افزونه قفل پوشه ها و فایلها

amin2dpr

Well-Known Member
سلام به همه بچه های مجید آنلاین

میخام برنامه رو معرفی کنم که حدودا یک سال و نیم پیش درست کردم امروز میخام این برنامه رو واستون بزارم

عمل کردش خوبه ولی گرافیک خوبی واسش کار نکردم البته بینش برنامه قدیمی خوب

ولی حسن هایی هم داره

attachment.php

فقط بچه ها نظر یادتون نره که تو کارام واسم الهام بخش هستش چه انتقاد باشه و یا پیشنهاد

پیوست ها

• help.jpg
    help.jpg
    219.1 کیلوبایت · بازدیدها: 177

hr1510

Active Member
خوب بود . خلاقیات جالبی در سر می پرورانید اما پیشنهاد من اینه که :
1- از ماژول های قدرتمند تری برای قفل کردن فایل ها و فولدر ها استفاده کنید .
2-قابلیت قفل کردن فایل رو هم به برنامه بیفزایید .
3- میتوانید از چندین روش برای قفل کردن فایل ها و فولدر ها به صورت همزمان بهره ببرید .
4- حتما یه نگاهی به نرم افزار های universal shield 4.4 و folder guard 8.2 بیندازید .
موفق باشید

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
ممنون از زحمتی که کشیدین ولی یک نکته اسم برنامتون رو اشتباه نوشتین Lucker بدین شکل صحیح هست »Locker« اگه امکان داره تصحیحش کنید.

amin2dpr

Well-Known Member
مرسی loo30fer

من همیشه توی نرم افزارم غلط املایی دارم این دیگه واسم طبیعی شده ولی بازم دمت گرم

amin2dpr

Well-Known Member
خوب بود . خلاقیات جالبی در سر می پرورانید اما پیشنهاد من اینه که :
1- از ماژول های قدرتمند تری برای قفل کردن فایل ها و فولدر ها استفاده کنید .
2-قابلیت قفل کردن فایل رو هم به برنامه بیفزایید .
3- میتوانید از چندین روش برای قفل کردن فایل ها و فولدر ها به صورت همزمان بهره ببرید .
4- حتما یه نگاهی به نرم افزار های universal shield 4.4 و folder guard 8.2 بیندازید .
موفق باشید

خیلی ممنون از نظرت

من برنامه قفلو هم درست کردم نمیدونم دارمش یا نه که هم فایل و و هم فولدرو قفل میکنه این برنامه رو واسه خودم درست کرده بودم ولی گفتم بزارم واسه بچه ها که شاید ایده ای از برنامه بگیرند البته اگه قابل باشه
چون این برنامه با هیچ پلاگینی پوشه ها رو قفل نمیکنه

یه سوال از شما و همه بچه هایی که این برنامه رو دانلود کردن میخام بپرسم برنامه چطوری پوشه رو قفل میکنه؟
منتظرم بچه ها

ali guard

Member
اول دستت درد نكند برنامه‌ی خوبی هست

این دوستمون فكر كنم اوماده‌ با اخر نام فلدر اینو {00eebf57-477d-4084-9921-7ab3c2c9459d} اضافه‌ كرداست

ولی یك ایراد تو برنامه‌ تون هست از طریق داس راحت میشه‌ فلدر باز كرد

amin2dpr

Well-Known Member
تشکر و سوال

اول دستت درد نكند برنامه‌ی خوبی هست

این دوستمون فكر كنم اوماده‌ با اخر نام فلدر اینو {00eebf57-477d-4084-9921-7ab3c2c9459d} اضافه‌ كرداست

ولی یك ایراد تو برنامه‌ تون هست از طریق داس راحت میشه‌ فلدر باز كرد

خوب زدی تو خال

ولی بازم بدون داس میشه بازش کرد اینم فکر کنم بدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m javad

کاربر متخصص
خوب زدی تو خال

ولی بازم بدون داس میشه بازش کرد اینم فکر کنم بدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه خسته نباشید حسابی
بله نیاز به داس هم نداره، و میشه بازش کرد
به هر جهت تلاشتون با ارزش هست

hr1510

Active Member
خطاب به amin2dpr و همه دوستان : حتمابه برنامه های universal shield 4.4 و folder guard 8.2 یه نگاهی بیندازید و اگر شما یا هرکدوم ازدوستان سر ازکار این برنامه ها در آورد لطفا با بیلدر نمونه ای برای من و سایر اعضا ارسال کنند . حداقل من یکی دنبالشم . ممنون .

مبحث جدید ارسال نکردم چون مربوط به مباحث عمومی کامپیوتر می شد . اما اگرکسی نمونه بیلدر شو ارسال کنه می تونه برنامه مفیدی باشه .

amin2dpr

Well-Known Member
بله میشه بازش کرد!!؟

یه خسته نباشید حسابی
بله نیاز به داس هم نداره، و میشه بازش کرد
به هر جهت تلاشتون با ارزش هست

درسته میشه بازش کرد حسابی!!؟
ولی من گفتم با چی برنامه ای؟ دست خالی که نمیشه با یه برنامه خاص و من منظورم اون برنامه بود
من خیلی برنامه درست کردم پاک شد دارم و...
ولی واسه اشتراک نذاشته بودم این نمونه هم واسه ایده گرفتن بچه ها بود ببخشید اگه قابل نبودش چون واسه خیلی مدت پیشه

amin2dpr

Well-Known Member
بچه ها
من از برنامه های قدیمم میتونم
برنامه A.P.R shutdown3 , A.P.R shutdown2 , A.P.R shutdown1 که ماله 3 سال میشه شاد هم بیشتر
که برنامه خوبی هستش فقط چون میخاستم برم سربازی چند مورد خطا داشت. که سورسشم گم کردم ولی میذارم واسه بچه ها با همه خطاهاش
برنامه Dariush هستش که خیلی با محتویاتش حجم داره نمیشه آپ کرد 4 سال پیش
برنامه music box هستش
ویروس حرفه ای و قابل کنترل از سراسر دنیا!!؟ که هر بلایی میخواستی از راه دور سر قربانی میاوردی و وقتی که ویروس رو به طرف میدادی نمیدونست ویروسه چون... و خودشو در فلشها و هاردها کپی میکرد البته الان دیگه نمیشه به دلایلی
برنامه مدیریت کافی نت که با نسخه های در فرم فرق داره
رادیو و تلویزیون فرکانس که گذاشتم براتون تو فرم
و...
که قول میدم بخشی از اونا رو بزارم واستون

آخرین ویرایش:

atpf

Active Member
سلام امین جان میشه برنامه مدیریت کافی نتت رو بذاری برام آخه منم دارم یه برنامه مدیریت کافینت میسازم اگه بذارید ممنونم.
:rose:

Singular

Active Member
مطلع از قدیمی بودن پست هستم

سورس برنامه رو نمیزارید... کمکی بشه ب اطلاعاتمون

جدیدترین ارسال ها

بالا