قفل روی سی دی و فشرده سازی ؟؟؟؟؟؟؟

rasulhajian

Member
سلام با تشکر از کسانی که در سوالات پیش من را راهنمایی کردند

سوال: من پروژه ای دارم حدود 30-40 صفحه سرعت برنامه اومده پایین چه طوری میتونم اون فشرده کنم وسرعتش و بالا بیارم؟
سوال 2: یک برنامه عالی عالی عالی عالی عالی برای قفل گذاری روی سیدی می خوام آیا می تونید راهنمایی کنید ؟

:wink: با تشکر برف

دوست عزیز من هم دنبال چنین برنامه ای بودم که هم آموزش بده و هم خود نرم افزارها باشه که به لینک زیر رسیدم که هر دو تا بود و در ضمن یک سی دی هست با نام سیم خاردار که لینک مستقیم هم به این برنامه داده و 156 مگابایت هست من دانلود کردم برنامه خوبی بود با این برنامه ها یه هفت تا هشت تا قفل بر روی سی دی ملتی مدیا قرار میده
اینم تبلیغ خود سی دی :
out.php

سری سیدی های آموزشی سیم خاردار جهت آموزش قفل گذاری بر روی CD
جامع ترین سی دی آموزشی قفل گذاری بر روی سی دی و اطلاعات شخصی که قابل رایت با نرم افزارهای clone cd و ... نمی باشد
آموزش قفل گذاری حرفه ای روی سی دی
آموزش نحوه رمز نگاری اطلاعات سی دی
جلوگیری از دسترسی دیگران به اطلاعات داخل سی دی
افزایش حجم فایلها به 10 گیگابایت
رمز گذاری روی فایلها و پوشه های شخصی
استفاده از محیط کاری مجازی برای فریب دیگران
مخفی نمودن تمام درایو ها از دید دیگران
همراه با نرم افزارهای آموزش داده شده
و ...

ولی ..........

به قول یکی از کسایی که دانلود کرده : (آقا خدا پدر مادر اين شاعر را بيامرزد كه مي گه كل اگــــــــــــــــــــر طبيب بودي ســــــــــــــــــــــــــــــر خود دوا نمودي اگه قفل هاش كارايي داشت و بدرد مي خورد اين برنامه به سرعت هك نمي شد كه به راحتي بتوان از ْن استفاده كرد)

لینکhttp://www.persiandown.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1278&mode=thread&order=0&thold=0

soheil220

New Member
لطفا كمكم كنيد.

پيمان خوب توضيح داد ولي من الان تكميلش مي كنم
خوب از اينجا كه قطر سي دي 700 مگابايتي 4 سانتي متر
پس هر ميلي متر مي شه 17 مگابايت
يعني شما به عنوان 17 مگابايت يا همون ميلي متر اول مي توني پرگار رو ورداري دقيق فقط ميلي متر اول رو با پرگار يه خط كوچولو بكشي
بعد خودت داخل اتوران با اين برنامه بنويس كه اگه برنامه كه به حجم 17 مگابايت داخل پوشه اجرايي نيست برنامه اجرا نشه
HTML:
FileExist("<srcdir>\lock.txt","is_there")
If (is_there = 1) Then
 ** action
Else
Exit() 
End
خوب عزيز خودم امتحان نكردم ولي به نظرم كاري مياد يا اگه اين كد نويسي باز ايراد داره بايد با C كار كرد
نكته جالب اينجاست كه اين پوشه كپي نمي شه داخل كامپيوتر و اگه كپي هم بشه اجرا نمي شه
يعني اينكه اگه شما تو اين نوت پد هم 2 خط كد بنويسي امكان كپي باز كمتره

سلام راستش ميخوام يك قفل روي سي دي بزارم
اما الان چند وقت هست دارم تو اينترنت ميگردم يک چيز به درد بخور پيدا نکردم همشون راحت با کلون سی دی رايت ميشن ديگه خسته شدم.اين فکر شما که اگر 17 مگا بايت يا کمتر ، بيشتر جزء فايل های گرفته شده نبود برنامه اجرا نشه عاليه فقط نميدونم بايد چه کار کنم ميخوام سی دی رو رايت کنم کجا ، چی بنويسم اگه ميشه کاملاً من رو راهنمايی کنيد تو برنامه نويسی هيچی ياد ندارم.اگه ميشه کاملاً بهم بگين جزء به جزء . اين که چه کار کنم از کجا شروع کنم همه چی بيت به بيت ميدونم وقتتون تلف من ميشه ، زياد زمان مي بره.مرسی ممنون ميشم. پيشاپيش ممنون

دوست عزیز یک مطلب مهم رو بهتون بگم و خیالتون رو راحت کنم .

توی دنیای امروزی چیزی به نام قفل وجود نداره که راهی برای بازشدنش نباشه . خلاصه هر قفلی یه کلید داره .

و اگه شما واقعا میخوایین یه قفل خوب و با کیفیت رو داشته باشین هیچ وقت هیچ شرکتی این امکان رو به صورت رایگان مهیا نکرده و نخواهد کرد .

اگه واقعا سی دی شما ارزش قفل گذاری رو داره و میخوایین روش سرمایه گذاری کنید ... بگید تا چند شرکت رو معرفی کنم که قفل های عالی ای ارائه میدن .

یا حق ...

rasulhajian

Member
دوست عزیز یک مطلب مهم رو بهتون بگم و خیالتون رو راحت کنم .

توی دنیای امروزی چیزی به نام قفل وجود نداره که راهی برای بازشدنش نباشه . خلاصه هر قفلی یه کلید داره .

و اگه شما واقعا میخوایین یه قفل خوب و با کیفیت رو داشته باشین هیچ وقت هیچ شرکتی این امکان رو به صورت رایگان مهیا نکرده و نخواهد کرد .

اگه واقعا سی دی شما ارزش قفل گذاری رو داره و میخوایین روش سرمایه گذاری کنید ... بگید تا چند شرکت رو معرفی کنم که قفل های عالی ای ارائه میدن .

یا حق ...

من هم با نظر دوستتمون موافق هستم

من هم خیلی گشتم ولی به نتیجه جالبی نرسیدم

حتی بعضی از شرکت ها قفل شکن با قیمت های بالا می دن که خودشون هم قفل شکن اون رو به 2 برابر قیمت می فروشن

blue_rays

Member
سلام

من در مورد قفل سي دي معتقدم كه بهترين روش در حال حاضر تركيبي از دو تا كاره كه بايد انجام بديم. اول اينكه بايد حجم اطلاعات داخل سي دي رو با روش خاصي كه داره بالا ببريم و دوم اينكه از قفل فيزيكي روي همو سي دي استفاده كنيم كه فكر كنم روشش قبلآ تو همين فوروم گفته شده باشه(قفل با سوراخ كردم سي دي). البته اين قفل هم قابل رد كردن هست ولي نه توسط هر كسي و سي دي كه با اين روش توليد ميشه ميتونه زمان بيشتري تو بازار به صورت قفل نشكسته دوام بياره.
:D
روش اول با ايزو باستر و تغيير در ساختار فايل كه كار پيچيده اي هم هست قابل رد كردنه ولي ديگه خيالتون رو از بابت رايت شدن با كلون يا الكل و... راحت ميكنه. و فكر ميكنم از قفل هاي نرم افزاري كه تا حالا همشون كراك شدن مطمئن تره.
:wink:
در ضمن همون طور كه دوستمون گفتن اگه سي دي ارزشش رو داشته باشه روش هاي مطمئن زيادي هست. قفل هاي نرم افزاري و سخت افزاري زيادي هستن ولي هزينه پروژه رو بالا ميبرن. مثلآ در مورد قفل سخت افزاري شما بايد به اعضاي هر سي يك قطعه سخت افزاري درست كنين و هر كدومشون هم بايد با هم فرق داشته باشن همين طور برنامه داخل سيدي كه ميخواد اون قفل رو چك كنه بايد با مشابه خودش تو سي دي ديگه طرز چك كردن اطلاعاتش فرق داشته باشه.

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
اصولی ترین راه، ترکیبی از تخریب سخت افزاری اطلاعات و تکنیکهای دسترسی ویژه به درایو است.
مثلا اول یکسری اطلاعات کد شده را به عنوان اولین session روی CD می نویسید.
بعد با یک ابزار تخریبگر (مثلا نوک سوزن داغ شده)، روی سمت بالا (روی لایه چاپ شده CD) را بصورت
نقطه ای تخریب می کنید. حالا شما یک CD دارید که قسمتهایی از آن قابل خواندن نیستند.
سپس یک برنامه می نویسید که بر اساس موقعیت های تخریب شده، اطلاعات خاصی را از حالت
کدگذاری شده و رمزی خارج کنند.
سپس برنامه خودتان را که به این اطلاعات خاص وابسته است به عنوان session بعدی می نویسید.
در برنامه شما این موارد در دسترسی به درایو رعایت خواهند شد :
قسمتهای خاصی باید قابل خواندن نباشند و اگر بودند CD اصل نیست و کپی شده است.
سرعت خواندن CD بایستی در یک محدوده متعارف باشد و اگر این سرعت بصورت غیر طبیعی سریع
است پس از CD یک Image گرفته شده و درایو مجازی است.
سرعت خواندن CD بعد از Reset کردن Cache درایو نباید افزایش داشته باشد وگرنه درایو مجازی است.
در مواقعی که CD درحال خواندن است نباید پروسه برنامه های شناخته درایو مجازی در حال اجرا باشند.
(یعنی لیست پروسه ها برای یکسری اسامی خاص چک شود)
و ...
حالا برنامه شما بر اساس اطلاعات تخریب شده قابل اجراست و کپی CD اجرا نمی شود.
ایجاد یک کپی دقیق از CD ای که به این روش تخریب شده نیازمند جزئیات میکروسکوپی است و یا
هک کردن برنامه اجرایی که موفقیت در آن بستگی به مهارت برنامه نویس فایل اجرایی دارد.

همون طور که گفتم هیچ قفلی بدون کلید نیست .
روش دوستمون هم تا حدودی تایید میکنم ولی بازم اون قدر که باید قابل اطمینان نیست .

من خودم شخصا یک مدل از همین سی دی های ذکر شده رو قفل شکنی کردم .

اصلا بر اساس یک تجربه یک چیزی رو بگم و روی حرف خودم هم میمونم .

اقا قفل هایی که میاد و وجود یک فایل رو توی سی دی چک میکنن ( البته فایلها با حجم مصنوعی هستن و قفل میاد هم اسم فایل هم حجم فایل به byte رو چک میکنه که مبادا کسی یه فایل الکی گذاشته باشه ... حتی بعضی از شرکتا رو هم دیدم که یک سری اطلاعات کد شده رو از توش چک میکنن و .... ) و اونایی که میاد با یک سری تکنیک خاص نقاط روی سی دی رو چک میکنن اصلا این گونه قفلها نمیتونه مورد اطمینان باشه ....

تنها چیزی که فعلا تا یک مدت نه چندان درازی عمر میکنه :

1: طراحی یک تراشه ی سخت افزاری که به وسیله ی یک پورت به سیستم متصل میشه و با برنامه نویس میاد و بر اساس نیازش اون تراشه رو تنظمی میکنه و در طراحی قفل ازش استفاده میکنه .

2 : قفلهای تلفنی که میادن بر اساس شماره سریالهای HDD - CPU -Main Bord و .... یک سریال میدن به کاربر و بعد از تماس کاربر سریال داده شده بهش رو از میگیرن و کد فعال سازی که فقط مخصوص همون کامپیوتر هست رو بهش میدن .

البته این روش به میزان هوش و زکاوت برنامه نویس بستگی داره که جوری الگوریتم تولید کد رو نوشته باشه که دارای انعطاف بالا باشه .

نه اینکه بیاد بر اظای هر عدد یا حروف یک عدد یا حروف مشخص رو جایگزین بکنه . اینجوری خیلی بده و مورد تمسخر کرکر ها قرار خواهد گرفت .

آخرین ویرایش:

soheil220

New Member
س

مشكل سر همين برنامه نويسيه...........................
برنامه cd secure چطوره با كلون رايت ميشه يك چيزي مي خوام كلون رايت نكنه حتي جديدش تو اين دنيااااااااااااااااااا نيست

jadoogar0300

New Member
سلام دوستان،
یه دی وی دی دارم که فایلاشو hiden کردن و خط گذاری هم کردن و یه autorun گذاشتن اما خوب اجرا نمیشه می خواستم ببینم چه طور میشه بازیابی کردش یا به فایلاش دسترسی پیدا کرد؟؟؟ لطف کنید راهنمایی کنید کارم گیره...

جدیدترین ارسال ها

بالا