طراحي php كه پولم توش داره

alisoizi

New Member
سلام
دوستاني كه مي تونن با php يه سيستم وبلاگ دهي رو درست كنن مي تونن از همين طريق با من در تماس با شن.
من خودم هزينه هاست و دومين رو مي پردازم (700 هزار تومن مي شه)
هرچي از طريق سيستم وبلاگ دهي دربياد نصف مي شه بينمون ( هرچي از اين سيستم دربياد نصف مي شه)
مر سي

bahy_my

Active Member
سلام
من كه از حرفات چيزي متوجه نشدم.
اما چرا از برنامه ي آماده استفاده نمي كني ؟
هم جم و جور تره و هم بدون پول !
means Free
مثل : MT, Word Press and ect.
من زياد كار نكردم.
تا بعد

alisoizi

New Member
سلام
من كه از حرفات چيزي متوجه نشدم.
اما چرا از برنامه ي آماده استفاده نمي كني ؟
هم جم و جور تره و هم بدون پول !
means Free
مثل : MT, Word Press and ect.
من زياد كار نكردم.
تا بعد

سلام
دوست عزيز من خودم سيستم plog رو امتحان كردم ولي اگر كسي پيدا بشه كه بتونه امكانات همين سيستم رو plog رو افزايش بده خيلي خوبه اما اگر كسي نتونه اينكار روبكنه مجبور به طراحي يك سيستم جديد هستم كه ازش سر دربيارم
اميدوارم متوجه شده باشي

maso

Member
سلام من با php, css, java script ,flash کار می کنم و کارم طراحی وب است و به نمونه سایتهام یک نگاه بکنید که همه با پی اچ پی است:
www.masphp.info
www.7ebazar.info
www.whoam.info
من در تبریزم و اگر کارام را دوست داشتید بگید تا با هم کار کنیم و هر چیزی که بخوای می تونم درست کنم قیمت هم مهم نیست و اگه قبول داری به ایمیل من میل بفرست
[email protected]
بای

alisoizi

New Member
سلام من با php, css, java script ,flash کار می کنم و کارم طراحی وب است و به نمونه سایتهام یک نگاه بکنید که همه با پی اچ پی است:
www.masphp.info
www.7ebazar.info
www.whoam.info
من در تبریزم و اگر کارام را دوست داشتید بگید تا با هم کار کنیم و هر چیزی که بخوای می تونم درست کنم قیمت هم مهم نیست و اگه قبول داری به ایمیل من میل بفرست
[email protected]
بای

دوست عزيز ايميلتون رو چك كنيد اگر موافق بوديد تماس بگيريد

maso

Member
با تشکر از ایمیلتان اگر ممکنه شما هم ایمیلتان را چک کنید

Ali_ix

Well-Known Member
این تاپیک چ ربطی به این انجمن داره !
اگر بحث فنی بود جاش انجمت PHP‌بود و الان که بحث کاریه باید در انجمن مخصوصش (تقاضای کارمند و ..) ارسال میدش...
لطفا یشتر دقت کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا