عكس تري دي

Saeid Taheri

Active Member
سلام دوستان
خوشحالم از اينكه بخش مكس هم راه افتاد باتشكر از دستندركاران اين سايت به خصوص
آقا مجيد
شما دوستان ميتونيد از سايت زير نمونه كارهاي بسيار زيباي ببينيد
www.raph.com
خيلي زيباست از دست نديد
راستي اگه سوال در رابطه با تري دي داشتيد من در خدمتم

roozbeh007

Member
عالي بود.
آدم اين چيزا رو ميبينه عقده اي ميشه .ما كه تو همين فوتوشاپش مونديم چه برسه به 3D Max :(

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سعيد جان خيلي عاليه مشخصه تري دي كار حرفه اي هستي ها ":wink: آقا اين آموزشهايي كه ميدي رو ميتوني ترجمه كني به فارسي كه ديگه بهترتر بشه؟ :wink:

مجيد

Saeid Taheri

Active Member
Majid گفت:
سعيد جان خيلي عاليه مشخصه تري دي كار حرفه اي هستي ها ":wink: آقا اين آموزشهايي كه ميدي رو ميتوني ترجمه كني به فارسي كه ديگه بهترتر بشه؟ :wink:

مجيد

آقا مجيد ممنون از لطف شما عرضم به حضورتون من حدود شش ماه است تري دي كار هستم
و اين مقالات رو در حدي ميتونم ترجمه كنم نياز به كمك ديگران دارم
با تشكر از مد نظر شما دوست عزيز

MrMohi

Active Member
آقا این سایتی که معرفی کردین خیلی جالب بود .اگر وقت کنم و این دانشگاه اجازه بده انشالله بعد از راه اندازی مجدد این سایت مقالاتی رو در رابطه با طراحی اجسام مختلف و طریقه افکت گذاری و دادن جلوه های ویژه ارائه خواهم داد

Saeid Taheri

Active Member
MrMohi گفت:
آقا این سایتی که معرفی کردین خیلی جالب بود .اگر وقت کنم و این دانشگاه اجازه بده انشالله بعد از راه اندازی مجدد این سایت مقالاتی رو در رابطه با طراحی اجسام مختلف و طریقه افکت گذاری و دادن جلوه های ویژه ارائه خواهم داد

خواهش ميكنم دوست عزيز من هم اگه ميتونستم حتما اين كار رو براي دوستان انجام مي دادم ولي كمي زبانم ضعيف ولي در كل ميفهمم بايد چه كار كنم در كل تشكر و نيلزمند كمك شما در رابطه با اين سايت و درست كردن مقاله نيز هستم
موفق باشيد

Saeid Taheri

Active Member
سلام مجدد پيشنهاد ميكنم هر كي از هر عكسي در زمينه تري دي خوشش اومد بزاره اينجا
اول از همه خودم شروع ميكنم .

Saeid Taheri

Active Member
ولي اين هم بگم كه هر نرم افزار ي كه از ورژن سه رد شد نرمافزار قابل قبول و خوبيه

kami_mz

Well-Known Member
ببين از نظر راحتي كار بخواي خوب تقريبا 3DS راحت تره. ولي از نظر امكانات تا حدي ( نه خيلي زياد) Maya قويتره. از نظر پركاربرد بودن هم Maya پركابردتره. هم توي انيميشن هم توي special effect .

Saeid Taheri

Active Member
kami_mz گفت:
ببين از نظر راحتي كار بخواي خوب تقريبا 3DS راحت تره. ولي از نظر امكانات تا حدي ( نه خيلي زياد) Maya قويتره. از نظر پركاربرد بودن هم Maya پركابردتره. هم توي انيميشن هم توي special effect .
من با نظر شما كاملا مخا لفم ببخشيد ها نظرم رو گفتم

جدیدترین ارسال ها

بالا