غیرفعال شدن Drag&Drop ویندوز اکسپلورر!!!!!

Cyletech

Member
من یک احتمالی میدم، فقط بگید که از وقتی که این دو ویندوز در کنار هم قرار گرفتن (یا حداکثر 1 هفته پس از این) این مشکل براتون ایجاد شده؟

pouya saadeghi

Active Member
تقريبا 5~6 روز بعد از نصب سون, ولى آخه سون رو يه درايو ديگه نصبه!
يه چيز ديگه: اكس پى 32 بيته / سون 64 بيته

مگه ويندوز جديد روى فايلاى درايواى ديگه تاثير ميذاره آخه؟!

Cyletech

Member
بگذار کمی بروزت کنم داداش :green: مایکروسافت در خبرنامه ای گفته که دیگه پشتیبانی از ویندوز های XP ، 2000 و ویستا RTM نمیشه و همه باید به یکی از نسخه های ویندوز 7 مهاجرت کنند! حالا این یعنی چی؟ یعنی دیگه جواب سوال داده نمیشه، آپدیت نمیشه! و اینا رو یک ویندوز نداشته باشه یعنی هیچی! پس دیگه لازم نیست غم ویندوز ایکسپیتو بخوری :)
حالا بریم سر مشکل حضرت عالی جان :rose: شما لطفا راهی که میگم رو برو و جوابش رو در همین تاپیک اعلام کن.
1. روی استارت منو کلیک راست و properties رو انتخاب کند بعد در تب Start Menu بخش advanced چک کن ببین این enable drag and drop چک خورده یا نه که هیچی اما اگه تیک خورده بود تیکشو بردار و OK کن.
2. فایل ضمیمه شده رو دانلود کن و نصب کن و بعد یک ریستارت کن

نکته: اگر درست نشد ایندفعه در مرحله اول فقط تیکشو بزن و OK کن (نیاز نیست فایل رو دوباره در این مرحله نصب کنی)

پیوست ها

• enabledragndrop.zip
    369 بایت · بازدیدها: 19

pouya saadeghi

Active Member
ممنون. :rose:
دوست عزیز drag and drop در properties فعاله (فعال بودنش اولین آپشنیه که من ترم دوم نرم افزار ، برای حل این مشکل چک کردم :green: )
درمورد مساله پشتیبانی xp خبر دارم ولی این که دلیل نمیشه اکس پی با نصب سون مشکل پیدا کنه!
روی سیستم های دیگه ای که xp و 7 نصب هستن مشکلی در drag and drop نداشتن :-?

با اون فایل رجیستری هم متاسفانه مشکل حل نشد...

:rose:

Cyletech

Member
پویا جان راه زیر رو برو. دیگه راه دیگه ای به ذهنم نمی رسه. کلی هم جستجو کردم اما هیچکدوم مناسب نبودند. منم الان با IE ویندوز 7 مشکل دارم و اصلا درست بشو نیست (Damn!)
1. با آخرین آپدیت آنتی ویروست چک کن ببین ویروسی پیدا می کنه یا نه

pouya saadeghi

Active Member
مرسی از وقتی که گذاشتی :sad: با kaspersky2010 آپدیت شده هم اسکن کردم ولی به جز فایل کرک فتوشاپ فایل مخرب دیگه ای پیدا نشد!
حتی با registery booster هم رجیستری رو repair کردم ولی هنوزم نمیتونم یه فایلو تو یه فولدر درگ کنم...

Cyletech

Member
داداش جان این راهم برو لطفا:

1. از کل regedit یک فایل پشتیبان تهیه کن و بعد یک restore point هم تهیه کن برای اطمینان بیشتر بعد ریستارت کن و دوباره بیا بالا و فایل پیوست شده رو دانلود کن و نصبش کن بعد دوباره ریستارت کن (System Restore در استارت منو بخش Programs > System tools هست)

پیوست ها

• dragndropx.zip
    2.1 کیلوبایت · بازدیدها: 7

جدیدترین ارسال ها

بالا