قالب سايت

Morteza76

Member
با همش حال کردم بجز اون نوشته پی سی دانا > تایپوگرافیش زیاد قشنگ نشده

vahiddesign

Member
سلام !
کار خوبی شده ولی هنوز باید بیشتر روش کار کنی تا قشنگتر بشه و باید به این نکته توجه کنید که یه وب سایت باید در عین قشنگی از نظر حجمی هم باید سبک باشه ، چون شما تو این طرح همش از کار گرافیکی استفاده کردید که بعدا روی وب دچار مشکل میشوید .
وقتی کار قشنگ باشه ولی دیر بیاد بالا هر کی باشه صبر نمیکنه تا کامل لوود بشه !
طرح وب سایت باید ساده ولی قشنگ باشه .
:wink:

Mahdi_20

Member
من با رنگ بنديش مخالفم هرچند كه سعي كردي با vista شباهت داشته باشه
رنگ يه وب سايت بايد طوري باشه كه بازديد كننده از ديدنش خسته نشه
رنگ بايد اونقد دلربا باشه كه كاربر جذبش بشه..
يه جاي ديگه نوشتي پي سي دانا كه به نظر من با لكه هاي خون زيرش تناقض داره

يه چيز ديگه همونطور كه يه خبر بدون عكس به خونندش حال نميده به نظر من يه سايت هم بدون بنر زيبا حال نميده.

Saeed-masih

Member
من كه باهاش حال كردم....... ولي داستان اين پروانه مجيد آنلاين اپي دمي شده ها.....(شوخي كردم)
رنگ بنديش خوبه..........
فقط يه كم توي اون قسمت منوها..... خيلي كلفت شدند اگه بشه نازك ترشون كرد به جذابيت كار افزوده ميشه......
بنرتونم خيلي خاليه.... من كلا به بنرهايي كه فقط تكست دارن حال نميكنم..
آرزومند آرزوهات
سعيد

bahadorkhan

Member
سلام - خیلی زیبا شده - فقط باید دید توی وب چی از آب در میاد .

لطف داري - سعي ميكنم خوب از آب درش بيارم

سلام !
کار خوبی شده ولی هنوز باید بیشتر روش کار کنی تا قشنگتر بشه و باید به این نکته توجه کنید که یه وب سایت باید در عین قشنگی از نظر حجمی هم باید سبک باشه ، چون شما تو این طرح همش از کار گرافیکی استفاده کردید که بعدا روی وب دچار مشکل میشوید .
وقتی کار قشنگ باشه ولی دیر بیاد بالا هر کی باشه صبر نمیکنه تا کامل لوود بشه !
طرح وب سایت باید ساده ولی قشنگ باشه .

سلام - مرسي كم اله دوست - حق با شماست اين تم چون تيكه هاي گرافيكي داره حجمش بالا ميشه اما سعي ميكنم تا اونجايي كه ميشه تيل بشه كه حجمش بياد پايين.
ممنون از نظرت

من با رنگ بنديش مخالفم هرچند كه سعي كردي با vista شباهت داشته باشه
رنگ يه وب سايت بايد طوري باشه كه بازديد كننده از ديدنش خسته نشه
رنگ بايد اونقد دلربا باشه كه كاربر جذبش بشه..
يه جاي ديگه نوشتي پي سي دانا كه به نظر من با لكه هاي خون زيرش تناقض داره

يه چيز ديگه همونطور كه يه خبر بدون عكس به خونندش حال نميده به نظر من يه سايت هم بدون بنر زيبا حال نميده.

سلام - رنگش كه به ويستا(چه عرض كنم!اون همه رنگا رو داره)اما يه تيكه تو هدرش يه تيكه ويستايي هست.حالا اتفاقً بيشترين چيزي كه خودم بهش فك كردم همين رنگ بندي بود چون از هيچ رنگ تند و زننده اي توش استفاده نكردم و سعي كردم هارمونيك بودن طرح حفظ شه.دقيقاً اون تيكه هاي گرافيكي (خودم تا حالا نديدم كسي تو Body سايتش استفاده كنه) هم بخاطر همينه كه مخاطب رو كمي درگير كنه و گرنه اگه رنگ بندي رو كنار بذاريم بقيه طرح كه چن تا شيپه ديگه نه!
در مورد پي سي دانا هم فقط همينو بگم كه اون فقط يه سمپله و عوض ميشه . ولي خوب اونم واسه خودش يه يده بود
از نظرت ممنون

من كه باهاش حال كردم....... ولي داستان اين پروانه مجيد آنلاين اپي دمي شده ها.....(شوخي كردم)
رنگ بنديش خوبه..........
فقط يه كم توي اون قسمت منوها..... خيلي كلفت شدند اگه بشه نازك ترشون كرد به جذابيت كار افزوده ميشه......
بنرتونم خيلي خاليه.... من كلا به بنرهايي كه فقط تكست دارن حال نميكنم..
آرزومند آرزوهات
سعيد

سعيد خان ممنون از نظرت
اون پروانه چون سختي هاي فراواني واسه پروانه بودن كشيده من خواستم اينطوري ازش قدر داني كنم :دي
در مورد رنگ وبنرم توضيحيدم
بازم ممنون از لطف و توجه ات

جدیدترین ارسال ها

بالا