فارسی نوشتن در listbox

من میخوام تو listbox فارسی بنویسم اما نمی شه چی کار می تونم بکنم
فارسی مینویسم ولی موقع اجرا نوشته ها به صورت علامت سوال نشون داده می شن

aff - SEvEN

Banned
من میخوام تو listbox فارسی بنویسم اما نمی شه چی کار می تونم بکنم
فارسی مینویسم ولی موقع اجرا نوشته ها به صورت علامت سوال نشون داده می شن

سلام آقا ... ظهر بخير .
نسخهء MMB شما چند هست ؟ متاسفانه بيشتر اين ايرادات در ورژن 4.9.7 ايجاد مي شه ...
از نسخه 4.9.6 استفاده کنيد ببينيد مشکل رفع مي شه يا نه . البته متاسفانه خدمتتون عرض کنم که به تجربه ديدم زماني که بر روي سيستم خودمون مشکل حل مي شه ، وقتي پروژه روي سيستم ديگه اي اجرا مي شه باز هم متن فارسي بصورت علامت سوال در ميادش . :shock:

مثلا خود من روي پي سي خودم اين مشکل رو در استفاده از 4.9.6 ندارم اما وقتي پروژه رو منتقلش مي کنم به لپ تاپم که مارکش کامپک هست و ويندوز هم فارسي رو پشتيباني ميکنه همهء متن هاي فارسي به علامت سوال تبديل مي شن .

به مساله خيلي محمي اشاره کرديد شما ... اجازه بدين در وقتي مناسب ، مدير محترم انجمن ، آقا سيلور يا يکي از اساتيد ديگه با تامل بگن نظرشون چي هست ...

لطفا يک SAMPLE هم از مشکلتون درست کنيد و پيوست کنيد تا تست کنم .

متشکرم.

مرسی دوست عزیز
اولا که ورژن نرم افزار من 4.9.7 هست در ثانی اگه یه ورژن پائین تر هم نصب کنم چه فایده داره بازم مشکل به طور کامل حل نمی شه

000000

New Member
من دقیقا متوجه نشدم ولی اگه فونت رو امبد کنید و دستور نصب رو بدید همزمان مشکل حل نمی شه ! می شه ... اگه درست متوجه شده باشم.

splinter cell

Well-Known Member
دوست عزیز!با سلام به شما
این زیرخاکی رو از کجا پیدا کردید؟بهتر بود اول یک نگاه به تاریخ ایجاد این تاپیک میکردید(یک سال و اندی پیش) و دیگه اینکه توی همین یکی دوصفحه اول انجمن چندین بحث راجع به همین موضوع ها شده و شما میتونید اونجا بحث رو پیگیری کنید.مزیت اینکار اینه پستهای جدید و بعضا بدون پاسخ زود از دید اعضا محو نمیشوند.تشکراز همکاری شما دوست عزیز

splinter cell

Well-Known Member
بنده هم منکر این مطلب نیستم که کسی نباید سئوال کنه!فقط منظورم این بود که یه چنین بحث هایی توی همین صفحات ابتدایی انجمن شده بود که با یک سرچ کوچک قابل دسترسی بود.
ضمنا توی یکی از همین تایپیکها جمله ای از شما دیدم که نوشته بودید

ولی باور کنین که این انجمن اینقدر سوال می پرسن که سوالای ما از دیروز تا حالا میره می چسبه اوون پاینا و می ترسم کسی بهش جواب نده..

خوبه یکی به اینها هم جواب بده.. جای اینکه اینقدر سوال بپرسین!! حداقلش برین یه چند جا تحقیق کنین (منظورم چه حرفه ایهاش چه تازه کاراشه)

و فکر کنم حرف من هم توی همین مایه هاست!درسته؟؟ مگر اینکه شما حرف دیروزتون با امروزتون فرق کنه!
در هر صورت ما ارادتمند همه دوستان با صفای مجید آنلاینیم.اونم عزیزی مثل شما. یا حق!

meysam99

New Member
سلام
در لیست باکس می شود فاسی تایپ نوشت. فقط مشکل اینجاست که راست چین نمی شود. من از آخرین ورژن استفاده می کنم ولی فکر نیم کنم با نسخه های قبلی مشکلی داشته باشه. فقط تنظیمات فارسی ویندوز رو تو کنترل پنل درست ست کنید مشکلی نخواهید داشت.

جدیدترین ارسال ها

بالا