ضبط صدای کاربر -air android

leontry89

Member
دوستان من در صفحه میخوام یک دکمه بذارم که وقتی کاربر اونو زد صداش ضبط بشه (پلی کرد صدای ضبط شده رو نمیخوام فقط میخوام صداش ضبط بشه)
ممنون میشم کمکم کنید بدجور گیر کردم

mahsky

Member
دوستان من در صفحه میخوام یک دکمه بذارم که وقتی کاربر اونو زد صداش ضبط بشه (پلی کرد صدای ضبط شده رو نمیخوام فقط میخوام صداش ضبط بشه)
ممنون میشم کمکم کنید بدجور گیر کردم

سلام

http://cosmindolha.com/record-audio-from-your-microphone.html

و یا
http://stackoverflow.com/questions/17699057/record-sound-in-android-using-actionscript-3

Fanous

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
من قبلا دنبال چیزی شبیه به مشکل شما بودم
در انتها به این نتیجه رسیدم که مستقیما نمیشه یک فایل رو از طریق خود فلش ارسال کرد ) بدلیل محدودیتهای امنیتی (
بهمین خاطر شما نیاز به یک واسط مثل php دارین تا بشه از طریق اون فایل رو ارسال کرد
همچنین شما به یک سرور نیاز دارین تا ابتدا فایل موردنظر از طریق php به اون ارسال بشه و سپس یک اسکریپت مجزا اون فایل رو به ایمیل موردنظر ارسال کنه
اگر لینک مفیدی در این زمینه پیدا کردم واستون ارسال می کنم
موفق باشین

leontry89

Member
سلام دوست عزیز
من قبلا دنبال چیزی شبیه به مشکل شما بودم
در انتها به این نتیجه رسیدم که مستقیما نمیشه یک فایل رو از طریق خود فلش ارسال کرد ) بدلیل محدودیتهای امنیتی (
بهمین خاطر شما نیاز به یک واسط مثل php دارین تا بشه از طریق اون فایل رو ارسال کرد
همچنین شما به یک سرور نیاز دارین تا ابتدا فایل موردنظر از طریق php به اون ارسال بشه و سپس یک اسکریپت مجزا اون فایل رو به ایمیل موردنظر ارسال کنه
اگر لینک مفیدی در این زمینه پیدا کردم واستون ارسال می کنم
موفق باشین

ممنونم از پاسخت بدجوری گیر کردم
من سرور دارم اگه طوری بشه که فایل ضبط شده تو فضای سرور آپلود بشه هم کارم راه میفته

samaseman

New Member
سلام
منم این برنامه را ساختم و خیلی هم خواستم بتونم صدای ضبط شده را ارسال کنم با ایمیل نشد. و نتونستمم کدشو از جایی به دست بیارم. اگه بشه یه دکمه گذاشت و همون صدای ضبط شده را در دستکتاپ ذخیره کرد هم خوبه ولی کسی جوابمو نداد.

Fanous

Well-Known Member

leontry89

Member
فانوس جان من چیزی ازش نفهمیدم
یعنی صدای رکورد شده رو تونست بفرسته ؟
می تونی یکم بهینش کنی و به زبان ساده بگی

Fanous

Well-Known Member
دوستان من از یک برنامه نویس خارجی امار گرفتم این سایت و بهم معرفی کرد
https://stackoverflow.com/questions/16831359/encode-bytearray-to-mp3-using-as3

گفت باید از این راه استفاده کنی
اما درکش نمی کنم

کسی که سوال رو پرسیده ، از طریق میکروفون صدا رو ضبط کرده و توی سرورش آپلود کرده ، ولی مشکلش این بوده که همون چیزی رو که قبلا آپلود کرده ، دیگه نمیتونسته ازش توی فلش استفاده کنه ( چون اطلاعات بصورت بایت آری بوده )
کسی که جواب داده ( همون جوابی که تیک سبز خورده ) بهش پیشنهاد داده که از shinemp3Encoder استفاده کنه و چیزی که از طریق میکروفون ضبط کرده رو به mp3 تبدیل کنه تا بعدا هم بتونه ازش استفاده کنه

دوست من ، برای اینکه سریعتر به جواب برسین بهتره فایلی که خودتون آماده کردین رو قرار بدین تا دیگران روی اون کار کنن و اگه تونستن شمارو راهنمایی کنن
اینکه دیگران بخوان از ابتدا یک فایل برای شما آماده کنن و بعد روش کار کنن و ببینن چه ایراداتی داره ، روش درستی نیست
چون هم وقت گیره ، هم ممکنه اون چیزی که شما لازم داری نباشه
شما برای این پروژه نیاز دارین که این موارد رو بدونین:
1.چگونگی ضبط صدا ( که قبلا دوستان لینک دادن )
2.چگونگی ذخیره صدای ضبط شده در یک فایل
3.چگونگی تبدیل اطلاعات ذخیره شده در اون فایل به یک فایل قابل پخش مثل mp3 ( همین لینکی که خودتون قرار دادین از استک آورفلو )
4. چگونگی ارسال اون فایل به یک سرور ( که حتما به یک واسط مثل php نیاز دارین و باید تا حدی هم php بلد باشین)
5.چگونگی ارسال ایمیل توسط سرور به آدرس مورد نظر

امیدوارم موفق باشین

leontry89

Member
بچه ها کسی نیست من را یاری کند؟
میگم دست کم کسی نمی دونه چطور باید صدای ضبط شده رو ذخیره کنم؟ تو اندروید

جدیدترین ارسال ها

بالا