قفل گذاري بر روي فايلها و پوشه ها به گونه اي بسيار امن توسط Folder Lock 5 !

Zyklon X

Member
با سلام.
همگی ما در هارد کامپيوتر خود اطلاعاتی داريم که شخصی هستند و دوست نداريم کس ديگری جز ما به اونا دست رسی داشته باشه. اين اطلاعات ميتونه شامل هر نوع عکس و يا فيلم و يا متنی باشه. اگر فقط بخواهيم به Hide ويندوز بسنده کنيم که به آسونی اطلاعات ما لو ميره. Folder Lock نرم افزاری محبوب و مشهور در اين زمينه ميباشد که ميتونه هر نوع فايل و يا پوشه و عکس و متن رو مخفی يا قفل ويا کد گذاری و ناخوانا کنه! برای باز کردن به حالت اول نيز بايد پسورد ورودی به نرم افزار را داشته باشيد و هم پسورد قفل را! فيلهای مخفی شده غير قابل Delete هستند و از هر نوع ويروس و Trojan و ... در امنيت ميباشند!تفاوت اين برنامه با نرم افزارهای مشابه اينه که آنها اون فايل رو با دستکاری در همون ويندوز از نظر کاربر مخفی يا غير قابل دسترسی ميکردند ولی اين نرم افزار با دستکاری روی خود فايل اون رو برای همه کسانی که رمز عبور اصلی رو ندارند ناخوانا ميکنه يعنی در Safe Mode و حتی بالا آمدن سيستم توسط ديسک بوت نيز غير قابل دسترسی ميباشد! پس اگه يک فايلی در سيستمتون براتون حياتيه حتما با اين نرم افزار روش قفل بگذاريد. فايلهای کد گذاری شده در صورت انتفال مثلا کپی روی Cool Disk يا Floppy يا رايت روی CD نيز غير خوانا و غير قابل دسترسی هستند! شما جتی ميتونيد توسط اين نرم افزار PC خود را نيز قفل کنيد! اين نرم افزار نيازی نداره که هميشه در حال اجرا باشه!! برای همين نميشه اون رو از کار انداخت چون هيچ اثری از خود نه در Startup و رجيستری باقی ميذاره و نه در Ctrl+Alt+Delete نمايش داده ميشه! اين برنامه که به ادعای سايت سازنده که زياد هم دور از تصور نميتونه باشه بيشترين دانلود رو در بين نرم افزارهای مشابه در روی اينترنت داشته است که نشون ميده واقعا در بين کاربران محبوب ميباشه! در بخش English سايت تمامی نکات در رابطه با ويژگيهای خوب اين نرم افزار ذکر شده که حتما نگاهی بياندازيد.
snap_folderlock1.gif

کد:
http://www.newsoftwares.net/folderlock/folder-lock-mr.exe

Zyklon X

M_Alireza

Member
من دنبال كركشم

با سلام

من به كرك اين برنامه احتياج دارم. چون كرك نشده اش را مي شه فقط تا 20 بار اجرا كرد
هر كي پيدا كرد برام پيغام خصوصي بذاره.

با تشكر از همتون.
:? :roll: :?

Zyklon X

Member
با سلام.
اين هم از كرك برنامه :
کد:
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=8574&char=F

M_Alireza

Member
با تشكر

با تشكر من خيلي دنبال كرك اين نرم افزار بودم
دستتون درد نكنه ولي من نمي تونم دانلودش كنم قبلا هم كركش رو پيدا كرده بودم همين مسير بود
البته Download Accelerator بر روي سيستم نصب كرده ام
لطفا راهنمايي كنيد

با تشكر
:? :roll: :?

جدیدترین ارسال ها

بالا