قفل سی دی ساخته شده با mmb !!!

سلام
من با mmbیه قفل ساختم که شاید زیاد جالب نباشه ولی با کمک شما حتما کامل می شه
طرز کار قفل :
این قفل نرم افزار های در حال اجرای ویندوز را چک می کنه و اگه نام یکی از نرم افزار های رایتcd
که قبلا خودمون بهش دادیم را پیدا کرد او نو از بین می بره
حالا سرسشو می ذارم شما هم کاملش کنید تا همگی از اون استفاده کنیم
لطفا اگه کاملش کردید همین جا بذارید

مشاهده پیوست cdprotec.rar

MEYSAMH

Member
سلام سعيد خوب كار كردي فقط چند تا مشكل داره

1- برنامه بايد به صورت مخفي اجرا بشه به اين شكل كه الان است هركس نخواست اون را ميبنده

پس براي رفع اين مشكل تو اولين صفحه توران اين صفحه را ميزاريم و بعد از اجرا خود به خود بره صفحه بعد

درست مثل روش گذاشتن آهنگ پس زمينه ولي نميدونم اين روش باعث كند شدن اتوران بشه يا نه؟

روش ديگه اينكه اين برنامه را جوري طراحي كني كه وقتي روي آن دوبار كليك ميكني هيج صفحه اي باز نشه

در عين حال برنامه كار خودش را انجام بده (به صورت مخفي)

2- بايد موقع اجرا Task Manager ويندوز نيز بسته بشه براي اين كار

هنگام اجراي اتوران بايد taskmgr.exe را ببندي مانند برنامه هاي ديگر

منم دارم روش كار ميكنم فعلا اين مشكلات حل بشه تا بعد....

سلام
با تشکر از آقایانmiladsadsad و littledemon و MEYSAMH
آقای littledemon منظورم اینه که این نرم افزار یه نرم افزار سورس باز هست .هر کس می تونه اونو کاملترش می کنه و برای بقیه می ذاره
در ضمن آقا MEYSAMH اگه یکی این برنامه رو ببنده سی دی رام باز میشه و دوباره مجبور سیدی رام روببنده که دو باره برنامه فعال می شه
البت می دونم می شه جلوشو گرفت ولی یه چیزی بگم که پدر ویندوز ویستا داس هست:D ، یعنی می گم با کمک شما و بقیه دوستان
مثل آقای silver cover این قفلو می شه تکمیل کرد ، در ضمن برای از بین بردن اون تو task manager هم تو همین فروم سوالی مطرح کردم که جواب درستی گیرم نیومد ولی این کاری که شما می گید جالبه و شاید بشه .

به امید تکمیل شدن اون
موفق باشید:)

آخرین ویرایش:

MEYSAMH

Member
سلام

سلام

من برنامه اي كه سعيد گذاشته بود يه تغييراتي دادم و چند تا برنامه هم بهش اضافه كردم

ليست برنامه ها رو زير نوشتم

مشكل Task manager را هم حل كردم

فقط يه مشكلي وجود داره بايد كاري كرد كه مخفي اجرا بشه

يه راهش اينكه تو هر صفحه اتوران دستورات فوق را قرار بديم به نظر من كار جالبي نيست چون

حجم اتوران را زياد ميكنه

يه راه ديگه هم فكر كنم بشه اما من نتونستم

اينكه وقتي روي exe ايجاد شده دوبار كليك ميكنيم هيچ پنجره اي از اين اتوران باز نشه در عين حال اتوران

به صورت مخفي كارش را انجام بده

كسي ميتونه مشكل فوق را حل كنه ؟

نام برنامه ها : Ultraiso - winiso - isobuster -clone - blindwrite - cdRwin - Nero

Cd secuer Alcohol- -

هر برنامه اي ميشه اضافه كرد...

دريافت فايل

sajadms

Member
بچه ها من فعلا این برنامه رو ندیدم پس هرچی می گم ممکنه غلط باشه به بزرگی خودتون ببخشین
ببینید طرف مجبور نیست که موقع رایت برنامه رو اجرا کنه در ضمن می تونه بر نامه د رحال اجرا رو ببنده البته همبن که Task manager رو می بندین یا غیر فعال می کنین خودش یه راهه ولی راهای دیگم واسه بستن برنامه هست به نظر من که بهترین راه برای حفاظت از اطلاعات کار کردن روفایلا و قفل کردن فایلا و جلوگیری کردن از کپی شدن فایلا هاست تا اینکه مقابله با برنامه های رایت سیدی چون یه جا دیگه یکی از بچه ها نوشته بود بهتره فایلهایی از برنامه رایتو پاک کرد خوب اخه این که نشد کار خراب کردن برنامه ها .شاید کاربر جدا برنامه ها رو لازم داشته باشه البته اینم بگم که اینم که شما گفتین روش خوبیه حداقال واسه بعضی وقتا جدا به کا رمیره
خب یه سوالم واسم پیش اومده اونم اینکه آیا فکری واسه کپی کردن اطلاعات رو هارد کردین چون اگه بشه کپیشون کرد خیلی راحت میشه اونا رو رایت کرد دوم اینکه آیا اینجوری میشه روش نوشتن رو سی دی که خود ویندوز داره رو هم غیر فعال کرد ؟

MEYSAMH

Member
سلام به همه دوستاني كه نظراتشونو ميگن

خواستم بگم حق با شماست ميشه جلوي اين كار را گرفت اصلا ميشه جلوي همه قفلها را گرفت

به نظر من تعريف قفل سي دي اينكه دسترسي به اطلاعات سي دي را سخت تر كند نه اينكه اصلا

نشه بهش دست رسي داشت برخي قفلها زمان زيادي ميبره و دانش زيادي كسايي كه مهندسي
معكوس ميخونن خوراكشون اين جور برنامه هاست رو بيت و بايت برنامه كار ميكنن و اون را

Unpack ميكنن

اين برنامه اي كه به كمك آقا سعيد و دوستان ديگر داريم روش كار ميكنيم نيز يه نوع قفل است (ابتدايي...)

ببينيد تا حدي ميشه روش كار كرد تا بهتر بشه كسايي هم كه ميتونن در كاملتر شدن اين قفل نظراتشون را بگن

MEYSAMH

Member
سلام saeed فايل فوق را كه گذاشتي از نظر مخفي بودن خوبه دو تا اشكال داره كه يكيش را حل كردم :

1- وقتي به به exe تبديل ميشه تو taskbar مياد و اگه كاربر روش راست كليك كنه

و close يا Alt +F4 يا ESC را بزنه بسته ميشه پس بايد جلوي اين كار را گرفت

كه تو فايل زير تصحيح كردم

(كاش ميشد كاري كرد كه اصلا تو taskbar نره بعد از اينكه exe شد
البته فرقي هم نميكنه اگر هم ديده بشه با كار فوق هيچ مشكلس پيش نمياد )

2- يه مشكل ديگه اي هم هست شما كاري كرده بودي وقتي كاربر خواست از اتوران خارج بشه

cd-Rom بيرون بياد اين كار زماني جواب ميده كه كاربر فقط يك cd_rom

داشته باشه من خودم تست كردم تو كامپيوتر خودم كه Dvd Rw و CdRw

دارم اصلا سي دي را برون نميده تست كن بهم خبر بده..

اگه پلاگيني واسه اين كار بد خوب ميشد....

دريافت فايل

silvercover

کاربر متخصص
دوستان کار خوبی دارین انجام میدین. یه چند تا نکته رو به نظرم رعایت کنین کار بهت پیش میره.

- هر وقت که تغییری توی برنامه میدین، اون را با تاریخ برای دانلود مجدد بزارین.
- برای کد ها حتی الامکان توضیح (Comment) بزارین.
- لیست تغییرات اعمال شده رو توی هر پستی که میخاین بزنین و تغییراتی رو که اعمال کردین بزارین، قید کنین.
- نکته های گفته شده در بالا رو هر بار توی یه فایل Readme در کنار فایل سرس برنامه بزارین. (به جز Comment)

با رعایت این نکته ها توسعه برنامه راحت تر میشه.
موفق باشین.

من اون قفلی که MEYSAMH ساخته یعنی اخرین ویرایشش رو دانلود کردم و قبل از اینکه اجرا کنم تستش کردم
حالا باید چکار کنم که از برنامه خارج بشه اگه Esc هم بزنم سی دی رام باز میشه؟؟؟؟؟؟

MEYSAMH

Member
سلام

درسته بايد يه Button ميزاشتم واسه خروج

وقتي كاربر روش كليك ميكنه علاوه بر بسته شدن اتوران خود قفل نيز از كار ميفته

ولي شما ميتوني restart كني در پست بعدي درستش ميكنم

قفل رو دانلود کردم و دارم ویرایش میکنم دیگه اخراشه نه تو taskbar میاد نه لازم هست از فرمان
SysCommand("MoveWindow استفاده کنیم وقتی هم روی دگمهی exit در اتوران اصلی کلیک میکنی قفل
غیر فعال میشه و سی دس بیرون میاد به زودی کاملش میکنم

سلام بچه ها من يک سوال راجع به اون قفله دارم که چه جوري بايد نرم افزار بهش اضافه
کرد مثل (nero&clone)و......البته اينها که بهش اضافه شده به جز
اينها لطفا برام کاملا توضيح بدين. همه ي ما ميخواهيم که اون رو جوري تراحي
کنيم که هيچ نرم افزار رايت سي دي نتونه بهش بگه تو.اميدوارم که موفق هم ميشيم
من ويرايش اخرش رو دانلود کرم و تا حالا خيلي کارا هم براش انجام دادم مثلا
1:نه توي صفحه مانيتور قابل ديدن هست نه تو task barو ايکونش هم ديده نميشه!!!
2:وقتي alt+shift+delete رو ميگيري اونجا هم نميبينيش ولي بچه ها زحمت
کشيدن يه کاري کردن که اگه اون سه تا دگمه رو بگيري بعد از مدت کوتاهي صفحه بسته ميشه
ولي من يه کاري کردم کله عمر ديده نشه اين کار رو هم کردم که بهتر بشه!!!
3:بعد از اينکه برنامه اجرا بشه يک صفحه به مدت پنج ثانيه باز ميشه که با گرافيک
و کيفيت بالا طراحي شده و يک پيام امنيتي به کاربر ميده البته ناراحت نباشين
هر کاري کنه صفحه بسته نميشه (فقط بايد رستارت کنه)
----------------------
فقط ميخوام چند تا برنامه ي قديمي که شايد اسماش هم نشنيدين بهش اضافه کنم
حيفه اين همه کار کنيم بعد سي دي با چند تا برنامه ي در پيتي رايت بشه؟؟
پس لطفا اموزش اضافه کردن برنامه رو برام به طور کامل بزاريم تا چيزي
که ساختيم حرف اول رو بزنه!!!

MEYSAMH

Member
سلام

دستت درد نكنه اگه اينجوري باشه كه عالي كار كردي

من آموزشش را حتما تا شب ميزارم چون سرم شلوغه ولي تا همين جايي را كه درست كردي را سورسشو بزار

تا دوستان ديگه هم باز روش نظر بدن تا تكميلتر بشه

آيا شما اون مشكل را حل كردي وقتي تو كامپيوتر كاربر 2 سي دي را يتر يا dvd rom باشه ؟

اگه از دستور MCI استفاده

كرده باشي در صورتي كه كاربر فقط و فقط يه cd rom داشته باشه جواب ميده من از silver پرسيدم گفت ميشه با

plugy اين مشكل را حل كرد يعني dvd را هم بيرون بده

در ضمن به تاپيك زير نيز يه سز بزنين و نظراتتون رابگين چون هرچه داده هاي سي دي بيشتر محافظت شود اتوران با ارزش تر ميشه

http://forum.majidonline.com/forum83/thread54585.html

MEYSAMH

Member
سلام power_game ببين براي اضافه كردن برنامه ها چون اسكريپت زيادي داره خلاصه ميگم

اگه اشكال داشتي بگو راهنمايي كنم

طيق اخرين فايلي را كه گذاشته بودم ميگم :

براي بستن هر برنامه بايد 2 تا اسكريپت بزاري مثلا بخواي clone را ببندي بايد يه اسكريپت با نام clone

و يه اسكريپت با نام cloneEx ايجاد كني

كل اسكريپتها به صورت يه حلقه عمل ميكنن و هر كدوم به ترتيب از بالا به پايين همديگر را فراخواني ميكنند

يعني در اسكريپت اولين صفحه بايد نام اولين برنامه ات را كه مي خواي بسته بشه را بنويسي

و سپس از تو اسكريپت اون برنامه برنامه بعدي را فراخواني كني

و زماني كه به آخرين اسكريپت رسيد دوباره از اول فراخواني مشوند تا زماني كه اتوران بسته شود

براي اينكه اسكريپت ها را درست درك كني كافي اسكريپتهاي Nero و clone را يه نگاه بندازي

فقط تو اسكريپتها به اسمها ي برنامه توجه كن يعني دنبال clone و nero بگرد و با بقيه اسكريپت

كاري نداشته باش تو همه برنامه ها اسكريپتها ثابت هستند فقط نام ها فرق مي كنند

جدیدترین ارسال ها

بالا