طراحی کامپوننت(پولی)

arshiajan

Member
با سلام من دارم یک سایت جوملایی برای خودم راه می اندازم.به یه کامپوننتی نیاز دارم که خصوصیت های زیر رو داشته باشه:
این کامپوننت می بایست طوری طراحی شود که با ورود کاربر در سایت(کاربر ثبت نام شده) یک فضا و وبلاگ به این کاربر تعلق گیرد تا وی بتواند صفحه ی جدیدی در سایت ایجاد کند و بتواند در کنار صفحه اصلی سایت منو های مورد نظر خود را در وبلاگ مربوط به خودش تولید لینک بکند

برای مثال کاربری با نام علی وارد سایت می شود و برای خود یک صفحه به نام گردشگری ایجاد می کند این کاربر می بایست بتواند لینک صفحه ی مورد نظر رابه منوی وبلاگ خود اضافه کند
شکلی که برای کنترل پنل کاربری در نظر گرفتهایم به شرح زیر است
1z6tel0.jpg

نکته: کاربر بعد از لاگین کردن وارد صفحه کاربری شده و ماجول بالا راکه فقط مخصوص کاربران است را رویت می کند
مثال بارز کامپوننت فوق همان سایت بلاگفا است
نکته: یک گالری عکس برای هر کاربر در نظر گرفته شود تا وی بتواند عکس خود را آپلود کند.گالری خود سایت کامپوننت پونی است و ما قصد استفاده از این کامپوننت را برای کاربران نداریم.و می خواهیم برای آن در این کامپوننت یک گالری ویزه هم کار شود.
نکته:ادیتور استفاده شده به منظور ارسال مطالب از سوی کاربران همان ادیتورپیش فرض جوملا باشد.

خوب فکر کنم توضیحات کامل بود.من وقت زیادی ندارم تا 3 شنبه وقت دارم.خیلی فوریه.قیمت بدین.اینم تلفن منه:
09125670834

مرسی​

sajjad_eb

Well-Known Member
بهترین، ساده ترین و ارزانترین راه استفاده از phpnuke هست

جدیدترین ارسال ها

بالا