فارسي نوك 7.3 رايگان رو دانلود كنيد ...

nik_sali

Member
عزيز شما كارتون جاي تشويق و حمايت داشت ما هم وظيفمون رو انجام داديم

وقتي شما كارتون رو بدون چشمداشتي واسه دانلود گذاشتين ما هم كوچكترين وظيفمون تشكر از زحماتتون هست

ممنون

andisheh

New Member
????? ???? ???? ???? ????? ?? ???? ?? ?????
?? ?????? ?? ???? ????? 0???? ??? ???
??? ??? ?? :?:
??? ???? ?? ??

Warning: fopen(config.php): failed to open stream: Permission denied in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1680

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1681

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1682

andisheh

New Member
ايميل براي فعال كردن كاربر رو خالي مي فرسته
كد امنيتي هم نشان نميده 0پيدا نمي كنه
نصب نمي شه :?:
كمك ارور مي ده

Warning: fopen(config.php): failed to open stream: Permission denied in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1680

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1681

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/atshan/public_html/110/html/install.php on line 1682

sarallah

Member
آقا گفتم كه شما config.php كاملا پاك كن بعد installer رو اجرا كن
شما موقع نصب بايد نشون دادن كد امنيتي رو فعال كني يا اينكه gfx_chk = 0 رو در فايل config تغيير بدي
در ضمن اگه نصب نميشه شما از كجا ميدوني كه ميل فعال ساز نمي فرسته

كد امنيتي رو نشون نميدده

آقا سلام منم همين مشكلو دارم بعد نصب كد امنيتي رو نشان نميده ميشه اشكالشو رفع كنين؟ ممنون ميشم.اينجوري نميشه لاگ اين كرد.

7مشكل اساسي و اصلي نوك جديد

7مشكل اساسي و اصلي نوك جديد كه تا الان كشف كردم:
1.كد امنيتي را نشان نمي دهد.
2. امكان تغيير شاخه هاي اخبار نيست.
3. امكان عضويت موجود نيست و پس از كليك كردن دكمه ژايان يك error_ مي دهد كه باعث لغو عضويت مي شود.
4. forum لود نمی شود و اشکال خطای دیتابیس رو می گیره.که باعث تغییر نیا فتن فوروم می شود و یا به عبارتی امکان درست کردن انجمن نیست.
5.امکان درست کردن عضو جدید در مدیریت با ارور همراه است.
6.امکان اضافه کردن شاخه خبری با نشان دادن این شاخه از قبل موجود می باشد نیست.
7.بلاک آمازون کار نمی کند.
نتیجه گیری کلی: این نوک هر کاریش کنی باز یک جاش می لنگه و درست بشو نیست هر هفته(بعضی مواقع 1 ماه) ورژن بیرون میده که اشکالاتشو بپوشونه ولی بازم نمی تونه . پس بهتره همه بی خیال این پی اچ پی نوک شویم و به دنبال سی ام اس های دیگر مثل زوپس , e107, مامبو و...... باشیم . این نوک تنها چیزه خوبی که توش دیدم عکساش بود که در مدیریت استفاده میشد. شخصأ من خودم از عکساش خوشم اومد. حالا سی ام اسی که بهتون پیشنهاد می کنم زوپس و تا حدودی e107 است این دوتا (مامبو رو نمی دونم خوبه یا نه) رو پیشنهاد می کنم , حالا شخصأ از برنامه نویسان و سایر افراد متخصص می خواهم به جای فارسی کردن این ورژن های پی اچ پی نوک یکی بیاد یک تبدیلگر برای دیتا بیس این سی ام اس به زوپس و غیره بنویسه ممنونم.

arashpino

Member
آقا ممنونم كه كمك كرديد و نحوه ارتقا رو گفتيد ولي من به مشكل خوردم.من تمام فايلهاي قبلي رو پاك كردم و فايلهاي جديد رو جايگزين كردم.بانك اطلاعاتي كه از سايت گرفته بودم رو امپورت كردم وupgrade.php رو اجرا كردم.ولي درموقع ارتقا اصلا هيچ چيزي ديده نميشد.وهيچي نه اروري نه چيزي.ولي به هرحال ممنونم

andisheh

New Member
دستت درد نكنه نصب كردم
1-ولي كد امنيتي را پيدا نمي كنه
مثلا عكسي كه پيدا نمي شه
حالت ضرب در داره
2- ايميل براي فعال سازي كاربر مي فرسته ولي خالي

kimiapt

Member
چند تا مشكل در ويرايش فارسي شما

من امروز اومدم رو سايت خودتون يه نگاه كردم چند تا مشكل در نگاه ائل ديدم
در بسياري از بخشها تاريخ هنوز ميلادي است . از جمله بخش دريافت فايل و بخش لينكها و ...
و ...
فكر كنم بايد يه مقدار ديگه بررسي بكنيد . ولي در كل تلاشتون ارزشمنده !
:eek:

sarallah

Member
سلام
آقا اون اشكالاتي كه شما گفتيد اصلا در نوك وجود نداره !
-در مورد كد امنيتي روي لوكال هاست كار نمكنه (بايد اكستنشن رو نصب كنيد) و روي هاست هم بايد هاستتان ساپورتش كنه
-در مورد ميل فعال سازي هم بقيه دوستان لطفا يه امتحاني بكنند و نتيجه رو بگند (البته نه رو localhost !!)
-در مورد سايت خودم هم گفتم كه عزيز اين ورژن 6.5 هستش كه بايد آپديت بشه بعدش شما كدوم سايت رو ميگيد‌ ؟؟؟؟

zoghal

Active Member
من هم به مشكل خوردم

سلام
كارتون بسيار عالي بود
و ميشه گفت از نظر امنيت هم بالا بود
اما
من هم به مشكل خالي بودن ايميل براي فعال سازي برخورد كردم و كد امنيت هم اصلا نشود داده نمي شه
ميخواي خودتون امتحان كنيد
http://www.hamedana.com

zoghal

Active Member
من هم به مشكل خوردم

سلام
كارتون بسيار عالي بود
و ميشه گفت از نظر امنيت هم بالا بود
اما
من هم به مشكل خالي بودن ايميل براي فعال سازي برخورد كردم و كد امنيت هم اصلا نشود داده نمي شه
ميخواي خودتون امتحان كنيد
http://www.hamedana.com

sarallah

Member
آقا تشكر
من نگاه ميكنم اگه اشكال داشت براتون patch ميدم
لطفا همه دوستان اگه اشكالات ديگه داره بگن كه همه رو باهم انجام بدم و دوباره كاري نشه و تو يه patch بزارم
در ضمن من به علت يه سري مشكلات فعلا نميتونم سايتم رو ارتقاء بدم لطفا يكي از دوستان همكاري كنه تا فايلهاي patch رو اول براش بفرستم تا تست كنه بعد بدم واسه دانلود(پيغام بديد)
باتشكر

ali_crown

Member
آقا sarallah خيلي باهال و گلي و از اين كارت خيلي خوشم اومد آقا ايول دمت گرم
اميدوارم هميشه موفق باشي

قربان همگي بچه هاي گل و باهال مثل اين آقا sarallah خودمون

مخلص همگي شما
علي

sarallah

Member
سلام
آقا ما چاكر پيچ تمام بچه هاي مجيد آنلاينيم ما رو شرمنده نكن

-در مورد كد امنيتي ٬ ارسال ايميل و اخبار حق با شماست و تا فردا سعي ميكنم اين مشكلات رو حل كنم و براي دانلود بزارم ( اگه مشكلات ديگه اي هم هست بگيد لطفا )
اما در مورد انجمن و كاربران اون خطا ها بخاطر اينه كه شما احتمالا از فايلهاي sql و installer من استفاده نكردي (دوباره نصب كن)

سلام آقا از بابت اين فارسي كردنت ممنون.
1. آقا من از اينستالر شما استفاده كردم ولي با اين حال 2 بار ديگه هم اينستال كردم ولي باز خراب بود.
3. من براي رفع اين مشكل خودم اقدام كردم و تيبل يوزرز را در ديتابيس ژاك كردم و اس كيو ال اش رو از خود پوشه اس كيو ال ريختم(اس كيو ال فقط تيبل يوزرز منظورمه) و الان درست شده اگر كس ديگه هم مشكل داره اين كارو بكنه احتمالأ مشکل این در فایل اینستال که شما درست کردیه که مقادیر تیبل یوزرز رو اشتباه گذاشتی. با این حال خوب شده این.
3.آقا این فوروم فارسی نیست می تونی یک کاریش بکونی؟ ممنون.

آقا یک چیز دیگه اینکه الان من با یوزر خودم که در زمانی که داشتم مدیریتمم میساختم زده بود می خوای یوزره سایت هم باشی رو کلیک کردم آره بدش مدیریتمم ساخت حالا نمی تونم به عنوان یک یوزر معمولی لاگ این کنم یعنی میگه پسورد ات اشتباهه حالا رفتم رجیستر کنم گفت موجوده هم ایمیلت هم یوزرت فکر کنم این اشکال از لاگ این باشه اگر میشه اینم درست کن.راستی چجوری میشه دیباگ رو روشن کرد؟ کجاشه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا