ضروری ترین کاری که باید برنامه نویسان ایران انجام بدن !

ضروری ترین کاری که باید برنامه نویسان ایران انجام بدن اینه که رویه سیستم های بزرگی که مینویسن لایسنس بگذارند که اگه زمانی دست نا اهل افتاد نال نکنه . که اگه نال کنه افتحار هم می کنه که بله من این سیستم رو که هیچ کس نتونست نال کنه نال کردم. و تو نت فری پخش می کنه.
همه زند کردن سیستم رو پیشنهاد کردن . ولی من دیکدرش رو زود تر از کدرش پیدا کردم:sad:

هر راهی رو تست کردم در نهایت یک راهی برا دور زدنش پیدا کردم:-?

از دوستان کسی راهی برا گذاشتن لایسنس بر رویه سیستم میشناسه که ضدش نباشه و نشه به سادگی دورش زد ؟

atk

Active Member
هر كسي كه به دنبال كد كردن و يا لايسنس گذاشتن بر روي يك سيستمي است قبل از هر چيز اول راه دور زدن آن را پيدا مي كند و بعد براي آن لايسنس مي گزارد :lol:

يا علي

آخرین ویرایش:
:mad:این چیزی که شما گفتید کمی بی مورد بود با جواب سوال !

اگر راه دور زدنی باشه که دیگه لایسنس گذاشتن معنی نداره !

همون طوری که من و شما میتونیم اون راه رو پیدا کنیم حرفه ای تر از ما هم هست که دیگه کارش شده دیکد کردن و نال کردن.

آخرین ویرایش:

foranyone

Well-Known Member
از دوستان کسی راهی برا گذاشتن لایسنس بر رویه سیستم میشناسه که ضدش نباشه و نشه به سادگی دورش زد ؟

این چیزی که شما گفتین محاله !!!!

پیشنهادم اینه که خودتون یه روش برای اینکود فایل ابداع کنید

اینکود در فایل های پی اچ پی انجام داده شده که ادیت و این چیزا نشه ولی لایسنس هر طوری که بگذاری تو خود فایل ها در نهایت برداشته میشه:sad:

parsiteam

Member
سلام . من برای خودم یک اینکدر نوشتم . تا حالا هم کسی نتونسته دیکد کنش . نیاز به هیچگونه برنامه ای هم واسه اجراش نیست . فقط فایلا رو که کد میکنم یک فایل به فایلا اضافه میکنم که نقش پردازشگر اصلی رو داره . خیلی هم راضی ام . اگر کسی خواست پیام خصوصی بده به صورت رایگان در خدمتم .

موفق باشید .

atk

Active Member
:mad:این چیزی که شما گفتید کمی بی مورد بود با جواب سوال !

اگر راه دور زدنی باشه که دیگه لایسنس گذاشتن معنی نداره !

همون طوری که من و شما میتونیم اون راه رو پیدا کنیم حرفه ای تر از ما هم هست که دیگه کارش شده دیکد کردن و نال کردن.
نه عزيزم
شايد مثال جالبي نباشه ولي هر قفلي را ميشود بدون كليد هم باز كرد.:wink:

يا علي

P.H.P

Member
سلام . من برای خودم یک اینکدر نوشتم . تا حالا هم کسی نتونسته دیکد کنش . نیاز به هیچگونه برنامه ای هم واسه اجراش نیست . فقط فایلا رو که کد میکنم یک فایل به فایلا اضافه میکنم که نقش پردازشگر اصلی رو داره . خیلی هم راضی ام . اگر کسی خواست پیام خصوصی بده به صورت رایگان در خدمتم .

موفق باشید .

:shock:

این هم خوبه ولی دیکدش خیلی ساده تر بقیه میشه:wink:

به نظر من سخت ترین حالت کار رو باید در نظر گرفت :neutral:

parsiteam

Member
:shock:

این هم خوبه ولی دیکدش خیلی ساده تر بقیه میشه:wink:

به نظر من سخت ترین حالت کار رو باید در نظر گرفت :neutral:
حاضرم همینجا شرط ببینم که نمیشه . یک فایل برات کد میکنم میدم بهت . اگر سورسشو بهم دادی 1 گیگ فضا یک ماهه بهت میدم . اگر نتونستی تو یک گیگ فضا یک ماهه بهم بده . خوبه ؟

داداش این اینکدری رو که من نوشتم چند تا پنل sms باهاش کد کردیم و دادیم بازار . هنوز قفلشو نشکستن . الان دارم روی قفل سخت افزاری کار میکنم . یا علی

اقا ساسان این روشی که شما گفتید میشه برا مثال :
PHP:
function encode ($file){
$file = str_ireplace('<','',$file);
$file = str_ireplace('?','',$file);
$file = str_ireplace('p','',$file);
$file = str_ireplace('a','',$file);
$file = str_ireplace('b','',$file);
$file = str_ireplace('c','',$file);
$file = str_ireplace('d','',$file);
$file = str_ireplace('e','',$file);
$file = str_ireplace('f','',$file);
$file = str_ireplace('g','',$file);
$file = str_ireplace('h','',$file);
$file = str_ireplace('i','',$file);
$file = str_ireplace('s','',$file);
$file = str_ireplace('o','',$file);
$file = str_ireplace('m','',$file);
$file = str_ireplace('n','',$file);
$file = str_ireplace('r','',$file);
$file = str_ireplace('t','',$file);
$file = str_ireplace('q','',$file);
$file = str_ireplace('#','',$file);
return $file;
}
یه اینکدر تقریبا شبیه زند برا خودمون بسازیم ولی در این روش سرعت لود سیستم تقریبا تا 50% کم میشه برا هر بازدید باید تمام فایلی های اجرایی دیکد و نمایش داده بشه:-?
و یه چیزه دیگه اگه در نهایت اینطوری باشه به این روش دیکد میشه :
PHP:
echo '<Textarea style="width:600px;height:400px;">'.Decode(implode('',file('file.php'))).'</textarea>';
بر فرض اینکه تابع decode فایل ها رو به حالت اول برگدونه:paint:پس این روش هم دیکد میشه:wink:

parsiteam

Member
نه داداشی . از این روش استفاده نمیکنم.یک کاری میکنم که کسی که میخواد سورس رو بخونه گریه کنه :lol:

در واقع کد کردنی نیست ولی در عمل طرف گریه میکنه . تمام سیستم میره توی یک فایل . بعد آدرس میخوره اون فایل . خیلی پیچیدست .مثلا میگی کاراکتر 5 تا 8 بعد کاراکتر 72 تا 80 رو بخونه . از لحاظ سرعت هم هیچ مشکلی نداره . الان آواکده رو اینطوری کد کردم . ببین مشکلی داره ؟ آدرسش توی امضام هست .

P.H.P

Member
حاضرم همینجا شرط ببینم که نمیشه . یک فایل برات کد میکنم میدم بهت . اگر سورسشو بهم دادی 1 گیگ فضا یک ماهه بهت میدم . اگر نتونستی تو یک گیگ فضا یک ماهه بهم بده . خوبه ؟

داداش این اینکدری رو که من نوشتم چند تا پنل sms باهاش کد کردیم و دادیم بازار . هنوز قفلشو نشکستن . الان دارم روی قفل سخت افزاری کار میکنم . یا علی

فضا از کجا؟: دی

حالا یه نمونه بده شاید مشتری شدیم :cool:

تا الان پست های اینجاد شده:

atk : محاله کدری ساخته بشه که دیکد نشه

parsiteam: کدری ساختم که کسی نمیتونه دیکد کنه

P.H.P: پل ارتباطی :دی

mihantools: سوال کننده

دوستان پس جواب کو :-?

شعار ما ایرانی ها این است ما میتوانیم.100% راهی هست که به دیکد و حذف لایسنس ختم نشه.:razz:
اگر امیدی هست بگید منتظر پاسخ های بعدی دوستان باشم و اگر نیست تا سیستم رو اپن بدم به مشتری :sad:

parsiteam

Member
من که گفتم تضمینی انجام میدم داداش گلم . حتی اگر سرمایه داری میتونم برات قفل سخت افزاری هم طراحی کنم . من مهندسی سخت افزار خوندم . الان برای پارسی پی اچ پی 3 دارم قفل سخت افزاری میسازم .

Allahparast

Member
حامد با این عظمتش تو نت اوپن سورس کردن سیستمش رو :D آقا ساسان اگه میشه یه خروجی از کدرتون بزارید دوم اینکه شما 99% از برنامه خارجی استفاده کردین !:rose:

parsiteam

Member
شما 99% از برنامه خارجی استفاده کردین !

عجب !!! خب چرا شما استفاده نمیکنی ؟

عزیز من اینقدر تعریف میدی یه نمونه بزار ببینیم

شرط بزاریم ؟ من سورس میدم شما برگردون به شکل اولیه . ولی بگم که این کاری که من میکنم اصلا کد نمیکنه سورس رو ها . همه چیزو میبنی . ولی گریه میکنی :دی:neutral:

P.H.P

Member
چقدر کشش میدی

خوب بزار ببینیم

اگه قرار بر obfuscate کردن باشه که ارزش نداره

این اینکدری که میگی یه فایل کد کن ببینیم

اگه دیکد شد که بیشتر کار میکنی و حلش میکنی اگه نشد که بهتر

ما که قرار نیست دیکد انجام بدیم ، جواب Mihantools عزیز هم داده نشد.

به هر حال اگه بزاری که چه بهتر نزاری هم خیالی نیست

موفق

Allahparast

Member
عجب !!! خب چرا شما استفاده نمیکنی ؟

شرط بزاریم ؟ من سورس میدم شما برگردون به شکل اولیه . ولی بگم که این کاری که من میکنم اصلا کد نمیکنه سورس رو ها . همه چیزو میبنی . ولی گریه میکنی :دی:neutral:
ببخشین آقا ساسان منظور منو بد گرفتین شما استاد مایین من منظورم این External program (برنامه ی بیرون از تحت وب ) بود نه اینکه از سورس خارجی استفاده کنی
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا