قالب ماكرومديا براي مامبو/جوملا

iman_flash

Active Member
سلام - خيلي وقته فرصت نكردم به سايت مجيدآنلاين كه خيلي مديونش هستم سر بزنم

اين قالب بر مبناي قالب سايت macromedia (قبل از ادغام شدن با adobe) ساخته شده و سال گذشته به صورت آزمايشي براي سايت شهرستان ساري طراحي كرده بودم كه نواقص زيادي داشت
در نسخه جديد سايت ، اين قالب تكميل شده و روي سايت نصب شده كه ميتونيد در اين سايت مشاهده كنيد www.sari.ir

template_thumbnail.png

منوي فلش بالا 100% بر مبناي xml چيده ميشه و شامل سرچ باكس سايت هم هست و بر خلاف لينك هاي فلش كه url اونها در نوار status مرورگر نشون داده نميشه ، در اين منو اين امكان قرار داره.
به زودي اين منو به صورت يك ماژول اختصاصي براي مامبو در مياد كه لينكها رو مستقيما از ديتابيس بگيره
فايل xml منو رو ميتونيد اينجا ببينيد: http://www.sari.ir/templates/iman_macrodes/swf/topmenu.xml

هدر فلش كه فقط در صفحه اول ديده ميشه شامل نمايي از سايت و يك عكس تصادفي هست و همچنين رنگ پس زمينه اون هم براي تنوع در هر بار ورود به صفحه به صورت رندم عوض ميشه

به نظر من فلش بايد جاي خودش رو در قالب هاي مامبو بيشتر باز كنه تا قدرت + زيبايي رو با هم داشته باشيم
به زودي شايد اين قالب رو براي استفاده عموم قرار بدم
منتظر نظرات شما هستم

ممنون

YTERROR

Active Member
لينك هاي فلش كه url اونها در نوار status مرورگر نشون داده نميشه ، در اين منو اين امكان قرار داره.
به زودي اين منو به صورت يك ماژول اختصاصي براي مامبو در مياد كه لينكها رو مستقيما از ديتابيس بگيره

]برای منو فلش چند تا ماژول هستش که بعد از نصب خودشون اتوماتیک جایگزین می شن سایت ماملو لرن هم از نوع اچ تی ام ال ساتفاده کرده

خیلی جالب بود

جدیدترین ارسال ها

بالا