فايل فلش در فرانت پيج

bigharar4

Member
سلام دوستان عزيز

كسي ميتونه بگه چطوري ميشه يه فايلي را كه با فلش طراحي شده ميشه تو سايتي كه با فرانت پيج طراحي ميكني بذاري؟؟

البته يه جايي آقا مجيد گفته بودن با insert object ميشه اينكار را كارد اما من همچين گزينه اي پيدا نكردم. با گزينه هايي هم كه نزديك بود امتحان كردم اما :?

اگه كسي كمكم كنه ممنون

shahrokh_xp

Active Member
فايلي كه با فلش طراحي شده با html ضبط كنيد بعد كد آن را كپي كرده و در فرانت پيج كپي كنيد :wink:

bigharar4

Member
آقا شاهرخ اتفاقا اين كارم كردم اما وقتي ميارم رو صفحه فرانت پيج جاش خالي نشون ميده و اصلا فايل فلش را نشون نميده :eek:

ACTIVE

Active Member
با سلام
بله آقا منم اين مشكلو دارم مال منم سفيد مياره ولي وقتي خوده Html فايل فلشو تو فرانت پيج باز ميكنم ميشه روش تغييراتي داد .
حالا اگه ممكنه بگين چطوري بصورت مستقيم مثلا مانند رفتار با يك عكس با يك فايل SWF در فرانت پيج رفتار كنيم ؟؟ ..
ارادتمند همگي

Zanguei

Member
آقا اگه فلشتون تو صفحه سفيد نشون ميده برين به اين آدرس:
C:\Program Files\Macromedia\Flash MX\Players\Debug
و بعد فايل Install Flash Player 6 AX.exe رو اجرا كنين.

sambol

Active Member
توجه كن

اقا جون راهي كه دوستان گفتن درسته ولي دقت كن بايد ببيني فايل فلش رو كجا قرار مي دي مثلا اگه ورداري بزاري تو ايماجت ولي اول بقل هاچ تا اي ملت بوده ديگه اون رو پيدا نمي كنه ممكنه به خاطر اين باشه مگر نه راهش هموني هستش كه دوستان گفتن :idea:

shahrokh_xp

Active Member
آقا ميدونيد كه يا بايد اون فايل فرانت پيچ را در كنار همان فايل فلش سيو كنيد يا آدرس فايل را در كد html تغيير دهيد :wink:

saman_sweden

Active Member
آقا نوشته هاي آقا شاهرخكاملا درست است و من بسط دادم
ببينيد اين كدرا شما بايد توي html خودتان قرار دهيد
کد:
<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
 codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0"
 WIDTH="1" HEIGHT="1" id="your flash" ALIGN="">
 <PARAM NAME=movie VALUE="your flash.swf"> <PARAM NAME=quality VALUE=high> <PARAM NAME=bgcolor VALUE=#FFFFFF> <EMBED src="your flash.swf" quality=high bgcolor=#FFFFFF  WIDTH="1" HEIGHT="1" NAME="your flash" ALIGN=""
 TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></EMBED>
</OBJECT>
در ضمن تا اونحا كه من ميدونم فرانت پيچ توي منو در اينسرت اين امكان را داره كه خودتون برنامه فلاش را مستقيم كد بدهيد يعني فرانت پيچ خودش درست مي كنه يكي از دكمه ها است
(متاسفانه من فرانت پيچ ندارم برا همين هم خضور ذهن به اون دكمه خاص اشاره كردم ندارم)

sitesabz

Member
saman_sweden گفت:
آقا نوشته هاي آقا شاهرخكاملا درست است و من بسط دادم
ببينيد اين كدرا شما بايد توي html خودتان قرار دهيد
کد:
<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
 codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0"
 WIDTH="1" HEIGHT="1" id="your flash" ALIGN="">
 <PARAM NAME=movie VALUE="your flash.swf"> <PARAM NAME=quality VALUE=high> <PARAM NAME=bgcolor VALUE=#FFFFFF> <EMBED src="your flash.swf" quality=high bgcolor=#FFFFFF  WIDTH="1" HEIGHT="1" NAME="your flash" ALIGN=""
 TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></EMBED>
</OBJECT>
در ضمن تا اونحا كه من ميدونم فرانت پيچ توي منو در اينسرت اين امكان را داره كه خودتون برنامه فلاش را مستقيم كد بدهيد يعني فرانت پيچ خودش درست مي كنه يكي از دكمه ها است
(متاسفانه من فرانت پيچ ندارم برا همين هم خضور ذهن به اون دكمه خاص اشاره كردم ندارم)
آقا جان همانطور كه آقا سامان گفتن كار خيلي راحته چرا دردسر ميديد به خودتون.
بايد در فرانت پيج insert-->webcomponent را بريد بعد هم بايد در پنجره جديد براي قرار دادن يك فلش در صفحه بايد قسمت Advanced Controls را انتخاب كنيد اگر ميخواهيد يك فلش قرار دهيد Plug-In را انتخاب كنيد و سپس مسير فايل فلش(SWF) را به أن بدهيد .
به همين راحتي

melica

New Member
براي گذاشتن فلش يه راه ساده هست فقط يه كم سنگين ميشه. اين مسير رو برو:
insert-->web component--> advanced--> pludin
بعد آدرس فلش مورد نظرت رووارد كن.
در ضمن فرانت پيج 2003 اين كارو خيلي راحت كرده

navidal

Member
melica جون من يه فايل فلش با بك گروند مشكي دارم كه وقتي اونو به صورت پلاگ اين وارد مي كنم حاشيه اون سفيد مي شه و هر كاري مي كنم كا ملا مشكي نمي شه اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا