قيمت طراحي لولگو

با سلام مي خواستم بدونم رنج ( بازه ) قيمت طراحي يك لوگو و آرم چه قدر هست ؟
براي مثال از 5000 تا 10000 تومان ؟ يا كم تر و يا بيشتر ؟

با تشكر

alionline1366

Active Member
بستگی به طراح داره و مشتری ولی طراح ضعیف از 10000 تومان میتونه بگیره تا طراح قوی که تا 200000 هزار تومان هم من دیدم برای یک لوگو میگیرن

massoudn

کاربر فعال
سلام،
من برای یکی از لوگو هایی که طراحی کردم 400،000 تومان گرفتم
البته مشتری سرسختی بود و مجبور شدم در حدود 2 - 3 ماه لوگو ببرم و نشون بدم!
فکر کنم بالای 20 لوگو طراحی کردم!

massoudn

کاربر فعال
شما بهتره همیشه برای طراحی با مشتری مستقیما صحبت کنید
ارزش زحمت کشیده شده+وقتی که صرف طراحی می کنید+و مهمتر از همه شرایط مشتریہ(یعنی اینکه بعضی مشتری ها سخت پول طراحی رو می دن و چک و چونه زیاد می زنن و بعضی ها هم می دونن که طراحی چه زحمتی داره)

تشكر

با سلام و تشكر از همه دوستاني كه راهنمايي كردن.
راستش من زياد تجربه ندارم و طراحيم در حد اساتيد نيس ...
مشتريم هم سازمان و شخص خاصي نيست و يه كاربر عادي هست ...
حالا با اين اوصاف اطلاعات خوبي به دست آوردم.
موفق باشيد . :rose:

massoudn

کاربر فعال
سلام - 28/03/1389،
دوست عزیز علاوه بر این یک نرم افزار خوب بهت معرفی میکنم که می تونی با اون لوگو طراحی کنی،
Illustrator، میگم ایلستریتور چون اگه با فتوشاپ هم که میتونی لوگو طراحی کنی، طراحی رو شروع کنی اونوقت یا باید سایز اونو خیلی بزرگ کنی- که حجم کارتو میبره بالا و سیستمت سنگین میشه- یا اینکه در ابعاد کوچک طراحی کنی که یه چند تایی ایراد داره،
به عنوان مثال ممکنه مشتری شما بخواد در ابعاد بزرگ مثلا بیلبورد لوگو رو تو کارش استفاده کنه یا اینکه فقط برندشو بخواد نمایش بده، که یا دوباره باید طراحی کنی یا شرمنده مشتری بشی که خوب نییییییییی،

البته شاید با این نرم افزار آشنا باشی ولی اینو واسه اونایی میگم که تازه میخوان شروع کنن،
کلا کارهایی مثل طراحی لوگو که طرح باید برداری باشه بهتره از نرم افزار مخصوصه خودش استفاده بشه،

اگه نمونه کار هم ببینی ایده بهتر تو ذهنت نقش میبنده،
میتونی تو گوگل بگردی یا مثلا اینو تو گوگل ا بنویسی vector logo، من کارتو راحت کردم برو تو آدرس زیر:
http://www.google.com/images?hl=fa&gbv=2&tbs=isch%3A1&sa=1&q=vector+logo&start=0
google.com/images?hl=fa&gbv=2&tbs=isch%3A1&sa=1&q=vector+logo&start=0
حالا از هر تصویری که خوشت اومد هم عکس و داشته باش هم یه سری تو سایتش بزن شاید چیزهای بهتری دستگیرت بشه،
موفق باشی.

massoudn

کاربر فعال
البته این آدرسو بری و وارد تصاویری بشی که گوگل واست پیدا کرده هم میتونی آموزش هاشونم گیر بیاری،
http://www.google.com/images?hl=fa&gbv=2&tbs=isch%3A1&sa=1&q=vector+logo+tutorials&start=0
google.com/images?hl=fa&gbv=2&tbs=isch%3A1&sa=1&q=vector+logo+tutorials&start=0

در ضمن آدرس دانلود نرم افزار Illustrator هم اینه:

http://www.p30day.com/دانلود-نسخه-نهایی-adobe-illustrator-cs5-با-لینک-مستقیم-+-کرک-4020.html

p30day.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-adobe-illustrator-cs5-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-+-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-4020.html

majid_a95

Active Member
سلام
خوب خودت میتونی کلاتو قاضی کنی ببینی چقدر روش کار کردی چندتا نمونه زدی و.............! واینکه واسه کی هم داری میزنی خیلی مهمه! ولی حداقل فکر میکنم از 10 تومن شروع میشه !!!!!!!!!!!!!!!من این لوگو که گذاشتم چون اولین کارم بود 35 تومن گرفتم ولی انصافا خیلی هم روش کارکردم طرف هم هر 10 دقیقه ایمیل میزد یه چیزیش و کم وزیاد میکرد :cry:کلی هم چونه زد:lol: خلاصه فقط هزینه زمانی که کانکت بودم برای تبادل نظر شد!!:wink: باید خودت ببینی چه فاکتورهای واست مهمه رو اونا تصمیم بگیری و قیمت بدی ....!!

پیوست ها

• d3bb00c3e89b6b6e9b7e9faa1109ee65.jpg
    d3bb00c3e89b6b6e9b7e9faa1109ee65.jpg
    440.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7

massoudn

کاربر فعال
سلام - 29/03/1389،
دوست عزیز واسه کار اولت، کاره خوبیه اگه مشتری بیشتری واسه طراحی لوگو داشته باشی انگیزه یه پیشرفتت تو این کار میشه،
ولی سعی کن نمونه کار بیشتر ببینی تا بهتر الگوی مناسب به طرحی که میخوای روش کار کنی به ذهنت بیاد،
موفق باشی.

من نمي دونم كي هي اين بحث رو ميارره بالا ! ولي من واقعا جوابم رو گرفتم ...
به هر حال تشكر از همه اساتيد :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا