فراموش کردن پسورد ویندوز Xp

mshirkhani

Member
شايد شما پسورد ويندوز XP را فراموش كرديد و چون ويندوز شما راه اندازي نمي شود قصد داريد دوباره آن را نصب كنيد. دست نگهداريد!!! با ترفندی که هم اکنون به شما آموزش خواهیم داد مي توانيد كلمه رمز را از ابتداي بارگذاري ويندوز حذف نماييد.

براي اينكه پسورد ويندوز xp را رد كرده و وارد سيستم شويد، زماني كه صفحه welcome آمد، 2 بار Alt+Ctrl+Delete را بزنيد.دراين هنگام پنجره انتخاب كاربر باز ميشود. حال در قسمت login name كلمه administrator را تايپ كنيد و جاي پسورد را خالي بگذاريد و براحتي وارد ويندوز شويد . در واقع شما با اكانت ادمين وارد سيستم شده ايد و هر كاري كه دلتان بخواهد ميتوانيد بكنيد!!! از جمله تغيير و يا حذف كلمه رمز.

برین دیگه حال کنین:lol:

mangool

Member
در صورتی این حالت جواب می ده که ئاسه ادمین در هنگام نصب رمز نذاشته باشی !!
که در بیشتر موارد هم جواب نمی ده !!!

mshirkhani

Member
نه فقط در یک حالت جواب نمیده اونم اینه که یه یوزر دقیقا به اسم administrator وجود داشته باشه و پسورد داشته باشه ولی اسامه دیگه جواب میده

سلام
اگه تا حالا ويندوز نصب كرده باشي و اونجايي رو كه ازت پسوورد ادمينو ميخواد رو داده باشي ديگه نميتوني از اين طريق وارد شوي. اينو مطمئن باش.
موفق باشي

mshirkhani

Member
hamed Seifi گفت:
سلام
اگه تا حالا ويندوز نصب كرده باشي و اونجايي رو كه ازت پسوورد ادمينو ميخواد رو داده باشي ديگه نميتوني از اين طريق وارد شوي. اينو مطمئن باش.
موفق باشي
ساخت یوزر تو محیط ویندوز هم مثل همونه؟

Ahmadi A

New Member
یه جایی تو همین سایت خوندم که با حذف فایل sam که در پوشه ویندور هست، تمامی پسورد ها از بین می ره. حالا یادم نیست که کجا بود هر چی هم که سرچ کردم، پیدا نتونستم. می شه لینکش رو بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.:lol:

mahamm1d

Member
فقط در صورتی میشه رمز administrator رو بدست آورد که یا رمز نداشته باشه یا نام کاربری جزو گروه ادمین باشه که در اون صورت میتونیم رمز ادمین رو عوض کنیم یا برش داریم . در غیر اینصورت با safemode هم نمیشه رمز رو بدست آورد.

manrobat

New Member
کمک کمک

سلام .من پسورد ویندوزم را فراموش کردم . راضی شدم که ویندوز جدید نصب کنم .ولی قبلا روی بایاس هم پسورد گذاشتم و الان نمیدونم چیهههههههههه. :
چه جوری می تونم به هارد دست پیدا کنم ؟
مرسی از همه تون
sad: :sad: :sad: :sad: notbook siemense e

omid sarmad

Active Member
با عرض سلام خدمت همه دوستان
براي عبور از Password ویندوز XP دو راه وجود داره.
روش اول ، ورود به سيستم به عنوان مدير سيستم است.
براي اين منظور ، پس از ورود به قسمت در خواستPasswassword کليدهايCTRL + ALT + DEL را دوبار فشار دهيد.
( کليدهای CTRL و ALT را نگه داشته و کليد Delete را دوبار سريع فشار دهيد)
کادر انتخاب کاربر سيستم ظاهر مي شود.
در فيلد username کلمه Administrator را وارد و فيلد Password را خالی بذار.
با کليک بر روي دکمه ok مي توانيد وارد سيستم شويد.

روش دوم در حالتي استفاده مي شود که admin نیز دارای رمز عبور باشد.
براي اين منظور هنگام اجرا شدن ويندوز کليد F5 (یا F8) رو پشت سرهم بزن تا صفحه انتخاب حالات خاص سیستم عامل ظاهر بشه.
حالت Safe Mode رو انتخاب کن و کلید Enter رو بزن.
وقتی وارد سیستم عامل شدی مي تونی به سادگي کلمه عبور را از ورودي مورد نظر حذف کني.

براي اين منظور آيتم run رو اجرا کن.(کلیدهای Ctrl+R)
Open را در فيلد open عبارت Control userpasswords2 رو تایپ کن و بعدش روی Ok کلیک کن.
کادر User Accounts باز میشه.userمورد نظر رو انتخاب کن بعدش روی دکمه Reset Password کلیک کن.
بدون وارد کردن Password بر روي دکمه OK کلیک کن.
دقت کنيد که اين روش امکان تغيير يا حذف رمز عبور کاربر جاري را به شما نخواهد داد.
اگر مي خواهيد رمز کاربر جاري را حذف کنيد، مي توانيد به عنوان مدير سيستم وارد سيستم شده (Administrator) و رمز عبور کاربر مورد نظر را تغيير داده و يا حذف کنيد.
دقت کنيد که اگر بر روي Administrator کلمه عبور قرار دارد، ابتدا آن را حذف و سپس اقدام به حذف کلمه عبور کاربر مورد نظر کنيد.
برای از بین بردن پسوورد بایوس هم کافی باطری سیستم رو دربیاری و دوباره جا بزنی.

mahamm1d

Member
خوب یکبار باطری سیستم رو در بیار و بعد از چند دقیقه بزارش سر جاش. یکی از روشهای قدیمی برداشتن پسورد setup هست.

New World

Member
شايد شما پسورد ويندوز XP را فراموش كرديد و چون ويندوز شما راه اندازي نمي شود قصد داريد دوباره آن را نصب كنيد. دست نگهداريد!!! با ترفندی که هم اکنون به شما آموزش خواهیم داد مي توانيد كلمه رمز را از ابتداي بارگذاري ويندوز حذف نماييد.

براي اينكه پسورد ويندوز xp را رد كرده و وارد سيستم شويد، زماني كه صفحه welcome آمد، 2 بار Alt+Ctrl+Delete را بزنيد.دراين هنگام پنجره انتخاب كاربر باز ميشود. حال در قسمت login name كلمه administrator را تايپ كنيد و جاي پسورد را خالي بگذاريد و براحتي وارد ويندوز شويد . در واقع شما با اكانت ادمين وارد سيستم شده ايد و هر كاري كه دلتان بخواهد ميتوانيد بكنيد!!! از جمله تغيير و يا حذف كلمه رمز.

برین دیگه حال کنین:lol:

البته اسم اينو ترفند نميشه گذاشت. بدرد كاربراي فوقاالعاده مبتدي ميخوره !

F.Yazdani1363

New Member
راه اساسی اینجاست

یک راهنمایی کامل:eek::eek::eek: برای حذف پسورد ها پیدا کرده ام که برای شما آپلود کردم. (البته این یک نقل قوله؛ لطفا به وبلاگ ذکر شده در انتهای متن نیز سری بزنید:))

پیوست ها

• win pass.rar
    6 کیلوبایت · بازدیدها: 219

mahdi_2008

Member
768942

بابا این ادمینستور که خیلی قدیمی شده. من یه راه از احمد و محمود یاد گرفتم که می تونه رمز ویندوز را بدست بیاره بدون اینکه لازم باشه وارد اکانت شده باشید . فقط مشکل اینجاست که اگه دوست دارید این کار مجانی صورت بگیره 3 روزباید صبر کنید ولی اگر پول دارید که همون موقع می تونید رمز را بفهمید (اگه فایل ضمیمه را بخونید می فهمید که همون موقع هم بسته به شرایط دیر و زود داره). این فایل ضمیمه را حتما بخونید . روش کار توش توضیح داده شده. از لینک دانلود کنید http://persiandrive.net/768942

آخرین ویرایش:

F.Yazdani1363

New Member
حالشو ببرید

سلام

3 روز پیش یه فایل براتون گذاشتم که توش حذف کامل پسورد به دو راه توضیح داده شده بود. و اشاره شد که تو روش دوم همه اکانت ها از بین میرن و فقط دو اکانت ادمین و گوست باقی می مونه. من راه حل این مشکل رو هم پیدا کردم.
یه کامپیوتر با چند اکانت (که خودم هم نمی دونستم چندتا و به چه نامی هستن ؛ چون در صفحه خوش آمد فقط ادمین رو نشون میداد که اون هم رمز داشت) تو آزمایشگاه بود. من به کمک روش دوم اکانت ها رو حذف کردم بعد به اکانت ادمین یه رمز جدید دادم (تا استاد نتونه بهش سر بزنه) بعد در آخر یه سیستم رستور (system restor) به سه روز قبلش (که یک چک پوینت بود) زدم.:wink:

عالی بود همه چیز مثل قبل بود با این تفاوت که فقط پسورد ادمین عوض شده بود.:D:D:D

جدیدترین ارسال ها

بالا