طراحی مدیریت سایت

mazyar_f

Member
با سلام و تبریک سال نو البته با تاخیر :green:
یه سوال دارم شاید ابتدایی
یه سایت طراحی کردم که فقط یه سری اطلاعات کم و نسبتا ثابتی رو برای ارائه به بازدید کننده هاش داره.بدون بانک اطلاعاتی هست
حالا نمیدونم امکان مدیریت این سایت رو چطوری ایجاد کنم:there:
یعنی برای تغییر اطلاعات و کلا ایجاد تغییرات بعدی روی سایت،چطور باید واردش شم و عمل کنم.راستش اولین باره که سایت واقعی واسه مشتری طراحی کردم اما نمیدونم چطوری بعدا آپدیت میشه :-?حتی نمیدونم چطور باید ببرمش بالا.
دوستان اگه راهنمایی کنن لطف بزرگی در حقم انجام دادن :rose:
سپاس پیشاپیش :oops:

rezadaraee

Active Member
سلام دوست عزیز
اگه با html طراحی کردین که برای ویرایش به مشکل بخواهید خورد چون مجبورید مدام کدهاتون رو تعییر بدید.
می بایست مدام صفحاتی که طراحی کردید رو ویرایش کنید و روی هاست اپلود کنید.
اما روش معمول و بهتر شما می بایست با یک زبان سمت سرور مثل asp.net یا php یا ... برنامه تحت وبتون رو پیاده سازی کنید و داده های شما در بان اطلاعاتی قرار بگیره و داده ها در باک اطلاعاتی اضافه و کم بشه...
موفق باشید :)

sheisebaboo

Active Member
سلام.

چون تازه شروع به کار کردید،من به شما پیشنهاد میکنم که از مدیریت محتواهای آماده (CMS) استفاده کنید. مثل جوملا و وردپرس.
و قالبهای html که طراحی میکنید رو روی این cmsها پیاده کنید تا مدیریت سایت آسان شود.

eye arman

Member
به نظر من وردپرس رو استفاده کنید خیلی خوبه اینطوری سایتتون هم سئوش بالا میره هم امکاناتش نامحدود میشه هم قابل دستکاری هست

mazyar_f

Member
دوستان عزیز ممنونم از راهنماییهاتون
یه مشکل هست فقط ،اینکه من برنامه های مدیریت محتوا جومولا و... کار نکردم.
با html و php و css و کمی java کل سایتمو نوشتم.اما دقیقا با روشهایی که معرفی کردین آشنا نیستم .ممکنه بگید چطوری شروع کنم و اگر فایل آموزشی در این رابطه دارید ،لطفا بذارید.
rezadaraee ،از توضیحات عالیت خیلی ممنونم :rose:
sheisebaboo ،ممنونم از راهنماییت :rose:
eye arman ،متشکرم از پاسخت :rose:
سپاس:cool:

eye arman

Member
شما که با پی اه پی و اج تی ام ال و سی اس اس کار کردین به راحتی با تمامی مدیریت های محتوا میتونید قالب بسازید و شروع به کارکنید چون پی اه پی خیلی مهم هست
شما توی وب بگردید کلی آموزش ساخت قالب وردپرس هست ولی من هم دنبالشم ولی پیدا نمی کنم ولی میدونم که خیلی راحته

mazyar_f

Member
یه خواهش دارم که دوستان از در اختیار قرار دادن تجربه هاشون دریغ نکنن.
حتی اگر خیلی بی سوادانه و ابتدایی باشه. :sad:
من حتی نمیدونستم آیا جای درستی دارم سوامو مطرح میکنم یا نه،شاید حتی سوام تکراری باشه.اما وقتی کسی جواب سوالا رو میدونه حتی اگر تکراری هستند میتونن با چند دقیقه وقت،مشکل دیگران رو حل کنن و لطف خودشونو ثابت کنن.
متشکرم از پاسخگویی دوستان عزیزم :rose:

دوست عزیز و گرام... 1- شما میتونید با همون دریم ویور کنترل پنل سایتتونو طراحی کنین و از اونجا به مدیریت سایتتون بپردازید
2- اما چون عجله داری و یادگرفتن این کار هم قدری مشکل است و البته شیرین .. شما میتونین قالبتونو به ورد پرس تبدیل کنین که اگه نمیدونید چطوری این کارو انجام بدین شما رو به این لینک راهنمایی میکنم..
www.cgtv.ir
اگه سوالی بود در خدمتم ..موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا