فراخوانی فایل دیگر طوری که کدهای آنها ادغام شوند

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام
خروجی یه فایل php یا حتی یه فایل html رو میخوام طوری به فایلم بچسبونم که تو دل سایتم باشه . یعنی مشابه iframe ، با این تفاوت که میخوام کدهای صفحه من با کدهای صفحه ای که فراخوانی میشه یکی باشه، و قابل تشخیص نباشه که از دو منبع هستند. درست همون کاری که دستور include در php انجام میده. البته مشکل include اینه که فقط فایلهایی که روی هاست جاری هستند رو میتونه فراخوانی کنه، و در مورد فایلهای که روی سایتهای دیگه هستند ناتوانه .
روش کار هم مهم نیست با javascript یا php یا هر چی که باشه . فقط اینکارو بشه انجام داد.

متشکرم
نبی

آخرین ویرایش:

oxygenws

Active Member
فایل دور رو با fopen بازش کن و محتویاتش رو تو یک رشته بریز و در نهایت با تابع eval به صورت کد اجرایی درشون بیار. (اگر اطلاعات بیشتری در مورد همین توابع خواستی، راهنمای php رو ببین.)

NabiKAZ

Well-Known Member
البته به طور کلی ایده خوبیه !
ولی در این مورد اصلا کاربردی نیست
اگر دسترسی به فایل آزاد باشه و بشه با fopen بازش کرد که دیگه نیازی نیست لقمه رو پیچوند و براحتی با include هم الحاق میشه !
صحبت سر فایلهایی است که بر روی سرور های دیگر است و دسترسی به اونها معمولاً به این صورت میسر نیست. البته در مورد مثلا سورس کدهای php به متن اصلی برنامه نیازی نیست و فقط کافیه خروجی اون به صورت html الحاق بشه (چون اصلا الحاق سورس اصلی کدهای php که بر روی هاست دیگر هستند کمی غیر منطقی است!)

باز هم از کمک شما متشکرم
نبی

oxygenws

Active Member
خوب به جای fopen با هر چی که دسترسی داری بازش کن، چمی دونم، مثلا با ftp یا با ... (با هر چی که دسترسی داری، لابد الان می گی اصلا به فایل هم دسترسی نداری و کامپیوتر طرف اصلا به اینترنت هم وصل نیست!!!! :D )

NabiKAZ گفت:
اگر دسترسی به فایل آزاد باشه و بشه با fopen بازش کرد که دیگه نیازی نیست لقمه رو پیچوند و براحتی با include هم الحاق میشه !

سخن فوق العاده عجيبيه.
مگه باز بودن دسترسي براي include و fopen فرق هم مي كنه؟

NabiKAZ

Well-Known Member
اصلا من نمیدونم چرا فکر میکردم نمیشه فایلهای خارج از هاست رو include کرد ؟! من الان زدم include "yahoo.com" مثه ماست صفحه اول یاهو چسبید به کدهام !!! شما امتحان کرده بودید؟

در مورد دستور fopen هم که فکر میکردم دسترسی ممکنه نداشته باشه و... امتحان کردم در مورد همه سایتها خوب کار میکنه و این راه هم جواب داد ...!

ممنون
نبی

NabiKAZ گفت:
اصلا من نمیدونم چرا فکر میکردم نمیشه فایلهای خارج از هاست رو include کرد ؟! من الان زدم include "yahoo.com" مثه ماست صفحه اول یاهو چسبید به کدهام !!! شما امتحان کرده بودید؟

در مورد دستور fopen هم که فکر میکردم دسترسی ممکنه نداشته باشه و... امتحان کردم در مورد همه سایتها خوب کار میکنه و این راه هم جواب داد ...!

ممنون
نبی

زكي. خيال كردي
چيزي كه براي شما مياد دقيقا همون چيزيه كه آدرسشو تايپ كني تو آدرس بار.
آخه بعضيا خيال مي كنن ميتونن به سورس ها اينجوري "دست بيازند"!!!!!

NabiKAZ

Well-Known Member
سيسرا گفت:
زكي. خيال كردي
چيزي كه براي شما مياد دقيقا همون چيزيه كه آدرسشو تايپ كني تو آدرس بار.
آخه بعضيا خيال مي كنن ميتونن به سورس ها اينجوري "دست بيازند"!!!!!

دکی! نه عزیزم خیال نکردم ! درست مطمئنم !!!
یه بار دیگه پست اولم رو بخون : "خروجی یه فایل php یا حتی یه فایل html رو میخوام طوری به فایلم بچسبونم که تو دل سایتم باشه ..." من هم درست خروجیش رو میخواستم استفاده کنم . خودم میدونم به سورس نمیشه دسترسی داشت ....

همین دستور کوچولوی بالا رو یه بنده خدایی که کارش لنگ بود و خیال میکرد حالا باید چند صد خط برنامه نوشت برای اینکار حاظر شده بود از من 30 هزار تومن بخره ! منم گفتم یا 50 هزار تومان یا هیچی ! تازه اول گفتم 100 هزار تومن !!! آخرم خودش فهمید... البته آشنا بود میخواستم اذیتش کنم ;)

آخرین ویرایش:

NabiKAZ

Well-Known Member
حالا یه سوال دیگه !
روشی که در بالا ارائه شد یعنی وارد کردن یه url در دستور include باعث میشه کد سورس کد خروجی رو عیناً به کدهای ما اضافه کنه و مسیر دهی های اون از اونجایی که به صورت نسبی و وابسته به اون هاست هستند ممکنه دیده نشن ! چطور میشه ضمن اینکه خروجی اون سایت به سایت ما میچسبه ، تصاویر اون هم به درستی نمایش داده بشه .

یا به عبارت دیگه چطور میشه سایت رو به صورت کامل اورد روی هاست خودمون و از اونجا اجرا کرد! یه چیزی تو مایه های نسخه های پشتیبانی که گوگل از سایتهای مختلف در بانکش ذخیره میکنه !

یا یه چیزی مثل سیستم آنتی فیلترینگ هایی که به اسم PHProxy سورسش دست همه است... آخه در این موردم مسیر ها رو ببینید متوجه میشید...

باتشکر
نبی

NabiKAZ گفت:
روشی که در بالا ارائه شد یعنی وارد کردن یه url در دستور include باعث میشه کد سورس کد خروجی رو عیناً به کدهای ما اضافه کنه و مسیر دهی های اون از اونجایی که به صورت نسبی و وابسته به اون هاست هستند ممکنه دیده نشن ! چطور میشه ضمن اینکه خروجی اون سایت به سایت ما میچسبه ، تصاویر اون هم به درستی نمایش داده بشه .

یا به عبارت دیگه چطور میشه سایت رو به صورت کامل اورد روی هاست خودمون و از اونجا اجرا کرد! یه چیزی تو مایه های نسخه های پشتیبانی که گوگل از سایتهای مختلف در بانکش ذخیره میکنه !

بطور مطلق امكان نداره مگر اينكه اول سوسرس رو بخوني، نمايشش ندي، بعد url جايگزين بدي و بعدش نمايش

payamix

Member
مدتی قبل من توی hotscript یه برنامه دیدم که اینکار رو میکرد (به صورت کد دزدی از سایت دیگه!)

واژه هایی مثل fetch رو توی hotscript سرچ کنید.

NabiKAZ

Well-Known Member
سيسرا گفت:
بطور مطلق امكان نداره مگر اينكه اول سوسرس رو بخوني، نمايشش ندي، بعد url جايگزين بدي و بعدش نمايش

این دقیقا همون چیزیه که من میخوام !
اگر اشتباه نکنم PHProxy درست از همین روش استفاده میکنه و برای اینکار یک کلاس داره & شاید بشه از همون استفاده کرد.

payamix گفت:
مدتی قبل من توی hotscript یه برنامه دیدم که اینکار رو میکرد (به صورت کد دزدی از سایت دیگه!)
واژه هایی مثل fetch رو توی hotscript سرچ کنید.

از راهنماییتون ممنونم .
جستجو کردم چیز خاصی پیدا نکردم ، اگر لطف کنید کمی جزئی تر راهنمایی کنید ممنونتون میشم .

NabiKAZ

Well-Known Member
ای ول !
جناب payamix دمت گرم ! فقط یک کلمه گفتی ولی گل گفتی !
ممنونم آقا از راهنماییت ، پیداش کردم. سرنخ خیلی خوبی دادی!

این روش include:
http://www.ahwazserver.com/temp/test_include/index.php?url=http://www.ahwazserver.com/index.php
و اینم روش جدید:
http://www.ahwazserver.com/temp/test_include/forward2.php?url=http://www.ahwazserver.com/index.php

در این روش علاوه بر اینکه تصاویر نمایش داده میشه ، لینکهای درون سایت نیز به صورت صحیح تبدیل میشه و کار میکنند. یعنی درست همون چیزی که جناب "سيسرا" فرمودند.

لینک داون لودش هم اگه اجازه بدید یکی دو روز دیگه بزارم (وقتی سورس رو فروختم ;) )

چاکریم
نبی

آخرین ویرایش:

payamix

Member
خواهش میکنم.

خودم هم یه ایده دارم که شبیه این رو بشه نوشت :

1-اول صفحه مورد نظر رو برنامه بگیره و یه جا به صورت موقت ذخیره کنه (که طبیعتن به صورت HTML) هستش.
2-برنامه بیاد از اون جمله ای که ما تعریف میکنیم تا جمله بعدی که ما تعریف میکنیم رو برای ما جدا بکنه و هر جا بخوایم نمایش بده (مثلن از تگ <body> تا تگ </body>) ...

NabiKAZ

Well-Known Member
اول که ایدت رو خوندم نفهمیدم کاربردش چیه ! ولی چند دفعه دیگه که خوندم یه چیزی اومد تو مغزم ! اینجوری میشه براحتی بخش خاصی از یه سایت رو تو سایتمون چسبوند. مثلا یادمه یه سایت معرفی یه سری جنس بود. بعد یه دوستی میخواست لیست اون اجناس رو فقط تو سایتش نمایش بده و وقتی کاربر روی سفارش کلیک میکنه نره به فرم خرید اون سایت. بیاد به فرم خرید سایت خودش ! یعنی نمایش اجناس از اون سایت خونده بشه، و لینک سفارشات عوض بشه. ضمن اینکه هدر و فوتر و موارد زائد هم باید حذف میشد. بها این سورس و این روش دقیقا میشه این کار رو انجام داد. و این یعنی یه دزدیه به تمام معنا !!!! قیمت سورس رو باید ببرم بالا !! میخواستم 100 هزار تومن بندازمش به یارو ، قیمتشو ببرم بالا نه ؟! :p

ضمنا به این کاری که شما گفتی تو یه فایل ذخیره بکنه و بعد بخونه اصلا نیازی نیست ! چون در حین خوندن صفحات سایت میشه یهجاش رو تغییر داد ، حذف کرد یا اضافه کرد و همه کارها رو تو همون لحظه خوندن میشه انجام داد و نیازی به ذخیره سازی و استخراج مجدد نیست. لینکشو برای شما فقط خصوصی میفرستم. چند روز دیگه هم عمومی میزارم همینجا ....

چاکریم
نبی

payamix

Member
بله ، کاربردش همونه ، ولی اگر صاحب صفحه اصلیه بفهمه و بیاد یک کم کدهای خودش رو عوض بدل بکنه ، کاسه کوزه ما میریزه به هم ... :twisted:

NabiKAZ

Well-Known Member
خب! همون طوری که ما کاسه کوزه اونو بهم ریختیم و مجبورش کردیم تو کداش دست ببره !
و اونم کاسه کوزه ما رو بهم ریخت !
خب ! بازم ما کاسه کوزه اونو بهم میزنیم ....
تا ببینیم آخرش کی کم میاره :)))
ضمنا معمولا اطلاعات استخراجی از بانک اطلاعاتی توسط حلقه های تکرار یه شکل ثابتی دارند! که این کارو برای تشخیصشون راحت تر میکنه !

راستی! یه سوال دیگه !
چطوری میشه آدرس بار تغییری نکنه !
یعنی اینکه بعد از اینکه روی لینکی کلیک شد . ادرس بار همون اولیه بمونه . یعنی یا آدرس اولیه باقی بمونه و تغییر نکنه یا اگر بشه هر چیزی که دوست داریم رو جایگزین کنیم ...
اصلا میشه همچین چیزی؟
فکر کنم یه چیزی مثله سایتهای tk. ! چون یادمه اونجا یه آپشن بود که میپرسید میخواید آدرس سایتی که بهش فوروارد میشه رو تو آدرس بار نشون بده یا نده !

NabiKAZ گفت:
خب! همون طوری که ما کاسه کوزه اونو بهم ریختیم و مجبورش کردیم تو کداش دست ببره !
و اونم کاسه کوزه ما رو بهم ریخت !
خب ! بازم ما کاسه کوزه اونو بهم میزنیم ....
تا ببینیم آخرش کی کم میاره :)))
ضمنا معمولا اطلاعات استخراجی از بانک اطلاعاتی توسط حلقه های تکرار یه شکل ثابتی دارند! که این کارو برای تشخیصشون راحت تر میکنه !

راستی! یه سوال دیگه !
چطوری میشه آدرس بار تغییری نکنه !
یعنی اینکه بعد از اینکه روی لینکی کلیک شد . ادرس بار همون اولیه بمونه . یعنی یا آدرس اولیه باقی بمونه و تغییر نکنه یا اگر بشه هر چیزی که دوست داریم رو جایگزین کنیم ...
اصلا میشه همچین چیزی؟
فکر کنم یه چیزی مثله سایتهای tk. ! چون یادمه اونجا یه آپشن بود که میپرسید میخواید آدرس سایتی که بهش فوروارد میشه رو تو آدرس بار نشون بده یا نده !

ميتوني از يك صفحه فريم دوتايي استفاده كني كه يكيش فقط يك پيكسل باشه. اين كار رو دامين هاي .tk هم انجام داده

payamix

Member
چرا frame دوتایی ؟!

یک frame تکی استفاده کنید :

کد:
<frameset rows="*">
	<frame name="main" src="xxxx.htm" scrolling="auto" noresize>
</frameset>

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام ؛
از سيسرا و payamix تشکر میکنم .

خودم با iframe کار کرده بودم ولی نمیدونم چرا یادم بهش نبود.

بازم ممنون
نبی

جدیدترین ارسال ها

بالا