فرمت ts

فرمت ts گیرنده دیجیتال من بی صداست

سلام
یه سوال داشتم !!!
یه گیرنده دیجیتال خریدیم وقتی باهاش فیلم ضبط می کنم ، با فرمت ts سیو می کنه . توی خود تلویزیون بدون هیچ مشکلی این فایل ضبط شده رو نشون می ده ، ولی وقتی با کامپیوتر بازش می کنم ، (با هر نرم افزاری) فایل رو بدون صدا پخش می کنه و وقتی هم که کانورتش می کنم باز هم بی صدا هست
دوستان کسی می دونه که باید چه کارش کنم ؟؟؟
لطفا من رو راهنمایی کنین !!!! خیلی ضروری هست

آخرین ویرایش:

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام.
اكثر ماهواره هايي كه قابليت ضبط با usb رو دارند با اين فرمت ضبط ميكنند فيلم ها رو، بعضي هاي ديگه هم tps و ...

راه هاي زيادي قطعاً هست اما اين دو راه رو من انجام دادم جواب ميده:

1. برنامه klite codec pack رو نصب كن، بعد با jet audio ميتوني هم ببيني هم تبديل كني

2. من بدون نصب برنامه klite codec pack هم تونستم با vlc player , km player ببينم

من خودم راه اول رو پيشنهاد ميكنم .يادت باشه jet audio رو حتماً قبل از اينكه برنامه klite رو نصب كني نصب كن.

ممنون
با vlc player پخش شد و صدا هم داشت ولی با جت آدیو بی صدا بود
حالا می خوام کانورتش کنم
می شه بازم راهنماییم کنین

Member
corel video studio
xilisoft video convertor
یا هر برنامه کانورت - ادیت دیگه

این کانورتر ها چون برای ts اختصاصی نیستند ، تبدیل می کنند ولی فایل تبدیل شده ، بدون صداست

یه تبدیل کننده اختصاصی برای فایل ts می خوام

هست؟؟!!!

Member
تا جایی که من میدونم نه
ولی اگه کدک مناسب رو روی کامپیوتر داشته باشید کانورتور مشکلی نخواهد داشت چون پلی میکنه و کپچر میکنه

mohammad.sub7

کاربر فعال
همونطور که دوستمون گفت اگه codec مخصوص رو داشته باشی کانورتور ها درست کانورت میکنن . من خودم با jet audio کانورت کردم

مشگلی هم نداشته.

تو گوگل جستجو کن از برنامه های تبدیل مستقیم ts 2 avi یا ts 2 video convertor استفاده کن

جدیدترین ارسال ها

بالا