoel_love

Banned
mamali132002 گفت:
اقای samuel عزیز از شما توفع نیمرفت که این طوری صحبت بکنید. فکر کنم جواب آخری که مجتبی داد بهترین جواب باشه یعنی استفاده از هر نرم افزاری برای افزایش توانایی. در هر نرم افزاری ایراد ها و کمبود هایی هست.
فکر کنم دارید زیاد از حد شلوغش میکنید .... تا بحث هم تموم میشه دوباره یک تاپیک راه میندارین !

اصلا شما که مایا کار هستید میتونید کارهای بچه های مکس کار در cgtalk رو بسازید !؟ اگر آره که هیچی اما اگر نه لطفا به بچه های مکس کار توهین نکنید و ارزش اونها رو هم پایین نیارین.
خوب اگر هم 3d max اینقدر ضعیفه پس باید جایزه اسکار رو به جای شرکت مایا به بچه های مکس کاری داد که کارهاشون واقعا بی نظیره.
کاربر باید قوی باشه نه نرم افزار! نرم افزار قوی فقط به سرعت و راحتی شما کمک میکنه.

عباس با اين همه مدتي كه در اينجا بود اونقدر خودش رو نگرفت كه شما با 2 هفته اومدنتون خودتون رو گرفتيد.

دوست عزيز اگر دروغ ميگم بگو دروغ ميگم ! اينجا انجمن مايا است يا مكس ؟ يعني چي تو انجمن مايا تاپيك بزني كه مايا بهتر يا مكس ؟ نه ديگه يعني چي ؟
در جواب سوالت كه گفتي ميتونم كار اونها را بسازم يا نه اگر نميتونستم بسازم اونها را يا بهتر از اونها را به خودم اجازه نميدادم با اقتدار بگم مايا خداست . ميبيني دوست من تاپيك عوضي زدن در انجمن هاي ديگه اين عواقب را داره كه طرف ميره تو انجمن خودش و بقيه را ميندازه به جون هم ديگه !

بحث من اينه اگر هم مكس خداست مثلا چه دليل داره كه تو انجمن مايا به اين موضوع پرداخته شود ؟ چرا تو همون انجمن مكس اين تاپيك را نميزنن ؟؟؟؟؟؟؟؟

پس از من ايراد نگير اگر من رفتم همچين حرفي تو انجمن مكس زدم بيا از من خورده بگير!

خلاصه شرمنده اگر ناراحت شدي

آخرین ویرایش:

mamali132002

Active Member
خوبه دوست عزیز بهتره بری جایزه cgtalk رو افتخاری برای خودت بر داری.

ساموئل،
شما كه تو همون تاپيك همين پست رو داديد
پس چه لزومي داشت كه يه تاپيك واسش بزنيد ؟

آخرین ویرایش:

HAMID731

Member
جناب samoel_love
شما به سوال من و بحث دوستان عزيز به صورت تعصبي نگاه كردي
دوستان در نظرات خودشون هيچ گاه تري دي يا مايا را به طور مطلق از هم برتر نميدونند
هرکس که با هر برنامه راحت تره با دليل گفته خودشو ثابت ميکنه
در جواب اينکه شما گفتيد اين تاپيک ها رو ميزنند تا ببيننده داشته باشه
بايد بگم که قصد من از زدن اين تاپيک اين نبود
من و خيلي از دوستاي ديگه در ابتداي راه هستيم و من به شخصه مي خواستم در همين ابتدا اطلاعات خودم رو نسبت به اين دو برنامه بالا برده و در انتخاب برنامه اي که مي خواهم به صورت حرفه اي کار کنم از اين بحث ها نتيجه بگيرم
اگه شما يه گشتي توي سايت بزني فکر نکنم اين تاپيک نسبت به ديگر تاپيک ها بيهوده باشه (در ضمن تشخيص بيهوده بودن تاپيک بر عهده مديران انجمن است نه شما)
شما هم با ايجاد اين تاپيك معني بيهوده بودن رو به من و دوستان فهمونديد.
اگر شما از اينگونه بحث هاي آموزشي ناراحت مي شويد مي توانيد در بازديدهايتان از اين نوع تاپيک ها صرف نظر کنيد.
اميدوارم از صحبتهاي من ناراحت نشده باشي
تندي من به اين دليل بود که شما با ايجاد اينگونه مطالب دوستان را از دادن نظرات خود دلسرد کرده و باعث مي شود کم کم اين بحث ها از بين برود

پس در دادن نظر دقت کنيد

تا بعد :cool:

Ali3D

Member
(من کامل اینجا رو نخوندم)
ای بابا باز هم از این بحث های صد تا یه غاز
هدف مهمه وقتی یه کار درست حسابی دادید بیرون کسی نمی پرسه چرا با این کار کردی یا با اون! کسی هم که واقعاً مدل سازی بلد باشه و روش ساخت اجسام رو بدونه خیلی راحت می تونه از یه برنامه بره رو یه برنامه دیگه ! (البته کسی که مدل سازی بلد باشه !!!نه سوسول بازی که فلان برنامه رعد و برقّ ِ آماده داره تو اون یکی خودت باید بسازی)

samoel_love

Banned
HAMID731 گفت:
جناب samoel_love
شما به سوال من و بحث دوستان عزيز به صورت تعصبي نگاه كردي
دوستان در نظرات خودشون هيچ گاه تري دي يا مايا را به طور مطلق از هم برتر نميدونند
هرکس که با هر برنامه راحت تره با دليل گفته خودشو ثابت ميکنه
در جواب اينکه شما گفتيد اين تاپيک ها رو ميزنند تا ببيننده داشته باشه
بايد بگم که قصد من از زدن اين تاپيک اين نبود
من و خيلي از دوستاي ديگه در ابتداي راه هستيم و من به شخصه مي خواستم در همين ابتدا اطلاعات خودم رو نسبت به اين دو برنامه بالا برده و در انتخاب برنامه اي که مي خواهم به صورت حرفه اي کار کنم از اين بحث ها نتيجه بگيرم
اگه شما يه گشتي توي سايت بزني فکر نکنم اين تاپيک نسبت به ديگر تاپيک ها بيهوده باشه (در ضمن تشخيص بيهوده بودن تاپيک بر عهده مديران انجمن است نه شما)
شما هم با ايجاد اين تاپيك معني بيهوده بودن رو به من و دوستان فهمونديد.
اگر شما از اينگونه بحث هاي آموزشي ناراحت مي شويد مي توانيد در بازديدهايتان از اين نوع تاپيک ها صرف نظر کنيد.
اميدوارم از صحبتهاي من ناراحت نشده باشي
تندي من به اين دليل بود که شما با ايجاد اينگونه مطالب دوستان را از دادن نظرات خود دلسرد کرده و باعث مي شود کم کم اين بحث ها از بين برود

عزيزم شما اگر منظورت اين است ميتوني خيلي بهتر اين را مطرح كني تا بقيه بتونن كمك كنن به شما ميدوني چيه عزيزم بجاي اين كل كل ها يه تاپيك ميزنيم با عنوان مشترك كه هم من با مكس آشنا شوم و هم شما با مايا اين طوري كسي ناراحت نميشه و دلگيري هم پيش نمياد . موافقي عزيزم ؟ما كه هم ديگر را نميشناسيم پس چرا نديده بايد با هم دشمن بشيم ؟

من تاپيك جديد ميزنم و اونجا بيشتر آشنا ميشيم .
موافقي ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا