= - = فوری = - = هاست داخلی یا خارجی؟

anaraya

New Member
سلام به همگی

یه سوال داشتم که جوابش رو اینجا پیدا نکردم، به همین خاطر این تاپیک رو ایجاد کردم:

سروری در ایران (مشهد) هست که خیلی هم معتبره و دوستان پیشنهاد کردن که از این سرور، هاست بگیریم و تغییر هاست بدیم؛ لازم به ذکر هست که هاست الان ما در یکی از سرورهای هلند هست

میخواستم بدونم به نظر شما سرورهای خارجی بهتر هست یا سرورهای ایرانی(با توجه به معتبر بودنش)؟

لطفا با دلیل جواب بدید، تا بشه بهتر تصمیم گرفت

ممنون

---

Active Member
در حال حاضر با توجه به فقر امکانات اینترنتی در کشور بهتره از همون هلند سرویس بگیرید
از نظر من ایران هنوز به اون سطح از کیفیت و پایداری نرسیده است

anaraya

New Member
ممنون دوست عزیز، شما شخصا تجربه سرور داخلی رو ندارید؟

کسی هست که تجربه استفاده از سرور داخلی رو داشته باشه

1pouya

Member
پیشنهاد میکنم از اینجا هاست بگیرید.
http://www.servage.net/page/features

اینم ویکیه شرکته
http://en.wikipedia.org/wiki/Servage_Hosting

من خودم از این هاست استفاده میکنم
خیلی مطمئنه و میشه گفت همه چیش نامحدوده
اگه خواستید میتونم کارای پرداخت اینترنتیش رو هم براتون انجام بدم.
29 ماهش برام دراومد 200هزار

آخرین ویرایش:

anaraya

New Member
ممنون 1pouya عزیز، ولی سوالم چیزه دیگه ای بود

سلام به همگی

یه سوال داشتم که جوابش رو اینجا پیدا نکردم، به همین خاطر این تاپیک رو ایجاد کردم:

سروری در ایران (مشهد) هست که خیلی هم معتبره و دوستان پیشنهاد کردن که از این سرور، هاست بگیریم و تغییر هاست بدیم؛ لازم به ذکر هست که هاست الان ما در یکی از سرورهای هلند هست

میخواستم بدونم به نظر شما سرورهای خارجی بهتر هست یا سرورهای ایرانی(با توجه به معتبر بودنش)؟

لطفا با دلیل جواب بدید، تا بشه بهتر تصمیم گرفت
ممنون

Mohammad

Member
بستگی به نوع مطالب داره ، اگه امکان داره سایتتون فیل-تر بشه همون هلند خوبه ، چون اگه تو ایران باشه یه دفعه دیدی کل هاستت پاک شد :green:

Member
اگه میخوایی وقتی بدهیت به اصغر آقای بقال روی خدمات هاست تاثیر بذاره (اصغر آقا: بدهیتو میدی یا بدم سایتتو ببندن) از ایران هاست بخر
با یه حساب سر انگشتی و نگاهی به وضعیت اینترنت ایران میتونی نتیجه بگیری که بازار آی تی ایران اصلاً امن نیست
اگه یه توپولوف بیافته روی کابل هاستتون چی! خدا رحم کنه ایرباس قاتیشون نباشه!

20irib

Member
بسته به سایتی ک میخواهید آپلود کنید متفاوته.سرور های ایرانی هم سرورهای خوبیند اما کمی قیمتها تفاوت داره.
به جای درگیر شدن با پرداختهای خارجی از جایی هاست بگیرید که امکانات خوب و در عی ن حال قیمت مناسب داشته باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا