::::: فقط عكس :::::

tamizi

Member
آره ... ميدزدند

iman_ebru گفت:
جالبه ولی فکر میکنی عکسات رو کسی میدزده؟

آره .... فكر ميكنم ميدزده .... همون طور كه شما عكسي رو كه در امضات بكار بردي از سايت http://weblog.mohsentaleb.com/ دزديدي و بالاش آدرس خودت رو نوشتي .... حالا فهميدي كه چرا خيلي مواظب عكس هام هستم .... براي اينكه افرادي مثل شما اونها رو ندزدند ( البته شايد خيلي سريع امضات رو عوض كني..براي همين عكس تاپيك رو برات يادگاري گذاشتم آقا ايمان .... مدير عزيز )

اميدوارم ناراحت نشده باشيد ... اين يك حقيقت هست كه خيلي هم قشنگ نيست ... حتي خود من هم عكسهام رو از بعضي سايت هاي خارجي ور ميدارم :sad: )

پیوست ها

• aa.JPG
    aa.JPG
    26 کیلوبایت · بازدیدها: 4

ToFaN

Well-Known Member
جووون باز دعوا رفت كه تايپيك بشه بالاي 3-4 صفحه

tamizi

Member
خوبي ؟؟

سایت کی باز نمی شه ؟؟؟؟
اگر منظورت سایت منه که باز میشه www.tamizi.com
در ضمن من با کسی دعوا ندارم ...... فقط گفتم بهتر هست آدم بیشتر از اموالش محافظت کنه .... همین :)

ToFaN

Well-Known Member
اااااا باز شد جل الخالق همين 1 ساعت پيش بود كه خور تو صورتم

سايتت لابود كارهاي طراحي هم مال تو ه؟؟؟؟؟

tamizi

Member
خیر ..... برای بنده نیست
ااگر کمی به آرمی که پایین عکس ها گذاشتم دقت کنید میبینید که نوشته : "گزیده ای از بهترین عکس های اینترنت "
موفق باشید توفان جان

ToFaN

Well-Known Member
tamizi گفت:
خیر ..... برای بنده نیست
ااگر کمی به آرمی که پایین عکس ها گذاشتم دقت کنید میبینید که نوشته : "گزیده ای از بهترین عکس های اینترنت "
موفق باشید توفان جان
اهان ديگه ببخش ما رو اخه چش و چالي مثل ادم نداريم
موفق باشي بهر حال تو كارت

tamizi

Member
شما هم موفق باشيد

خواهش میکنم
در ضمن با این جمله بندی هات خیلی حال میکنم :D :wink:

tamizi

Member
بسم الله الرحمن الرحيم

گفتم شايد اين بسم الله الرحمن الرحيم هم به كارتون بياد :wink:

album

Member
در ضمن به نظر من عکسی بدرد می خوره که پاینش تبلیغ نباشه .... البته اینو به عنوان انتقاد عرض کردم
منتظر جواب شما هستم ....

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
لطفا به هم احترام بذاريد نظر دادن خوبه انتقاد كردن خوبه ولي خوب تر از اون اينه كه زماني كه انتقاد يا نظري رو ميدن مودبانه باشه و باعثه دلگيري كسي نشه من اينو در كل گفتم اميدوارم به شخصه خاصي بر نخوره

موفق باشيد

علي

tamizi

Member
سلام

Mahmoodi گفت:
لطفا به هم احترام بذاريد نظر دادن خوبه انتقاد كردن خوبه ولي خوب تر از اون اينه كه زماني كه انتقاد يا نظري رو ميدن مودبانه باشه و باعثه دلگيري كسي نشه من اينو در كل گفتم اميدوارم به شخصه خاصي بر نخوره

موفق باشيد

علي

با تشكر از شما مدير محترم
من از انتقاد سازنده خيلي خيلي خوشم مياد
به نظر من آلبوم حرف درستي زده
ولي در جواب آلبوم جان عزيز كه نمي دونم اسمشون چي هست بايد بگم كه اولا من بد اخلاق نيستم ... :D
دوما من براي گيرآوردن عكسهاي سايتم تلاش ميكنم و دوست ندارم خيلي ساده اون رو در اختيار بقيه بذارم تا در كمال آرامش اون رو به نام خودشون در سايت خودشون بزارن .... مثلا اگه به اول همين تاپيك دقت كنيد مي بينيد كه آقاي ايمان اابرو عكسي رو از سايت ديگري برداشته اند و لينك خودشون رو روش گذاشتند... و جالبتر اينكه به من ميگند كه ميترسي كسي عكست رو بدزده... :eek:
خوب شما جاي من بوديد چي كار ميكرديد ؟ آيا اينكه من در پايين عكس هام لينك ميزارم اشكال داره ؟؟ :sad:
در ضمن من كاملا با آلبوم عزيز موافق هستم .... كاملا ...

album

Member
حق با شماست قربان ... اینو چون خودم تو این کارم درک میکنم!
در ضمن من اشتباه کردم در مورد بد عنقی :cry:
و در مورده عکس ها هم نمی دونم چی بگم ولی به هر حال هر کسی عقیده ای داره و باید به اون
احترام گذاشت :oops:
پس دوستان عزیز سعی کنید به جای این سری اعنتقاد ها - انتقاد های سازنده کنیم
مثلا من هر چی فکر کردم رابطه ی بین نظر سنجی ها رو با موضوع سایت شما نفهمیدم! :cry:
هر چند نظر سنجي هايي است كه آدم رو جذب مي كنه و بنده خودم هم نظر دادم! چون سوال هاي جالبي بود! :wink:

tamizi

Member
درسته حالا که شما داری میگی من هم به این فکر افتادم که اصلا نظرسنجی هام ربطی به موضوع سایت نداره....
ولی به نظر شما مثلا چه نظرسنجی بزارم که با موضوع سایت هم در ارتباط باشه ؟
به این هم میگن انتقاد کاملا سازنده
واقعا متشکرم که تذکر دادید
در ضمن به سایت شما هم سر زدم ... بسیار زیباست.... هر روز آپ دیت میکنید ؟

ToFaN

Well-Known Member
تميزي دمت گرم اين بسم الله بدردم خورد
يك مشتري سمجي داشتم كه گفتم بيا اينم بسم الله
راستي يه بسم الله هاي رو چن وقت پيش ديدم تو نت خيلي باحال بود 3d بود جالب اينه كه كاره كافرا بود
هركي لينك داره بده ب ل ز
بسم الله بستني دوستان

جدیدترین ارسال ها

بالا