Fa قفل ساده، دیگه هر بچه ای نتونه رایت کنه

mehranrm7

New Member
آقا من دنبال یک قفل خیلی ساده هستم که دیگه یک مقداری کار رایت رو سخت کنه هر کی هرکی رایتش نکنه
این جا رو هم گشتم و دیدم
1- قفل اینترنتی
2- قفل سی دی ساخته شده با mmb رو که البته خیلی هم قدیمی هست و دیگه لینکاش خرابه
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=54769&page=1
3- این رو هم دیگه اینجا ها خوندم که قفل اساسی رو باید بی خیال شد، هر چند که من دنبالش هم نیستم.
4- خلاصه که یک مدل ساده هم باشه که مثلا این رو در صفحه فلان برنامت اضافه کن و ....

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز

قفل تلفنی که تو قسمت پلاگین ها معرفی شده گزینه خوبیه برای قفل گذاری. ضمن اینکه روش جناب BEHESHT و نرم افزار MoleBox هم روش خوبی برای انجام منظور شماست.

اما اگه فقط به دنبال این هستید که یک کد رو تو یک صفحه اضافه کنید و برنامه شما قفل بشه گمان نمیکنم راهنمایی خوبی بتونید پیدا کنید. عملیات قفل گذاری روی CD پیچیده تر از نوشتن یک تکه کد هست دوست من.

در کل پیشنهاد میکنم با استفاده از راهنمایی که تو نمونه قفل تلفنی وجود داره برای صفحه اصلی برنامتون یک قفل بزارید و صفحات بعدی رو هم به صورت فایلهای MBD ذخیره و براشون پسورد بزارید بعد با کمک RunMBD اونا رو تو صفحه اصلی برنامتون فراخوانی کنید.

این راحت ترین راه حلی بود که به ذهنم میرسید.

موفق باشید.

Ali6594

Active Member
به نظر من قفل بد سکتور میتونه به کار شما بیاد
اگه مایل بودید بگید تا راهش رو براتون بزارم ( با کلون هم نشکنه )

moalla

Member
تا اونجايي كه من ميدونم روش بد سكتور فقط براي يه پك كاربرد داره و براي هر پك بايد يكبار جدا اجرا بشه. شايدم هم اسم روشي كه ميدونم رو اشتباه به خاطر اوردم. بهرحال اگه روش بدسكتور كه ميگيد به درد سي دي هايي كه بعدا ميخواد توليد انبوه بشه من خيلي مشتاقم كه بگيد

Siamak_Mohajery

New Member
به نظر من قفلي به نام ساده وجود نداره اگر شما هم مثل من خواهان امنيت قابل قبولي براي محصولاتتون هستيد بهتره با يك شركت معتبر كه كارشون امنيت هست كار كنيد من دارم كار ميكنم و راضيم

Ali6594

Active Member
بله در این روش شما یه ایمیج از محصولتون درست می کنید که دارای بد سکتور هست بعد به تعداد مورد نیاز از اون ایمیج رایت می کنید .

moortak

New Member
روش بد سکتور خوبه

اما نه در مورد تولید انبوه

برای کارهای سطح کوچک و محلی میشه استفاده کرد

حالا توضیح بدین هم بد نیست ها!!!:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا