فروش یا همکاری در سیستم کامل شبکه اجتماعی تحت وب بهمراه اپ اندروید

p30rayan

Member
سلام. بنده یک سیستم کامل و جامع شبکه اجتماعی رو به صورت کامل و از صفر طی یک سال کامل کردم و یک شرکت فعال در حوزه فناوری قرار شد ب استفاده از اون و راه اندازی شبکه و انجام تبلیغات خوب اونو بخوبی معرفی کنه و بعد سود حاصله نصف بشه + اینکه دستمزد کار بنده هم داده بشه. ولی متاسفانه این شرکت پس از ۵ ماه نه هزینه ای به من داد و نه تبلیغاتی انجام داد که باعث شد مفاد قرارداد رو رعایت نکنن و من هم حق استفاده از سیستمم رو ازشون گرفتم و الان اون شبکه که راه انداختیم دیگه فعال نیست. جالب اینجاست بدون تبلیفات و تنها در ۵ ماه که اون هم بیشتر در حال برزورسانی و رفع مشکلات بودیم، ۹ هزار نفر عضو فعال داشت.

بحرحال. من الان این سیستم رو دارم و می‌خوام به صورت کامل واگذارش کنم سورس تحت وبش که با php هست و سورس اندروید android studio . یا اگر پیشنهادی از یک شرکت معتبر و با سابقه برای همکاری باشه به صورت کامل و قانونی قابل بحثه و اینکار هم بدم نمیاد انجام بدم. به شرطی که طرفین واقعا به تعهداتشون عمل کنن.
سیستم به صورت کامل هست و تمامی امکانات شبکه‌های اجتماعی رو داراست.
- ارسال پست، متن، شلکل‌های emoji ، عکس و ...
- لایک و کامتت و اشتراک گذاری مجدد برای پست ها و نیز ویرایش و حذف
- نوتیفیکیشن‌های بسیار هوشمند و کامل بدون استفاده از منابع سرور و همخوان شده با Google Cloud Messaging
- سیستم فالو و نیز دوستی مانند اینستاگرام و فیسبوک
- مدیریت کامل بر اپلیکیشن و سایت شبکه اجتماعی از طریق پنل قدرتمند مدیریتی
- تمام ویژگی‌ها در هر دو نسخه تحت وب اندروید یکسان و مشابه وجود دارد
- سیستم چت خصوصی
- سیستم بلاک قدرتمند
- بخش پشتیبانی و تماس با ما داخلی
- سیستم تبللیغات هوشمند در اپلیکیشن و سایت با امکان غیر فعال کردن برای هر کاربر یا به صورت کلی
- و امکانات فراوان دیگه.

اگر کسانی هستن که قصد خرید دارند واقعا و یا برای همکاری آمادگی دارند پیام خصوصی ارسال کنند تا در صورت نیاز برای همکاری تماس برقرار کنیم و بعدش قرارداد ببندیم.

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا