طراحی مسابقه فلش

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
امیدوارم موفق و پیروز باشید
از آونگ عزیز و کیا جان خواهش می کنم یک بررسی کنن ببینند آیا امکانش هست برای بخش فلش هم یک مسابقه در نظر گرفته بشه چون واقعا این بخش توی این زمینه کاری انجام نداده و ...

موفق باشید

evt

Member
طراحی وب سایت مبتنی بر فلش گزینه خوبی برای مسابقه است .(البته وب سایت هایی که برروی وب وجود دارند.)
البته برای شروع ، بعد ها طراحی برنامه های مبتنی بر فلش پلتفرم میتواند لحاظ شود .

آخرین ویرایش:

BioDread

Banned
به نظر من کلاس نویسی از همه بهتره !!!

علاوه بر آشنایی با دانش کاربران میشه از کلاس های ایجاد شده استفاده کرد !!!!

mohsensemsarpour

کاربر فعال
ممنون از هر دوی شما دوستان
حتما مواردی که فرمودید خوب هستند ولی معمولا در مسابقات یک مرحله عمومی رو در نظر می گیرند بازم مونده به همت مدیران ببینیم چی می شه ...

موفق باشید

arman_p

Member
درود
آره من هم با این موافقم.
البته قبلا هم یه بار بحث شد و به نتیجه ای نرسید.
اما امیدوارم این بار به نتیجه برسه که میرسه.(چرا؟) چون آونگ شد مدیر
سپاس

evt

Member
به نظر من کلاس نویسی از همه بهتره !!!

علاوه بر آشنایی با دانش کاربران میشه از کلاس های ایجاد شده استفاده کرد !!!!

کلاس نویسی گزینه خوبی است و برای محک چارچوب مشخصی دارد .
البته چارچوب کلاس باید از قبل مشخص شود و موضوع آن طوری باشد که امکان کپی برداری از سایر مراجع کم شود .

آخرین ویرایش:

evt

Member
طراحی یک مسابقه برای فلش خیلی راحت نیست . موضوعاتی که میشه برای مسابقه استفاده کرد زیاده . نحوه داوری هم مهم هست . معمولا استاندار واحدی در این زمینه وجود نداره . سلیقه ها متفاوت هست و معمولا در چنین مسابقاتی بدلیل عدم وجود فیلد های مشخص برای قضاوت بر روی کار ، از نظر سنجی های عمومی استفاده میشه . که این مورد هم ممکن هست در سطح محدودی از کاربران مشکل ساز باشه .

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
برای این جور مسابقه ها باید یه موضوع باشه که شرکت کننده ها هر کدوم به سلیقه و روش خودشون کار کنن و بر ترین انتخاب بشه
کلاس نویسی هم اگه باشه مثلا باید برای انجام فلان کار همه کلاسشون رو بنویسن و بهترین انتخاب بشه (البته من با مسابقه کلاس نویسی موافق نیستم ، فقط به دلیل این که دوستان بیشتری بتونن شرکت کنند ، با این که حال مسابقه کلاس نویسی بیشتر مخصوصا که یکی از شرایطش MVC باشه :wink: )

و یا یه طرح کلی داده بشه برای طراحی سایت و امکاناتی که باید داشته باشه و حالا هر کسی با توجه به روش خودش این کار رو انجام بده
برای این که مشکل در داوری پیش نیاد باید شرایط دقیق گزاشته بشه
مثلا برای کد نویس سایت باید از کلاس مربوط به سایت استفاده بشه ، باید امکان تمام صفحه شدن و تغییر سایز متناسب رو داشته باشه و ...( این ها ر وبه صورت مثال گفتم)
وقتی این موضوعات تعیین بشه به طبع برای هر کدوم امتیازی در نظر گرفته میشه که هر کس تمیز تر کار هر بخش رو دربیاره تمام امتیاز اون بخش رو میگیره و به ترتیب دیگر شرکت کننده گان کم تر
اینجوری به مشکلی در امتیاز دهی پیش نمیاید ، چون فلش هم ریزه کاری داره و امتیاز دهی سخته

خوب این قبل این موضوعات با ماندانا و مجید برای جوایز صحبت بشه
کلا پروسه اش یه مدتی زمان می بره برای هماهنگی ، انتخاب داور ، تعیین جوایز ، آماده کردن شرایط و موضوع مسابقه و ... که باید ببینم مدیران سایت بسم الله میگن یا نه

این ها همه نظر شخصی بنده بود ، امید وارم مفید بوده باشه :green:

می تونید به دیگر مسابقات سایت هم سر بزنید و از تجربه هاشون استفاده کنید

دوستان هم میتونن همین جا نظرشون رو در موردی که دوست دارند مسابقه برگزار بشه اعلام کنند:)

BioDread

Banned
مسلما من هیچ موقع وقت برای طراحی سایت برای مسابقه نمیزارم

موضوع کلاس رو مشخص کنید

ببینیم بچه ها چند مرده هلاجن !!!

evt

Member
کلاس نویسی هم اگه باشه مثلا باید برای انجام فلان کار همه کلاسشون رو بنویسن و بهترین انتخاب بشه (البته من با مسابقه کلاس نویسی موافق نیستم ، فقط به دلیل این که دوستان بیشتری بتونن شرکت کنند ، با این که حال مسابقه کلاس نویسی بیشتر مخصوصا که یکی از شرایطش MVC باشه :wink: )

برنامه نویس طبق مدل mvc ، بدلیل حرفه ای بودن این مبحث گمان نکنم همانطور که خود شما اشاره کردید با استقبال روبرو شود . mvc دو تا اشکال اساسی داره : اول اینکه برای برنامه های کوچک قدری مسائل رو پیچیده می کنه و دوم اینکه خطایابی و اعمال تغییرات برای مدل mvc بسیار مشکل هست . ولی با همه این حرف ها من با مسابقه ی کلاس نویسی منطبق بر یکی از چارچوب های Design Pattern موافقم .
کلاس نویسی های دیگه چندان عیار برنامه نویس رو مشخص نمی کنه . هرکسی می آد 10 تا 20 خط کد مینویسه اسمش رو می زاره کلاس .
اگر دوستان مایلند مسابقه همون کلاس نویسی باشه و دوست هم ندارند که منطبق بر Design Pattern باشه به نظر من ساخت effect بر روی bitmap گزینه خوبی هست .
منتظر نظر سایر دوستان هستم .

در ضمن جهت اطلاعات بیشتر درباره MVC به آدرس زیر مراجعه کنید :
کلاس نویسی هم اگه باشه مثلا باید برای انجام فلان کار همه کلاسشون رو بنویسن و بهترین انتخاب بشه (البته من با مسابقه کلاس نویسی موافق نیستم ، فقط به دلیل این که دوستان بیشتری بتونن شرکت کنند ، با این که حال مسابقه کلاس نویسی بیشتر مخصوصا که یکی از شرایطش MVC باشه :wink: ) [/QUOTE] برنامه نویس طبق مدل mvc ، بدلیل حرفه ای بودن این مبحث گمان نکنم همانطور که خود شما اشاره کردید با استقبال روبرو شود . mvc دو تا اشکال اساسی داره : اول اینکه برای پروژه های کوچک قدری مسائل رو پیچیده می کنه و دوم اینکه خطایابی برای مدل mvc بسیار مشکل هست . ولی با همه این حرف ها من با مسابقه ی کلاس نویسی منطبق بر یکی از چارچوب های Design Pattern موافقم . کلاس نویسی های دیگه چندان عیار برنامه نویس رو مشخص نمی کنه . هرکسی می آد 10 تا 20 خط کد مینویسه اسمش رو می زاره کلاس . اگر دوستان مایلند مسابقه همون کلاس نویسی باشه و دوست هم ندارند که منطبق بر Design Pattern باشه به نظر من ساخت effect بر روی bitmap گزینه خوبی هست . منتظر نظر سایر دوستان هستم . در ضمن جهت اطلاعات بیشتر درباره MVC به آدرس زیر مراجعه کنید : http://evt.ir/actionscript/مدل-طراحی-برنامه-mvc-design-pattern/"]مدل طراحی برنامه MVC

آخرین ویرایش:

Insomnia

کاربر فعال
هنوز این تایپیک مورد لطف و مرحمت مدیران(چکار کنم! از این به بعد باید جمع ببندم! مدیر یکی نیست که!) قرار نگرفته اول این مسابقه تایید بشه بعد روی جزییات فنی مسابقه و کیفیت آن هم میشه صحبت کرد

Mr. LonelY

کاربر فعال
من فکر میکنم دوتا مسابقه باشه بهتره
یعنی چی؟!
یعنی اینکه یه مسابقه کلاس نویسی واسه افراد حرفه ای باشه
یه مسابقه ی طراحی سایت فول فلش واسه کم تجربه هایی مثل من باشه
حالا هر چیزی تو این مایه ها دیگه
که همه ی افراد تو همه سطح بتونن شرکت کنن!
نظرتون چیه؟!

amird

خبرگان انجمن فلش
ببینیم بچه ها چند مرده هلاجن !!!

بخییال بایو کل کلش نکن بزار دوستانه بره جلو
من که یه قطره هستم توی دریای شماها . و در حد مسابقه نیستم اما امیدوارم اگر قرار به مسابقه شد روابط بازم دوستانه بمونه (اینو هم از اون نظر می گم چون دیدم که بدون مسابقه چه جوری بچه ها می افتن به جون هم )
امیدورام مسابقه فقط و فقط رقابت سالم باشه

موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب ميبينم كه اين تاپيك بازديد كننده هاي زيادي داشته و داره !!!

براي موضوع مسابقه البته هنوز چيزي قطعي نشده ولي اين موضوع بيشتر به اكشن مربوط ميشه !!!

در حال بررسي ...

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا