قیمت برای طراحی سایت

Holmium

Member
از رفقا اگه شما سایت زیر رو طراحی کنید چقدر می گیرید
http://www.tsschool.ir
حالا یه پروژه ای هست مثل این با همین ترکیب برای یک مدرسه دیگه
برا این پروژه قیمت می خوام؟

jm9sq5w2

Member
دوست عزیز کار رو خراب نکن. طراحی قالب فقط 150 تومن می شه، برنامه نویسی و ... هم هست.

کمتر از 400 نباید باشه.

حق با شماست، اما چون به دلایلی راه اندازی همچین سایتی برای من در حال حاضر با 150 تومن مقرون به صرفه بود قیمت شخصی خودمو دادم.

farik

Well-Known Member
باسلام..
کدنویسی قوی هست به نسبت...قالب هم در حد متوسط..بستگی به اینکه در چه حد باشه مدیریتش میتونه قیمتش بین 300تا 500 باشه...چون اختیارات مدیر خیلی مهمه تو یک همچین سیستمی..موفق باشید..

phpweb

Active Member
حق با شماست، اما چون به دلایلی راه اندازی همچین سایتی برای من در حال حاضر با 150 تومن مقرون به صرفه بود قیمت شخصی خودمو دادم.
این کارها فقط آینده شغلی طراحان وب سایت رو به خطر می ندازه !

یه نفری رو می دیدم که می گفت سایت کامل رو 50 تومن می دم، اگه بخواید دلبخواهی کار کنید که هیچ !

hdnsoft

Well-Known Member
سلام /
دوستان قصد تبلیغ ندارم ، اما یک شرکتی هست به اسم **** که با مبلغ 250 تومن یک نرم افزار تحت وب ارائه میده که دقیقا کار یک پرتال مدرسه رو میکنه ، یک سرچ کوچلو بزنین ، قیمت ها دستتون میادش
البته من شرایط دوستان گلم رو درک میکنم ، صرفن جهت اطلاع عرض کردم ^.^

jm9sq5w2

Member
این کارها فقط آینده شغلی طراحان وب سایت رو به خطر می ندازه !

یه نفری رو می دیدم که می گفت سایت کامل رو 50 تومن می دم، اگه بخواید دلبخواهی کار کنید که هیچ !

درسته اما رقابت هم مسئله قابل توجهیه. خودمو نمیگم اما اگه گروهی تونسته کار با کیفیت و قیمت پایین ارائه بده ایراد از اون گروه نیست مطمئنا،.. ما کارمون بهینه نیست.
اگر هم فقط قیمتش پایینه و خدماتش بی کیفیته که خود به خود از صحنه رقابت حذف می شه.

phpweb

Active Member
درسته اما رقابت هم مسئله قابل توجهیه. خودمو نمیگم اما اگه گروهی تونسته کار با کیفیت و قیمت پایین ارائه بده ایراد از اون گروه نیست مطمئنا،.. ما کارمون بهینه نیست.
اگر هم فقط قیمتش پایینه و خدماتش بی کیفیته که خود به خود از صحنه رقابت حذف می شه.
هیچ شرکتی نمی یاد کار ارزون بده بیرون. شرکتهایی دیدم که یه وب سایت با نصف امکانات جوملا رو می دن 1 میلوین.

جدیدترین ارسال ها

بالا