طراح برای مجله اینترنتی فوتبال

sydsina

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیزم در MajidOnline

سایت ما (TopGoal.ir) تصمیمی مبنی بر اقدام انتشار یک مجله اینترنتی فوتبال کرده
همونطور که دوستانم خودشون بهتر میدونن این سایت یزرگترین و حرفه ای ترین سایت فوتبالی در میان سایتهای اینترنتی منطقه هست

برای این کار به افراد مختلفی نیاز مند بودیم جهت کارهای مختلف
و یکی از اون چند کار حیاتی و مهم ، بحص طراحی لوگو ، طرح روی جلد مجله و یک صفحه بند که بتونه با نرم افزار In Design کار بکنه

همچین ادمی در سایت ما 1 نفر بیشتر نیست که متاسفانه تمام کارهای گرافیکی سایت هم محول شده رو دوش همین یک نفر که عملا دیگه جایی برای پذیرش کار بیشتر نداره

از اونجا که قطعا مجیدانلاین حرفه ای ترین و اولین مرجع طراحی ایران بود که من در اینترنت سراغ داشتم ، صحبتی با مسئولان سایت کردم و قرار شد اینجا پیشنهاد خودمون رو مطرح کنم

نشریه اینترنتی ما واقعا یه نشریه حرفه ای هست
حتی یکی از متولیان این مجله یک خبرنگار حرفه ای هست که در 4 نشریه ورزشی حرفه ای کار میکنه و دوستان دیگه خبرنگارش هم در این امر کمک حال ما هستن

و از همه مهتر اینکه کار یک کار ارزشی هست
هیچ یکی از ما چه نویسنده مطالب چه طراح چه سردبیر و همه و همه ، هیچ پولی بابت کارکردمون دریافت نخواهیم کرد ....
حداقل در اول کار اینطور هست ، تا حالا بعدا با توجه به جذب اسپانسرها شاید تغییری صورت بگیره

و من فکر میکنم یه همچین نشریه ای که تحت نظر یک سایت پربازدید و معروف هست که بیش از 50 هزار عضو داره ، میتونه برای شماِ طراح نقش یک ویترین و نمایشگاه و بازی کنه از قابلیتهای شما و در اینده هیچ بعید نیست که کسای دیگه ای که از مجله ما بازدید میکنن از کار طراح این مجله احتمالا چشم نواز خوششون بیاد و پیشنهادات حرفه ای دیگه هم بهتون بشه

بحث اخر اینکه من این پست رو اینجا زدم تا اون دسته از دوستان عزیز مجیدانلانیم ، اگر تمایل دارن قابلیتهاشون و توانایی هاشون رو بروز بدن ، در درجه اول ما با کمال میل ازش استقبال میکنیم و فکر میکنم این مجله میتونه پله ترقی برای همه ما باشه
چه کسی که مطلب مینویسه چه کسی که طارحی میکنه و ...
و در وحله دوم میتونه محک خیلی خوبی باشه برای قابلیتهای شما طاراحان عزیز که قدرت طراحی خودتونو یه بار دیگه ، اینبار در یک کار حفه ای تر و جدی تر بسنجید

عزیزانی که تمایل به همکاری دارن لطفا در همین تاپیک اعلام امادگی کنن
امیدوارم با استقبال شما از این طرح روبرو بشم

ممنون از شما
سینا

جدیدترین ارسال ها

بالا