قالب psd سایت از لحاظ اندازه گیری

eye arman

Member
سلام می خواستم نظرتون رو راحب به پی اس دی قالبم بدونم تا حالا دو تا موضوع دادم کسی جواب نداده و پاکشون کردم خواهشا نظر بدید مهمه
از لحاظ اندازه مخصوصا
این اولین کار منه

1333767042.jpg

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام دوست عزیز شما اگه ps رو تگاه کنی قسمت ایجاد یک پرونده سایز های معمول برای ساخت وب رو داره معمولا با دومی طراحی میکنن(800*600)
اینم عکسش: Untitled-2.jpg
موفق باشی

eye arman

Member
داداش من با سومی طراحی کردم و تقریبا استاندارد ترین همونه چون توی تمامی مرورگر ها حواب میده و از توی معتبر ترین سایت خارجی گیر آوردم ولی خود سایت منظورمه نه اندازه من اندازه ی تمامی سایتم رو 960 پیکسل گذاشتم چطوره ؟؟ بزرگ زیاد نیست ؟؟؟ منظورم اینه که 960 پیکسل برای هدر و ناو زیاد بزرگ نمیشه؟؟

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
بله معتبر تر 1024هست ولی چون مانیتورهای کمتری با این اندازه هستند
آره به نظرم خوبه اندازت
زیاد وسواس به خرج نده شما که الان کاره اولته ولی مطمئن باش که زیاد باید تغیرات بدی منم که اولین کارم بود به همین خیال بودم که دیگه تغیر نمیدم ولی الان اون سایتی رو که این فکرو دربارش میکردم قالب چهارمشه ناامیدت نکرده باشم:green:
موفق باشی:rose:

eye arman

Member
آخه من یه ساله دارم تمرین می کنم و تا حالا چهل تا پی اس دی و دو تا اج تی ام ال تا اخر رفتم ولی به دلم نشسته این یکی خیلی ازش راضیم بله درست باید تغییرش داد ولی می خووام بدونم زیاد بزرگ نشه چون حوصله ندارم دوباره عوض کنم

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
گفتم زیاد وسواس به خرج نده تصورت این باشه که فوقش مگه چی میشه دوباره اسلایس بندی و... میکنی
بعدشم به جای اینکه انقدر وقت تلف کنی بهتر بود تا الان کاراشو میکردی که اگه اشکال داشت میفهمیدی

eye arman

Member
می دونم دوستان من روی یه اندازه ی استاندارد جهانی یعنی 960 که حد اکثرش هست درست کردم می خوام ببینم مثلا عرض هدرم زیاده یا نه همین دمتون گرم که بازم به پست من جواب دادید

Flashium

Member
به نظر من 960 یا 980 برای عرض سایت مناسبه اما این که هدر کل این عرض بگیره یا قسمتی از آن را به طراحی سایت بستگی داره. تو بعضی تم ها جالبه و جواب مبده ولی تو بعضی از تم ها باعث از بین رفتن کار میشه شما بهتره طرحتون را کامل کنید و یک سری مطالب نمونه هم بنویسید. سایت پر را بهتر از سایت خالی میشه بررسی کرد.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
اندازه طول قالب شما مناسبه، ارتفاع بنر به نظر زیاد میاد
چون قالب خالیه و محتوایی نداره، تصور اینکه به چه شکلی خواهد بود سخته
یه سوال خارج از تایپیک شما، کادر های مستطیل صورتی، سایه های زیر اون رو به چه شکلی در اوردید؟
اگر تونستید یه آموزش کوچیک بدید

eye arman

Member
مرسی دوستان عزیز برای نظرتون فقط یه سوال همون کادر بنفش رو من ارتفاعش رو 50 پیکسل گذاشتم که نمی دونم درسته یا نه ولی مرسی از اینکه نظر دادی و من خیلی خوشحالم که انجمنی مثل اینجا انقدر کاربرهای خوبی داره
چشم آموزش اون رو بزودی قرار میدم برای دوستان عزیز

eye arman

Member
درود بر شما
اندازه طول قالب شما مناسبه، ارتفاع بنر به نظر زیاد میاد
چون قالب خالیه و محتوایی نداره، تصور اینکه به چه شکلی خواهد بود سخته
یه سوال خارج از تایپیک شما، کادر های مستطیل صورتی، سایه های زیر اون رو به چه شکلی در اوردید؟
اگر تونستید یه آموزش کوچیک بدید

فقط منظورتون از اون قسمت بنر که ارتفاعش زیاده همون زیر ناویگیشن هست یا اون قسمت زیر سه تا منو ؟؟؟

nima s

Member
سلام ،

اقا من یک سوال خارج از بحث تاپیک دارم امیدوارم عصبانی نشید :rose:

این قالب های پی اس دی رو به چه صورت به اچ تی ام ال یا پی اچ پی تبدیل می کنید ؟!

بازم شرمنده !

من چون مستقیم با اچ تی ام ال طراحی می کنم با دیدن این کار شما به این فکر افتادم این جوریم می شه ، دست آدم هم تو طراحیش باز تره ! :)

eye arman

Member
دوست عزیز باید توی خود فوتوشاپ یه فایل همون صورتی که دوستان و استادان توضیح دادن درست کنید و بعد بقیه ی پی اس دی های سایت های دیگه که برای دانلود گذاشتن که اگه تو گوگل سرچ کنید رو ببینید متوجه میشید که چطوریه و بعدش به خودتون بستگی داره و با سایز بندی هایی که توی فوتوشاپ با گاید طول و خط کش انجام میدید می تونید بسازید بعدش باید از اول بشینید و تک تک این ها رو با ابزار های فوتوشاپ برش بدید و بعدش با اج تی ام ال در کنار همدیگر قرار بدین و کار های لازم رو بکنید و تمام .... البته این ها کارهایی است که من می کنم حالا نمی دونم درسته یا نه :d

nima s

Member
دوست عزیز باید توی خود فوتوشاپ یه فایل همون صورتی که دوستان و استادان توضیح دادن درست کنید و بعد بقیه ی پی اس دی های سایت های دیگه که برای دانلود گذاشتن که اگه تو گوگل سرچ کنید رو ببینید متوجه میشید که چطوریه و بعدش به خودتون بستگی داره و با سایز بندی هایی که توی فوتوشاپ با گاید طول و خط کش انجام میدید می تونید بسازید بعدش باید از اول بشینید و تک تک این ها رو با ابزار های فوتوشاپ برش بدید و بعدش با اج تی ام ال در کنار همدیگر قرار بدین و کار های لازم رو بکنید و تمام .... البته این ها کارهایی است که من می کنم حالا نمی دونم درسته یا نه :d

ممنون از پاسختون من هم به همین راه فکر کردم ! :rose:

سلام
خوبه تبریک میگم..ولی اگه محتویات پر شه بهتر خودشو نشون میده و ایرادها میزنه بیرون
موفق باشی..

mazyar_f

Member
سلام
بنظرم خیلی مرتب و زیباست
با نظر دوستان موافقم که اگه پر بشه بهتر متوجه کم و کاستی احتمالی میشیم.
بنظر شخصی خودم اگه خیلی شلوغ پلوغ نشه زیباتر باشه
در هر صورت زیباست و خسته نباشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا